Guest SteauaToronto

Gloria Buzau - Steaua 1 - 1 (0 - 0)

45 posts in this topic

Buzaul nu are nocturna si de aceea e pus la o ora atat de "matinala", iar faptul ca e vinerea e pentru ca luni este programata restanta cu Gloria Bistrita...

mai baiete mai importanta e scoala

nu fugi de la ore. fotbalul e o placere un hobby

oricum nu prea am eu chef sa stau la muzica ca si asa ii Sf Andrei si pe mine ma cheama Andrei deci.... :D

Edited by Andrey9116

oricum nu prea am eu chef sa stau la muzica ca si asa ii Sf Andrei si pe mine ma cheama Andrei deci.... :D

Imi place cum gandesti :D Nu ma cheama nici Andrei,nu am nici muzica ultima ora,da' acasa o sa fiu de la 1.

dr. adrian9, decat sa stau la niste ore plictisitoare si care chiar nu ma ajuta cu nimic,prefer sa vin acasa si sa imi vad echipa la lucru. Si mama cred ca la fel gandeste,decat sa ma gaseasca pe altundeva mai bine sa ma stie acasa.Dar astea nu sunt discutii adecvate pentru site`ul suporterilor stelisti...

eu zic ca va fii un meci pe cinste mai ales ca Steaua nu a castigat niciodata un meci in campionat dupa ce a jukat in UCL . Va fii un meci incredibil .Eu ma astept la orice rezultat . Bafta Steaua

victorie Steaua.....nu prea conteaza cum o va obtine,cert e ca vom castiga.....mi-l si imaginez p Jiji la pauza intrand in vestiarul Buzaului si amenintand ca desfiinteaza echipa daca nu castiga Steaua....:wink:

Cine dracu sunt Tudose,Litu sau Simion? Niste romani antitalentati. Ganditiva daca erau brazilieni acum.

Edited by I.N.Money

Steaua trebuie sa isi schimbe jocul la pauza...daca o tine tot asa o sa avem probleme la final :(...badio afara..bicfalvi sa intre

Foarte tare. Nu meritam victoria, plus ca ar fi planat si suspiciuni de blat.

Numai noua ni se putea intampla...dar meritam asta...cu o echipa de amatori nu ai cum sa castigi meciuri...

Io habar nam ce face Steaua.cred ca ar trebui intararit mijlocu si dupa aceea sa ne mai gandim si la UCL sau numa la atac ne sta capul.noi abia legam cateva pase si vrem sa fim capioni.niciodata.io tin cu Steaua de mult timp dar este o problema la Steaua de cand a plecat Protasov si Oli erau buni.Buzau pica clar in B si noi ne chinuim sa batem.sa fimn seriosi.BFATA Steaua

Nu trebuie sa ne suparam,rezultatul e just,daca bateam ne minteam in continuare. Gloria a avut vreo 3 faze clare de gol pe cand noi nu stiu daca am avut 2(fara gol). Parca vad ca o sa apara acum cativa aiuriti care o sa se ia de zapata ca a luat gol(intr-adevar a gresit),in loc sa se ia de astia care n-au jucat nimic. Steaua a jucat fotbal primele 15 minute din repriza a 2-a. Atat.Daca bateam azi pe buzau ne dadeam smecheri uitand ca Steaua in deplasare e cea mai tare gluma,ce mare chestie,nu vedeti ca in deplasare noi nastem "eroi" locali? Ne-a dat gol ala de la Cluj din foarfeca,ne-a dat bunicuta gol,un jucator care bate spre retragere,era sa ne faca si mioveni,am dat gol cu Farul din singura faza,noi despre ce naiba vorbim? Intr-un fel imi pare bine,pentru ca a luat-o Becali iar in gura si jucatorii s-au mai potolit,toti in presa ii luau cu "revenirea" si cum o sa ajungem noi pe locul 1. Prefer un loc 3-4 onest,care sa ne arate limitele noastre decat un loc 1 sau 2 manjit care sa ne mai pacalesca inca un an.

