fcsteaua.ro

Rezultatele tragerii la sorti

231 posts in this topic

Castigam GRUPA! Sevilla Pe 2, Arsenal Pe 3, Iar Slavia Pe 4!

Si apoi te trezesti si vezi ca e dimineatza...keep dreaming man...bine ca a plecat Thery de la Arsenal ca ne`o luam rau de tot :(

Cu Sevilla trebuie sa mai avem putina rabdare.

Mai stiu eu o intoarcere de scor de la 2-0. :biggrin:

Se joaca in Grecia, suporterii sunt fanatici, starea e groaznica la Sevilla.....Nu-i inca nimic sigur.

Am avut totusi sansa. Nu mi se pare o grupa foarte dificila. Putem spera la calificarea in optimi.

frumos,o sa facem cu siguranta treaba buna sezonul acesta,numai sa fim toti mai rationali,noi suporteri si jucatori sa realizeze unde sunt in acest moment.forta Steaua

Nu-mi vine sa cred ce citesc pe aici... Sevilla accesibila???? De cand?? Eu imi amintesc ca ne-au eliminat fara drept de apel din UEFA. Arsenal nu mai e ce a fost? Nu il mai au pe Henry si atat! Au facut instructie cu campioana Cehiei,au niste superjucatori: Rosicky, Hleb si Van Persie iar restul sunt clar peste ce avem noi (cu cateva exceptii). Plus ca nu vad cine sa il opreasca pe Walcott la ce viteza are. Eu am vazut niste amicale si pot sa zic ca Arsenal ar castiga Liga I invingand in toate meciurile cu cel putin 2-0 si fara sa primeasca mai mult de vreo 5 goluri in total. Pare mai usoara grupa decat anul trecut, dar nu este.

Oameni buni nu exista in Liga "adversari usori" eu zic ca e bine

Sevillia e del mai puternic adversar .....

Zic ca ne putem bate cu toate 3 de la egal la egal pacat Slavia mi se pare cam cea mai puternica din urna 4 sa vedem acu programu

Forza Steaua

Mai mult de locul 3 nu putem spera. Sa fim seriosi, la ce lot au Arsenal (Hleb, Van Persie) sau Sevilla avem sanse minime la mai mult. La noi s-a accidentat Plesan si gata e criza de mijlocasi centrali.

Pana si cu Slavia va fi extrem de greu, daca au eliminat Ajax-ul cu 2 victorii.

Nui nimik spargem tot ce putem..........Oricum Arsenal nu mai e ce a fost!!! si Sevilia o stim destul de bine o putem bate............Zic eu ca SlaviA Praga o sa ne puna probleme mai mari!! Arsenal sa destramat.. nu mai e ce a fost anul trecut !!!!

Nu-mi vine sa cred ce citesc pe aici... Sevilla accesibila???? De cand?? Eu imi amintesc ca ne-au eliminat fara drept de apel din UEFA. Arsenal nu mai e ce a fost? Nu il mai au pe Henry si atat! Au facut instructie cu campioana Cehiei,au niste superjucatori: Rosicky, Hleb si Van Persie iar restul sunt clar peste ce avem noi (cu cateva exceptii). Plus ca nu vad cine sa il opreasca pe Walcott la ce viteza are. Eu am vazut niste amicale si pot sa zic ca Arsenal ar castiga Liga I invingand in toate meciurile cu cel putin 2-0 si fara sa primeasca mai mult de vreo 5 goluri in total. Pare mai usoara grupa decat anul trecut, dar nu este.

intotdeauna are sa fie c si nu ca. moderator - horse37

Castigam GRUPA! Sevilla Pe 2, Arsenal Pe 3, Iar Slavia Pe 4!

Sa te auda Dumnezeu si asa sa fie!!! Nu spune nimenu NU!! fularsteau2

Grupa pare mai usoara decat anul trecut (mai ales daca AEK ar furniza surpriza si elimina Sevilla) dar si ai nostri trebuie sa isi imbunatateasca jocul. Sa vedem, se joaca .. avem sanse.

