fcsteaua.ro

Slavia Praga - Steaua 2 - 1

397 posts in this topic

Hagi vei ramane in inima mea ca cel mai bun antrenor de la Steaua din era lu voievodu ******* masii. ai avut tupeul sa i te impotrivesti lui. bravo cu exceptia de azi. si stiu ca iti dai demisia. ai acceptat echipa lui pentru ca ai vrut sa demonstrezi ca bkl e un prost cu P mare.

despre jucatori no comment. pur si simplu incredibil ce am vazut. am crezut ca mai rau decat cu vaietorile nu se mai poate dar astia mau uimit.

bravo continuati tot asa.

Becali vinde echipa la sfarsitul sezonului acesta.veti vedea

CAPS, CAPS, CAPS. Edited by axl23

De unde au aparut ma toate oile astea pe sait? Duceti-va tata in tarc, sa va mangaie Jiji Becali pe blana ... tristilor.

Capu sus Hagi, Goian, Zapata, Dica, Rada, P Marin, Badoi ... incet incet o sa ajungem echipa care ne-o dorim ...

Forta Steaua !!!

Si am uitat sa va zic, ca Surdu e un feroviar de tot c...catul. Ala e vandut rapidului de cand s-a nascut, si a demonstrat-o si in seara asta. pe langa faptul ca nu stie nimic, mai e si tradator.... cine naiba l-a adus la Steaua???

Hagi vei ramane in inima mea ca cel mai bun antrenor de la Steaua din era lu voievodu pizdiiii masii. ai avut tupeul sa i te impotrivesti lui. bravo cu exceptia de azi. si stiu ca iti dai demisia. ai acceptat echipa lui pentru ca ai vrut sa demonstrezi ca bkl e un prost cu P mare.

despre jucatori no comment. pur si simplu incredibil ce am vazut. am crezut ca mai rau decat cu vaietorile nu se mai poate dar astia mau uimit.

bravo continuati tot asa.

Becali vinde echipa la sfarsitul sezonului acesta.veti vedea

Sper...daca nu, la anul sigur.

Esti cam praf daca nu poti intelege ce se intampla la Steaua!!!

Ca patronul dicteaza. Toate dezamagirile si nervii de pana acum sunt din cauza mizeriei de Gigi Becali.

GiiBii are o mare vina la ce se intampla acum la Steaua. Impune in echipa nulitati precum Surdu sau jucatori precum Cristocea si Iacob, care nu au mai jucat de muuult timp. De acord.

Dar:

1. E gb de vina ca P. Marin a gresit aproape tot in jocul asta?

2. E gb de vina ca Hagi nu a fost in stare sa impinga dpdv tactic jocul inspre poarta alora? Slavia e o echipa mediocra, dar extrem de ambitioasa. Steaua nu a alergat, nu a aratat determinare, a fost, in a doua repriza mai ales, cu un tempo in urma cehilor.

Oricat de mult s-ar baga rapanosu', ca antrenor trebuie sa faci ceva. Ce spuneam mai sus in legatura cu determinarea si cu alergatu' se vede din sezonu' trecut. Hagi pune bine diagnosticele, dar nu pare capabil sa faca nimic. Aici se deosebesc tehnicienii de valoare de cei de duzina.

Per total am jucat bine, imi pare rau de rezultat.

Croitoru este cel mai NUL jucator pe care l-am vazut in viata mea.

Surdu nu are ce cauta la Steaua

V Iacob a fost inexistent

Cristocea nu are nici ala nici o treaba

Pacat de restul jucatorilor, Zapata, Goian, Rada, Dica, P Marin ... pacat de ei ca restul lotului e NUL

-------------------------

tin si eu sa-i felicit pe cei care m-au exasperat cu acest penibil Marius Croitoru...fratilor e varza!!!!singurul care a jucat ceva azi a fost Goe in rest suntem inca subtiri...apropos golul doi al cehilor s-a marcat dupa acea incursiune a gazdelor pe flancul nostru drept,unde golanski lipsea..am fost modesti pflancuri azi in defensiva...oare Jiji sjtie???surdu inexistent...Jiji n-a nimerit schimbarile!!