Puteam sa batem azi daca Badea n-ar fi in teren,daca badoi ar trage la poarta din 2 metri,daca Neaga ar suta tare cand scapa cu portarul,daca,daca,daca....

V-am mai zis,daca vreti sa scapati de stres,nu mai va uitati la meciurile Stelei din deplasare,si daca sunteti pariori,puneti 1X la meciurile din deplasare ale ros-albastrilor.

Acum vorbind serios,ar trebui sa nu mai dea dracu nici o declaratie si sa joace naibii fotbal,eu unul nu ii inteleg. Cum sa poti sa te suporti cand nu stii sa preiei mingea,sa centrezi,sa sutezi? Macar daca nu joaca pentru noi,sa joace pentru taranul ala incult care le da sute de mii de euro pe an,nu le crapa obrazul...

Am vazut niste combinatii la buzoieni cum n-am vazut la noi timp de vreo 1 an pana la meciul terminat la egalitate cu slavia praga. Parca vad ca ne pricopsim cu cativa buzoieni ca ii vede Jiji ca mari jucatori,cand de fapt ei doar au trecut de jaloanele nostre,majoritatea dintre ei fiind la fel de mediocri ca baietii nostri.

Concluzia e doar una: Nu putem sa castigam meciurile cand la fiecare meci minim 60% din echipa e handicapata din pc de vedere fotbalistic.

pentru cei ce mai va agitati ca prindem un loc de CL sau campionat: Fratilor nu mai va stresati,un obiectiv realistic ar fi locurile 3-6,si poate cu mult mult bulan Cupa,insa si acolo e o problema pentru ca,dupa cum spunea un articol de pe site,trebuie sa ai Constanta ca sa iei campionatul si nebunie si atitudine ca sa iei Cupa. Momentan Steaua nu are nici una dintre aceste calitati,Steaua are doar suporteri + vreo 11-12 jucatori de valoare(din care vreo jumatate sunt accidentati).

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Pacat de rezultat dar e clar ca Steau nu a prea jucat in meciul asta asa ca tre sa ne bucuram pentru rezultatul asta ca nu prea meritam mai mult de atat dupa cum jucam. Sunt Stelist dar am fost surprins sa vad fata stafului celor de la Buzau cand au egalat :unsure:

din pacate am ajuns gluma campionatului, nici cand facem blat nu suntem in stare sa castigam. pai bunica ala mai avea un pic si plangea ca a dat gol. la Steaua e dezastru total.

de suferit culmea o sa aiba buzaul ca Gigi a spus la final ca asa patesti cand faci bine,

deci nu degeaba era suparat bunica.

asta e adevarul e ca suntem si prea prosti ca dupa un meci cu Dinamo gata uitam tot ce a mers prost intr-un intreg sezon si ne si vedem campioni. la jocul pe care il prestam nu meritam sa fim in primele 5 in acest sezon.

hahahhaha ahwhahahahha Steaua ....

ahahahahhah ahahahahha doamne ...

rad sa nu plang , hahahah 1-1 cu Steaua 2

vaaaaaaaaaaaaaai aia se accidentau sa nu dea gol...

bunica si-a calcat pe inima cand a dat gol

....hahahahha :)) cum ma sa ai blat si sa faci egal

mereu suparati...pardon superiori

Uite cum se duc si prieteni astia .... azi Hagi , maine patronu de la buzau ... off .... cred ca daia nu mai iese Becali afar din casa (adica palat ) , ca nu mai are cu cine sa se duca pe afar ... saracu de el , ce bine imi pare .... se pare ca Bunicutza a stricat o prietenie de o viatza !!! :rolleyes:

www.FCSTEAUA.ro CU CE MERGEM LA Urziceni Fratilor ca yo s din C-ta care mai vine si e din C-ta sa mi zica sa mergem IMPREUNA cu TRENUL

sau,alfel spus,cu ce intram la Urziceni?