fcsteaua.ro

Poli Timisoara - Steaua 2 - 0

192 posts in this topic

Asta e valoarea...Nici nu poate mai mult...Nu avem om de gol...Mai bine nu ne-am mai umfla in pene inainte de meciuri ca nu prea mai avem cu ce...Poate alta data o sa avem echipa mai buna

Mai fratilor nu credeam daca in urma cu ceva vreme imi spunea cineva ca o sa incep sa-l regret pe Oli, dar macar ala stia cum sa-i motiveze pe ratatii astia...Doamne sfinte ce rusine...

mda...se pare ca ne-am imbata cu apa rece miercurea asta.................. :sad2:

Trebuie schimbat aproape tot lotul. Sa ii **** dumnezo' pe toti, in afara de Zapata, Emeghara si Goian. Restul sa ii ia dracu. Nu ii mai suport.Ori joci ori de duci dracu'. Ce palaria mea sa faca Laca cu astia.

Astept campionatu' viitor sa vad Steaua pe primul loc.

Edited by axl23

nu ti`e rusine Laca sa antrenezi la Steaua??mie mi`ar fi... pacat de tine Laca.. pacat d tn.. ca nu are cn sa te reprezinte in teren :( pacat si de Zapata.. pacat si de Emeghara... pacat.. pacat... :|:|

Niste mizerii ce poarta tricoul ros-albastru.

Bun titlul e terminat,lui Laca ii mai ramane Cupa Romaniei,lui Laca pentru ca mercenarii nu o sa se murdareasca prea mult in aceasta competitie.

Situatia noastra s-a schimbat cu 180 de grade , avem un portar de clasa mondiala dar avem si o echipa de Liga a 2 a

Poate le marim iar salariul ca merita din plin !

Se pare ca anul asta nu vom avea shanse la vreun loc pe podium .. Din pacate sunt altzii mai buni ca noi .. Sa vedem din iarna mult-laudatele transferuri ale lu` Berbecali . Pana atunci , suntem victime din cate se pare .. Iar arbitru din seara asta ne`a killarit ca`lumea .. Toate se trag din cauza ca un idiot are o gura prea mare .. el face si drege si se pare ca lumea s-a pus calare pe el .. asa`tzi trebuie cioban idiot .. Forza Steaua

Doamne, e incredibil !

Toate petardele de jucatori din tara asta au ajuns la Steaua :blink:

Macar acuma sa-si dea seama imputitul ca nu ai cum sa faci performanta cu niste gloabe, indiferent de cate rolexuri le dai.

Un mare 0 in dreptul Stelei.Nu exista constructie pase la intamplare exact ca pe vremea lui Oli jucatorii cu o pregatire deplorabila.Nici lor nu le vine sa creada ca au ajuns sa joace la Steaua

Edited by mir86

prostia ciobaneasca, durerea noastra sufleteasca, pana dispare sindromul cioban mai este de munca.. **** Gigi ! ! ! ! ! !

"In viitor echipele care vor veni in Ghencea vor trebui sa se gandeasca la cate goluri vor primi si nu la cate puncte vor lua", declaratie Lacatus....

Laca, dar ce ne facem cu echipa noastra cand pleaca in deplasare? Noi cand vom mai castiga in deplasare?

Si poate il rugam pe Rada sa-si lege sireturile la ghete, poate nu se mai impiedica (vezi si meciul de la Cluj in momentul eliminarii lui Goe cand practic Rada/impiedicatul l-a "faultat" pe Goian).

Becali, poate mai umbli si la jucatori (a se citi vedete) si mai lasi antrenorii sa-si termine mandatul la Steaua...

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edited by Steauaforever33

nu ti`e rusine Laca sa antrenezi la Steaua??mie mi`ar fi... pacat de tine Laca.. pacat d tn.. ca nu are cn sa te reprezinte in teren :( pacat si de Zapata.. pacat si de Emeghara... pacat.. pacat... :|:|

Pacat de Zapata, pacat de Emegara, pacat de Lacatus si inca cativa.