SI DE CE Hagi NU A PREGATIT NIMIC LA PAUZA ? DE CE A REACTIONAT AIUREA ATUNCI CAND CEHUL A SCHIMBAT STILUL DE JOC ? EXPRLICATI-MI, MARI DESTEPTI !

Iar au aparut toti profesorii morse si psihologii maimute ai jocului de fotbal.

Noapte buna ma, fara sa va jignesc, dar nu stiti fotbal. Serios

I-a vrut Becali pe:

1. Badoi - a fost depasit la golul 2 de jucatorul care a dat centrarea de acolo de unde trebuia sa se apere Badoi, cu Golanski nu s-ar fi intamplat asta niciodata

2. Iacob - nu a facut NICI o faza

3. Cristocea - nu a facut NICI o faza

Croitoru si Surdu NULI.

Steaua e in crestere ca joc, s-a vazut si cu Rapid si astazi. Din pacate suntem plini de nulitati in echipa, pe care le mai si impune Becali in echipa.

Ce imi pare rau este ca Hagi TREBUIA sa joace cu Golanski si apoi sa-si dea demisia. Asa macar salvam punctele. Cu Golanski pe teren nu pierdeam meciul asta.

Hai ca in seara asta sunt de acord cu radutheodor, doar in partea citata :)

Eu cred ca Badoi trebuie sa joace, dar ca mijlocas dreapta, nu ca fundas, postul de fundas dreapta trebuind sa fie acontat de Golanski, iar Banel sa stea pe banca sau sa joace la Buzau. Sau la fotbal american. Run, Forrest, run! Si-a facut banii, si-a scos familia din saracie, s-a realizat material...e devotat Stelei, dar putina banca nu i-ar strica! Sau, o alta idee, sa nu mai joace, cel putin ca titular, in Champions League! Sa joace in campionat, cu Mioveni, FCM Bacau in cupa, UTA etc. Surdu si Croitoru, la fel!

Becali este un dus...nu are nicio treaba, este nebun, trebuie internat urgent! Omul are probleme grave....auzi "daca nu baga Hagi pe cine vreau eu, inchiriez un avion particular si plec!"...asta este reactie de om normal? Ca sa nu mai vorbesc de cele 12 puncte ale sale...cum mai facem, nea Jiji, 12 puncte acuma? Batem Slavia, Sevilla si Arsenal acasa la noi....si pe cine batem in deplasare, pe Arsenal finalista UCL de acum 2 sezoane, sau pe Sevilla, castigatoarea cupei UEFA in ultimele 2 sezoane?

Hagi pe mine incepe sa ma uimeasca prin declaratiile sale...dupa meci, vorbind despre partida, spune: "am facut cel mai bun meci de la venirea mea ca antrenor....nu stiu , poate gresesc"...dupa vreo 2 minute iar, "nu stiu, poate gresesc". NU STIU, POATE GRESESC!NU STIU, POATE GRESESC!NU STIU, POATE GRESESC!.....eu o iau razna! Pai cine sa stie, daca nu antrenorul? CINE?

Bai oameni buni VOI LA CE MECI V-ATI UITAT?

Eu am vazut unul in care Steaua a incercat si pe alocuri a JUCAT FOTBALUL ALA CARE IL VREA LUMEA! (si ma rog cica nu l-as vrea eu ca eu sunt "pragmatic" - chichi).

Nu vreau sa intru in polemici inutile, dar... tu ce repriza a doua ai vazut????

De unde au aparut ma toate oile astea pe sait? Duceti-va tata in tarc, sa va mangaie Jiji Becali pe blana ... tristilor.

Capu sus Hagi, Goian, Zapata, Dica, Rada, P Marin, Badoi ... incet incet o sa ajungem echipa care ne-o dorim ...

Forta Steaua !!!

cand frate ca de cand a venit jijinescu tot speram ...... si o speram asa pana pleaca jegu asta ......

Asadar... Banel, Zapata si mai ales Rada cei mai buni jucatori. Croitoru, Badea si Surdu toti la un loc nu fac 0. Prima repriza buna. A doua foarte slaba. Pacat. Puteam mai mult. Totusi jocul parca se imbunatateste. Eu unul ma asteptam la acest rezultat. FORZA Steaua!

