fcsteaua.ro

Poli Timisoara - Steaua 2 - 0

192 posts in this topic

Daca vom castiga urmatoarele 5 meciuri suntem in grafic. Daca nu, Oli din iarna daca mai vrem CL la anul. Asta-i realitatea!

Si cu ce jucatori? Poate sa vina si Capello....

De olita sa nici nu mai aud.

Daca va uitati bine in aprox 80% din meciurile in care Zapata a iesit omul meciului, Steaua a pierdut...Cum e posibil ca in meciuri in care pierzi sa desemnezi portarul jucatorul meciului?! nu zic ca nu este bun...pentru ca Zapata este excelent...si parada din aceasta seara: jos palaria...dar trebuie vazuti si ceilalti 2-3 jucatori care chiar joaca...nu puteti sa-i dati unui jucator ca Dica nota 5...totusi a alergat, s-a straduit, a pasat...intr-adevar e rusinos ca am pierdut da' UNII dintre ei nu trebuie tratati asa dur...spre deosebire de altii(vezi Surdu)...oricum...Steaua acum, Steaua mereu, o singura echipa in sufletul meu!

cand au iesit jucatorii din clubu ala de biliard si i-am vazut atitudinea fata de suporteri , din care fac parte si eu..... dicavirgula care nu vroia sa dea un autograf sim sa faca vreo poza....

am ramas foarte dezamagit

si m-am gandit,.... pe astia iubesc euuuu?????????????

Doamne ce stelisti adevarati pe aici.. mai tacetzi drq din gura ..mai mergetzi la meciuri nu mai comentati doar din fatza TV-ului.

Total de acord cu tine cu toate ca si eu am fost tot la TV. Nu a fost dezastruos meciul..doar slab. Avem portar de 150 puncte, aparare de 80 , mijloc de 30 si un atac cotat la maxim - 10 - asta cu indulgenta.

Sa speram ca jucatorii nu au alergat pentru ca i-a menajat Lacatus pentru meciul cu Sevilla (care este mult mai important).

Oricum s-a schimbat ceva in bine, zic eu, pentru ca nu mai stam cu fondu in poarta si parca nu mai dam atatea mingii inapoi. Eu cred ca Marius incepe sa-i scoata din situatia de confuzie in care sunt de asta primavara.

Daca Jiji le lua busole in loc de ceasuri sigur erau mult mai bine- asta ca gluma ca toata lumea o sa injure.

Hai Steaua.

P.S. Doamne ajuta ca o luna nu mai vedem buda la TV o luna pe motiv de campanie electorala.

Edited by novac

adevarul e ca lotul trebuie schimbat cel putin 80% din jucatori ori se cred prea buni ori sunt platiti prea bine si ii doaren in **** , asa ceva nu se poate la un club precum Steaua ESTE INADMISIBIL CA SURDU Croitoru Nicolita SA FIE INCLUSI IN PRIMUL 11 IN ECHIPA PRINCIPALA .. nu este posibil aici SIGUR E MANA OIERULUI CA ALTFEL NU IMI EXPLIC CUM LAR INTRODUCE Laca PE SURDU SI PE Nicolita IN LOT NICI MACAR REZERVE NU MERITA

CUM SA RATEZI DIN 6 METRI????????????????????

adevaru e ca Ovidiu Petre a jucat ca ceasu pe care i l-a cumparat Gigi, si acuma mai nou joaca si Surdu ca ceasu, Vali Badea ce are de nu joaca ?

Problema este ca in momentul acesta urmatorii jucatori joaca "ceas":

- Romeo Surdu

- Rica Neaga

- Ovidiu Petre

- Victoras Iacob

Alti 6 jucatori sunt accidentati....

Si cel mai rau este faptul ca finatatorul (merionosul care isi trece in declaratia de avere cele 12 milioane de euro pe care le vrea inapoi de la Steaua), ei bine finantatorul este un dement absolut. Votati-l fratilor, ca este in campanie electorala acum, poate ajunge sa conduca toata Europa, nu doar o amarata de tara saraca precum Romania!

numai injurati si va cainati atata. astia-s jucatorii de milioane a lu' nea Becali. mare om mare caracter nea Becali asta.

aaa, il aduce si pe orbu!