Pacat ca ne-a cumparat un Cioban de 2 lei.

Sa vedem ce mai face acum la instructiunile verilor.

Mu.. Becali...mu.. Becali... mu.. Becali !!! :))) cat ma bucur pentru infrangerea ciobanului !!! sa faca infarct idiotul,ca tot se crede atotstiutor si in fotbal.Sa-si ia petardele de jucatori care le-a adus la Steaua in ultimul an si sa ne laseeeeee !!!!!

Iacob e zob, praf, pulbere, varza, tandari !!! Nimic nu stie si pe deasupra mai face si faulturi prostesti in careu sa ne anuleze golul.

Nicolita petarda anului, o pasa buna nu stie, si rateaza din 2 metri cand Popa nici macar nu iesise. Incredibil cat de prost e baiatu' ala,..probabil spera sa intre cu tot cu minge in poarta.

Surdu nici macar zero nu poate fi la cat de prost e.

In schimb la Croitoru imi place cand isi afiseaza zambetu' tamp dupa pase ajunse fie in balarii, fie la adversari.

Halal echipa !

perfect de acord cu tine...din pacate dar sa stii ca nici Goian nu mai e ala de alta data....oare ce joaca ?

cand au iesit jucatorii din clubu ala de biliard si i-am vazut atitudinea fata de suporteri , din care fac parte si eu..... dicavirgula care nu vroia sa dea un autograf sim sa faca vreo poza....

am ramas foarte dezamagit

si m-am gandit,.... pe astia iubesc euuuu?????????????

Doamne ce stelisti adevarati pe aici.. mai tacetzi drq din gura ..mai mergetzi la meciuri nu mai comentati doar din fatza TV-ulu..in s.l.b.z. daca nu ratam atatea puteam sa ii invingem fara probleme..dar asta e sunt multi de "daca" cel putin eu prefer sa jucam frumos si sa pierdem decat sa scoatem egaluri dalea chinuit ca pe vremea lu 0-li ..numai bine!

Nu avem atacanti , asta e clar !

un singur lucru am de zis : sa ne mai scuteasca pOlistii cu impresiile ... n-au un teren nici de Liga a 2-a dar se cred cei mai tari...

PS: meritam un egal :mellow:

Edited by mache

Am ajuns rusinea campionatului am luat bataie de la Urziceni...am luat bataie de la "echipa" U.Cluj..si acum de la Timisoara....nu stuy ce sa mai zic mie rusine....ne`am facut de rusine in Romania aproape ne facem de rusine si in Europa macar daca am intra in Cupa UEFA sa ne spalam pacatele...ne trebuie jucatori ca lumea nu oameni care alearga pe langa mingie si da pasa inapoi in careul advers...singurii jucatori care imi plac de la Steaua..Zapata...Emeghara...Banel..Croitoru si cam atat...Dica nu prea l`am vazut Surdu e o rusine...Zaharia da cu capu in bara....NO COMMENT..>.<

Doamne, e incredibil !

Toate petardele de jucatori din tara asta au ajuns la Steaua :blink:

Management de club mic.

Mentalitate de club mic.

Jucatori de valoare mica, aproape nula.

Steaua este un club la care INCOMPETENTA este premiata.

Eu zic sa facem cerere pentru Intertoto. Se intorc vremurile "bune" din perioada Piturca.

Spiritul si ambitia FIAREI nu poate invinge imbecilitatea unor impotenti.

Pfoai cata nesimtire n-am vazut asa ceva.Iacob a dormit tot meciu.S-a lovit mingea de el si cica se crede atacant.Neaga a atins mingea doar cand a sutat-o ala in el.NU se vede pic de entuziasm in joc nimic LEHAMITE TOTALA.Sa te faca un puscarias albie de porci si tu sa dormi pe teren.