Auzi, geniu becalian, vezi ca Steaua e mai importanta decat Hagi.

bai tot o tzinetzi ca Hagi nush ce na facut , dar cu jucatori care nu vor/pot credetzi ca se putea obtzine altceva???

Hai prietene ca m-ai spart la oo cu asta cu CLARVIZIUNE. Du-te bai nene la OTV cu Mama Omida si ia-ti clarviziune pana ne lasi naibii in pace ...

OK! Esti total pe langa fenomen, tocmai ai dovedit-o...dupa tine, fotbalul se joaca la plezneala, cu mingi aruncate aiurea la bataie. Daca esti asa de intelept, poate ne explici si noua de ce nu merge jocul Stelei? De ce si singurul gol pe care l-am marcat a fost dat de un fundas? Si nu-mi zice mie sa te las "naibii" in pace, mai bine executa tu o nastere inversata!

bai tot o tzinetzi ca Hagi nush ce na facut , dar cu jucatori care nu vor/pot credetzi ca se putea obtzine altceva???

Cum mama dracului au putut in prima repriza iar in a doua nu ? Cumva pentru ca marele antrenor n-a gasit solutii la mutarile cehului ?

Ma intreb ce se va intampla daca toti adversarii nostri vor juca precum cehii intr-adoua. Vom astepta 10 ani pana in momentul marele antrenor va descoperi solutia minune ? Iar daca o va descoperi ce vom face daca antrenorul advers schimba sistemul la pauza ?

PESTELE DE LA CAP SE-MPUTE!

Hagi arata ca un copil speriat in prima zi de scoala, cand toti se iau de el si are pe nimeni sa-l ajute.

Toti il arata cu degetul, toti il judeca. Ce usor! Incercati si voi sa reusiti ceva cand toti sunt impotriva voastra.

Revenind la Hagi, P.Marin,Surdu,Badoi,Ov.Petre,Cristocea,Croitoru, au jucat ca dupa un chef. Neaga a revenit datorita amintirilor la ceea ce era, Plesan,Radoi,Ghionea sunt rupti.

Sa mai continui? Concluzionez: cand de la conducere pleaca sageti pe care Hagi a incercat din Iulie sa le disperseze(repetatele sale apeluri la liniste), jucatorii ce parca l-ar striga pe Olaroiu si nu in cele din urma soarta potrivnica, Hagi nu poate face alceva decat sa agonizeze. Ce poate fi mai dureros decat atunci cand esti acolo unde iti e si inima, toate merg rau si toti sunt impotriva ta.

Oricare ar fi viitorul, Hagi te vom iubi.

Cat despre cel pe care am evitat sa-l amintesc, sper sa-i explodeze masina, sa-i moara oile, sa-l expropieze statul si sa-i atace hacker-ii conturile.

In speranta unei zile fara ciobani la echipa, CITIUS ALTIUS FORTIUS

fularsteau2

Hai ca in seara asta sunt de acord cu radutheodor, doar in partea citata :)

Eu cred ca Badoi trebuie sa joace, dar ca mijlocas dreapta, nu ca fundas, postul de fundas dreapta trebuind sa fie acontat de Golanski, iar Banel sa stea pe banca sau sa joace la Buzau. Sau la fotbal american. Run, Forrest, run! Si-a facut banii, si-a scos familia din saracie, s-a realizat material...e devotat Stelei, dar putina banca nu i-ar strica! Sau, o alta idee, sa nu mai joace, cel putin ca titular, in Champions League! Sa joace in campionat, cu Mioveni, FCM Bacau in cupa, UTA etc. Surdu si Croitoru, la fel!

Becali este un dus...nu are nicio treaba, este nebun, trebuie internat urgent! Omul are probleme grave....auzi "daca nu baga Hagi pe cine vreau eu, inchiriez un avion particular si plec!"...asta este reactie de om normal? Ca sa nu mai vorbesc de cele 12 puncte ale sale...cum mai facem, nea Jiji, 12 puncte acuma? Batem Slavia, Sevilla si Arsenal acasa la noi....si pe cine batem in deplasare, pe Arsenal finalista UCL de acum 2 ani, sau pe Sevilla, castigatoarea cupei UEFA in ultimele 2 sezoane?

