forever_STEAUA

STEAUA - Univ. Craiova 1 - 0 (1 - 0)

53 posts in this topic

Sâmbãtã 10 noiembrie Steaua primește vizita Universitãții Craiova într-un meci contând pentru etapa 15 a Ligii I.

Meciul va fi transmis în diect de Antena 1 începând cu ora 20:45.

Poate facem si noi un meci fara sa primim gol..

Sper la 15 puncte in cele 5 meciuri(3 +2 restante) si CFR sa se impiedice macar o data...........Steaua-Craiova 2-0...Steaua te iubesc!!! fularultras

Steaua 0 - 2 Craiova !

OLE OLE OLA..campionii din Ghencea...Steaua-Craiova...fa vi un meci pe care Steaua il va castiga sigur...ma duc pe stadion si voi striga merite pentru Steaua....Steaua-Craiova 3-0 o dubla Banel si un gol ZAPATA---FORZA Steaua pana la MOARTE!!! fularsteau2 fularultras

Poate facem si noi un meci fara sa primim gol..

asta o sa fie meciul "fiarei" ... sigur o sa castigam fara sa primim gol...cum am zis o dubla Banel si un gol ZAPATA... ZAPATA o sa fie omul meciului...o sa inscrie un gol si o sa fak niste parade extraordinare:D:D...FORZA Steaua pana la MOARTE!!! fularsteau2 fularultras

Edited by forever_STEAUA
Este interzisã postarea a douã mesaje consecutive în acelaºi thread.

Hai sa mergem in numar cat mai mare pe stadion si sa incurajam echipa intr-o noua tentativa de reabilitare. Hai sa demonstram ca suntem altfel decat suporterii dinamovisti si rapidisti care isi lasa echipa sa joace cu tribunele goale, atunci cand jocul nu merge. Hai sa le aratam ca suntem mereu superiori.

Hai Steaua!

LE: Vlade, nu mai posta de mai multe ori consecutiv.

Edited by weeezer

singurul pentru care merita sa mergi la stadion e Lacatus! in rest ce sa cauti acolo? pentru cine ca mergi? pentru cioban? pentru mercenarii din echipa? ... doar figuri au in cap!

vai de capu' nostru!

afara cu becaliada din Ghencea! :angry:

Ar trebui sal castigam poate un 1 0 poate.. si ala sa fie din penalty... sper ca CFR sa piarda.... dak nu.... forzateauafularsteaua2 fularsteaua2

Haidetzi la meci !!! Trebuie sa dam dovada ca suntem superiori tuturor si sa incercam sa ne revenim cat mai repede . E un meci teribil de greu , dar despre care cred ca il vom castiga fara dubii. Deasemenea trebuie sa ne facem incalzirea pentru derby-ul cu catzeii .

Haidetzi in numar cat mai mare la meci !!!!

PS. Felicitari galeriei pentru modul cum s-au comportat pe tot parcursul meciului cu Sevilla! Bravo lor! Au demonstrat ca sunt stelisti orice ar fi!!!

Haideti sa aratam din nou ce insamna atmosfera din Ghencea..Din respect pentru Laca sa umplem stadionul si sa-l ajutam sa redreseze Steaua..haide LACATUSULE adu-ne victorie!

Prezent pentru culori!
Nu pentru mercenari si creditori fular-campionii

sper sa ii batem macar pe astia

Daca nici pe astia atunci pe cine???? pe sanatatea Cluj?

Edited by forever_STEAUA
Mai uºor cu steguleþele

Lupescu a decis:

Arbitru: Alexandru Tudor (București);

arbitri asistenți: Eduard Dumitrescu (Pitești), Marcel Savaniu (Sibiu);

arbitru de rezervã: Cãtãlin Buși (Rm. Vâlcea)

Observatori: Sorin Satmari (București), Cornel Sorescu (Pitești)

Oricum nu mai conteaza ce facem de acum incolo. Toate obiectivele au fost compromise in mod major. Se vede ca avem numai marmote in echipa. Pana si aia pe care-i ridicam in slavi ne-au dezamagit crunt, meci de meci. In ce draq sa mai speri ? Pur si simplu mi s-a taiat. Mi-e atata scarba de tot ce se intampla la Steaua si cu Steaua ca nu stiu cum sa mi-o mai exprim si reprim.

Cel mai trist an pentru Steaua.. sau e abia inceputul ?