Nu avem jucatorii nici de Liga lui Mitica luam bataie de la Universitatea Cluj!!!! care e pe ultimul loc luam bataie de la Timisoara ( o echipa cu o evolutie nu tocmai Constanta), suntem praf daca ar avea caracter, jucatori, macar ar recunoaste ca sunt 0 barat si ca se gandesc doar la banii.Cel mai mult si mai mult ma enerveaza Adrian Ilie un semi-analfabet care nu stie sa formeze o propozitie tinand optimismul in brate (cand echipa e vai si amar de ea, el vine si spune ca defapt nu e asa si ca totul e roz, oare omul asta nu gandeste deloc i-a umplut Becali cutia craniana cu banii???? ce dzeu)

Daca va uitati bine in aprox 80% din meciurile in care Zapata a iesit omul meciului, Steaua a pierdut...Cum e posibil ca in meciuri in care pierzi sa desemnezi portarul jucatorul meciului?! nu zic ca nu este bun...pentru ca Zapata este excelent...si parada din aceasta seara: jos palaria...dar trebuie vazuti si ceilalti 2-3 jucatori care chiar joaca...nu puteti sa-i dati unui jucator ca Dica nota 5...totusi a alergat, s-a straduit, a pasat...intr-adevar e rusinos ca am pierdut da' UNII dintre ei nu trebuie tratati asa dur...spre deosebire de altii(vezi Surdu)...oricum...Steaua acum, Steaua mereu, o singura echipa in sufletul meu!

Nu frate, nu mai avem nevoie de jucatori lenti.

Asta este realitatea.

Footbolul se joaca rapid acum, avem nevoie de jucatori rapizi, cu imaginatie in joc, sa dribleze.

Dica in momentul de fata va ramane la Steaua, nu il va lua nimeni, o sa vedeti.

Spiritul si ambitia FIAREI nu poate invinge imbecilitatea unor impotenti.

vrei sa spui de fapt IMBECALITATEA unor impotenti

Avem o echipã de *****Tot dãm vina pe antrenori, pe patron dar nu vedem cã jucãtorii Stelei sunt de tot plânsul. Pe ei nu îi ajutã capul sã înțeleagã acest joc. Din pãcate, patronul Timișoarei ne-a caracterizat cel mai bine. Neputința echipei noastre se poate vedea foarte bine urmãrind jocul lui Surdu. Nu știu dacã este vreo echipã de Liga a 2-a care sã-l doreascã în echipã și noi îl trimitem sã joace în CL. Rușine sã vã fie !

eu sa fiu acuma un jucator de la Steaua miar fi rusine sa ma mai duc la antrenamente sa ies pe strada sa merg la cumparaturi sa intru pe Ghencea.

astia sunt jucatori sau actori??? pai stiu sa mimeze fotbalu perfect

miar fi rusine sai privesc in ochi pe suporteri pe stadion

miar fi rusine sal privesc in ochi pe muiosu asa cum e el nebun dar le da bani gramada

mar durea inima sa privesc in ochi pe un copil de mingi de 12-13 ani

oare nu se gandesc ce simt si suporterii

NU pentru ca sunt infectati de Becali cu ignoranta si indiferenta lui ce o arata la televizor

Nu pentru ca sunt realizati profesional

eu am venit din germania pana in Timisoara doar sa vad Steaua. am cheltuit peste 500 € doar pentru 1,5 zile ce ziceti.

daca ar avea c.oaie stelisti ar intra pe fcsteaua.ro si ar citi aici niste mesaje

Cele douã goluri marcate de noi au fost corecte. Dar gunoiul de Iancu umblase la arbitru, așa cã n-am avut nicio șansã. Totuși, cu jucãtori ieșiți din formã ca Iacob, Croitoru sau Neaga nu putem emite pretenții.

Si cu ce jucatori? Poate sa vina si Capello....

De olita sa nici nu mai aud.

In situatii de criza nu cauti vinovati, cauti solutii. Oli e solutia sa se mai salveze sezonul.

Avem o echipã de*****. Tot dãm vina pe antrenori, pe patron dar nu vedem cã jucãtorii Stelei sunt de tot plânsul. Pe ei nu îi ajutã capul sã înțeleagã acest joc. Din pãcate, patronul Timișoarei ne-a caracterizat cel mai bine. Neputința echipei noastre se poate vedea foarte bine urmãrind jocul lui Surdu. Nu știu dacã este vreo echipã de Liga a 2-a care sã-l doreascã în echipã și noi îl trimitem sã joace în CL. Rușine sã vã fie !

Chiar nu are nici o vina antrenorul, ar fi absurd sa afirmam asa ceva.

Vina o are ciobanul ( **** ciobanul) ca nu gandeste.

Nu frate, nu mai avem nevoie de jucatori lenti.

Asta este realitatea.

Footbolul se joaca rapid acum, avem nevoie de jucatori rapizi, cu imaginatie in joc, sa dribleze.

Dica in momentul de fata va ramane la Steaua, nu il va lua nimeni, o sa vedeti.