Hagi pe mine incepe sa ma uimeasca prin declaratiile sale...dupa meci, vorbind despre partida, spune: "am facut cel mai bun meci de la venirea mea ca antrenor....nu stiu , poate gresesc"...dupa vreo 2 minute iar, "nu stiu, poate gresesc". NU STIU, POATE GRESESC!NU STIU, POATE GRESESC!NU STIU, POATE GRESESC!.....eu o iau razna! Pai cine sa stie, daca nu antrenorul? CINE?

ce sa zica ma si el daca nu poate face nimik de boul ala de sus ......... nu poate sa zica pe fata ca e un tampit care da bani la Steaua si care impune jucatori .... zice si el asa printre randuri ..... o mai abureshte putin

@zloty sunt prea nervos sa ma cert cu unu ca tine.Zi-mi si mie ce performante a avut Hagi ca antrenor?La momentul asta Zenga , Olaroiu , Rednic si Lucescu jr au MULT MAI MULTE performante ca Hagi.Nu-l mai apara .Tu nu vezi pe cine aperi ? PE UNU CARE DUPA CE PIERDE SPUNE CA ECHIPA A JUCAT BINE

Prapastia s-a deschis ! Suntem din ce in ce mai departe de fotbalul mare.Cand dupa tragerea la sortzi am spus ca anul acesta ne va fii mult mai greu decat anul trecut si ca,daca vom obtzine 5-6 puncte va fii o minune,am fost luat la misto de catziva ,,cunoscatori"ai fenomenului fotbal care pronosticau:

-6 puncte cu Slavia-care printr-un mare noroc eliminasera Ajaxul(eu vazusem ambele meciuri in direct si aveam alta parere)

-4 puncte cu copiii neexperimentatzi de la Arsenal( la ora cand postez acestia conduc 3-0 pe Valencia)

-1punct cu Valencia.

Acum ii rog pe respectivii sa-si faca,,mea culpa"iar pe viitor sa fie mai retzinutzi si sa dea dovada de mai mult bun simtz.

voi nu ati vazut ca in a doua repriza nu am atacat deloc? in prima s-a putut in a doua nu..cum vine asta?tin minte la sfarsitul celei de a doua reprize Gica le zicea - dati-o in fata, ei ce faceau? pas in spate sau cel mult pe margini...nu am atacat deloc....si O DEDICATIE pentru. CEI CARE IL CONTESTA PE Gica...!!

MULTA **** ******** E PRIMA INFRANGERE SI DEJA ATI INCEPUT...AVETI O MENTALITATE DE *****! MA SCUZATI, VOI INCEPUSERA-TI MAI DEMULT SA-L CONTESTATI!

Gica IUBESTE Steaua MAI MULT DECAT MAREA MAJORITATE A CELOR DIN ACEST SITE!

INCA O DATA RUSINE NENOROCITILOR!

SA REVIN la meci...cand mijlocul(cel care trebuie sa sustina atacul) sta cu, curul in poarta si antrenorul le spune sa iasa la atac si ei nu vor atunci ce dracu sa zici?

Lati vazut pe Dica cum striga la ei sa iasa la presing?

Ce vina are Gica ca unii jucatori sunt PRAF?

respect Gica Hagi pentru. MODUL IN CARE AI PREGATIT MECIUL!

Edited by axl23
Jigniri, limbaj gen MiRC.

pacat slavia a aratat ca o echipa de batut..nu poti sa astepta de la zapata in fiecare meci sa te salveze..sper din tot sufletul sa nu-i mai vad pe Croitoru si surdu pentru ca simt ca nu mai pot..

Cum mama dracului au putut in prima repriza iar in a doua nu ? Cumva pentru ca marele antrenor n-a gasit solutii la mutarile cehului ?

amice nush ce ai vzt tu in prima repriza , dar un singur sut pe poarta nu cred ca ,face din prima repriza una execptzionala , a ca in a doua am fost zero barat e altceva poate daia tzi sa parut tzie prima repriza una exceptzionala , mie nu mi sa parut cine stie ce