Da...perfect de acord...dar totusi trebuie sa apreciem ce e bun si sa scapam de ce e rau(am destule exemple, in frunte cu...patronul)

Avem o echipã de *****. Tot dãm vina pe antrenori, pe patron dar nu vedem cã jucãtorii Stelei sunt de tot plânsul. Pe ei nu îi ajutã capul sã înțeleagã acest joc. Din pãcate, patronul Timișoarei ne-a caracterizat cel mai bine. Neputința echipei noastre se poate vedea foarte bine urmãrind jocul lui Surdu. Nu știu dacã este vreo echipã de Liga a 2-a care sã-l doreascã în echipã și noi îl trimitem sã joace în CL. Rușine sã vã fie !

Faza-i ca dobitocu asta de patron incurajeaza indolenta jucatorilor. Dupa cum au decurs lucrurile in ultima vreme, trebuie sa ne asteptam la o noua marire a salariilor.

Imi si vine sa decartez...

Edited by fane_casieru'

Sunt de acord, o gramada de jucatori nu au ce cauta la Steaua, sunt niste mercenari nesimtiti dar pe de alta parte sa ne uitam si la arbitraj: 1 gol anulat pe motiv de fault comis de Iacob iar la surdu acelasi tip de fault nu se da penalty; al doilea gol anulat pe motiv de faul comis de Goian, nici vorba de asa ceva, se intampla la majoritatea cornerelor si nu se da nimic nicaieri; faul de al doilea galben clar la Sorin Radoi nu se da; fault clar de al doilea galben din spate la abiodun, iar nu se da; si a mai fost un penalty dar pentru ala nu bag mana in foc! Japca la drumul mare din partea f****** de arbitru! Se umbla serios la arbitrii si nici un comentator jegos sau vreo televiziune nu sesizeaza nimic, o tara plina de corupti, ne meritam soarta! Si sa nu-l uitam pe Neaga care a atins mingea de 2 sau 3 ori...mare fotbalist esti baiatule, impreuna cu surdu, Iacob, Banel, Croitoru, Petre Marin etc.....lasati-ne! :!: :!: :!: :!: :!:

Spre binele lui, sper ca Zapata sa plece din iarna, dupa cele 6 meciuri de pomina din grupele Ligii Campionilor. N-are ce cauta la o stana de oi capiate.

Olaroiu-Hagi-Pedrazzini-Lacatus. Cati antrenori mai trebuie schimbati pentru a ne dea seama unde este problema?

Dupa ce joaca execrabil si sunt umiliti de majoritatea echipelor, hahalerele de fotbalisti primesc ceasuri care costa cam cat castiga un om normal in cativa ani si li se dubleaza contractele...

INCOMPETENTA si PROSTIE de la varf pana la baza.

cand au iesit jucatorii din clubu ala de biliard si i-am vazut atitudinea fata de suporteri , din care fac parte si eu..... dicavirgula care nu vroia sa dea un autograf sim sa faca vreo poza....

am ramas foarte dezamagit

si m-am gandit,.... pe astia iubesc euuuu?????????????

Nu pe aia ii iubesti tu.iubesti culorile,numele,traditia,ISTORIA!Lesinatii astia sunt niste mercenari care maine pot juca la dINMAO fara sa le pese de dragostea ta.Ei vad numai $$$$$$$.In afara de cativa care merita tot respectul restul sunt niste mercenari cu tupeu care s-au trezit ca pot schimba si antrenori dupa bunul plac!

Numai pupam noi campionat anul asta!

In situatii de criza nu cauti vinovati, cauti solutii. Oli e solutia sa se mai salveze sezonul.

Repet, cu ce jucatori?

Chiar crezi ca Laca-i principalul vinovat pentru infrangerea de azi? Nu ai vazut ca "vedetele" parca aveau plumb in picioare? Si oare nu olita-i cel care i-a bagat in sfecla ciobanului ca-i mare antrenor? Revenirea lui ar fi un regres enorm.

acuma l-am auzit pe Becali cum a zis catre virgil cal doare inima si ca este dezamajit

din cate am inteles a zis si ceva de tradare sau asa ceva.

ba da mic e ...

cand v-am zis ca Steaua = Dica ...multzi spuneau ca vb aberatzii....acum v-ati convins...joaca Dica joaca si Steaua...nu misca Dica...nu misca nici Steaua....nici nu vreau sa ma gandesc ce se va intampla cand va pleca Dica....nu mai pot tremur tot de nervi scuzati greselile dak am pocit vreun cuvant ...

Stelist pana la moarte...si drac in iad...

Cred ca ne mai trebuie jucatori, in vestiar nu mai exista nici un fel de concurenta unii jucatori isi permit tot mai des sa intre in teren doar pentru a face figuratie, acestia cred ca ar trebui sa plece.

forzateaua