DESPRE ARSENAL NU STIU PREA MULTE , DAR DESPRE SEVILLIA ,CARE AI VAD AN FIECARE DUMINICA LA TELEVIZOR ,VA ASIGUR EU CA SANT DATI DRACULUI,,,,AU O APARARE DE NEPATRUNS , LA FEL SI ATACUL, PENTRU CA SANT FOARTE INSISTENTI,,,,,PARTEA BUNA E CA LA MIJLOCUL TERENULUI SANT SUPER SLABI. fularsteau2

Steaua TREBUIE SA-SI REZOLVE PROBLEMELE AN APARARE,, CA DACA NU,,,,,!!!!!

fularsteau2

eu sper sa batem...macar un locul 2 sa prindem in grupa..e cam greu :biggrin: dar mai e o chestie: e o performanta mare daca am ajunge in optimi, nu? dar oare am trece de repede? nu e prea...brusc? nu stiu :biggrin: oare e mai bine sa ramanem pe 3 si poate sa castigam UEFA, sau sa mergem in optimi si sa riscam (cam mult zis) sa ne oprim acolo? e mai valoroasa Cupa UEFA sau optimile?

Gicã Hagi: „Sunt liniștit, suntem bine. Sã revinã și jucãtorii accidentați și suntem bine. Camus nu mã mai intereseazã, eu vreau jucãtori care au luptat pentru Champions League, nu jucãtori care pun condiții. Echipa la care joacã el acum nici nu viseazã la vreo cupã europeanã”

Gigi Becali: „Mi-a zis Gicã sã nu mai facem nici un transfer, cã suntem bine. Dacã revine Pleșan, nu are nici un rost sã facem transferuri. Vedem în iarnã dacã e nevoie. Eu nu m-am ferit niciodatã de investiții. De Ljubinkovici am vorbit cu Gicã Hagi și a spus cã n-are rost. Porumboiu a vrut sã mã ajute, sã-l împrumute, cã de vîndut nu-l vinde, dar a zis Hagi cã n-are rost.”

ce prosti sunt amandoi... o sa jucam titular cu parasuta aia de Lovin si o sa ne bata aia cu 7-0 in Ghencea.

sincer, daca anul trecut as fi vazut grupa asta as fi fost mult mai increzator decat acum. anul asta, efectiv n-am nici o speranta. cu jocul asta haotic si fara absolut nici o perspectiva de a se imbunatati, tot ce imi doresc e sa terminam campionatul inaintea lui Dinamo.

ai dreptate arsenal joaca mai bn ca Real Madrid, sevilla e mult peste OL, si slavia e cu 2-ua taisuri ori ii batem ori ne bat asa ca nush eu cum o punem macar de o primavara in UEFA!

sevilla ramane o trupa puternica, vad ca unii zic ca va fi mai usor cu arsenal(...!!!), din contra;

cu slavia, da, trebuie sa ne revansam pentru acel 1-4 din '99

cert e ca se poate, puteam cadea cu barca si Lyon si era infinit mai greu...

oricum, 2 echipe foarte bune, dar macar pe una dintre ele putem s-o eliminam!

Forza Steaua!!!

e buna grupa depinde de noi daca ne calificam , nici uni nu sunt de speriat ,arsenal vad ca de cand a plecat Henry se chinuie sa o bage in atze,, sevilla e sevilla iar cu slavia cred ca putem spera la 2 victorii

Nu e o grupa extrem de grea. Se putea mult mai rau. Daca ne face AEK vreo surpriza, trecem de grupe. Oricum locul 3 il avem asigurat.

ce grupa .. locul 3 prindem dak il prindem.. la cum jucam ..

Zicea Becali ca ii da pe Radoi Dica si Goian in iarna si aduce juc tineri fara exp hmm pai la anul adio cl sau Cupa UEFA

Asta este...greu.Dar la acest nivel nu mai poti vorbi de echipe slab cotate ci de campioane.E bine ca ne numaram printre ele.Da,am spus greu dar nu si imposibil.Stiti vorba aia cu "never say never".Avem dreptul sa speram.Forzza Steaua!

Fratilor nu trebuie sa ne speriem echipa avem jucatori [...]

...ca de exemplu celebrul Nanel Bicolitza!

Pfoaiiiiiii...cand va aud cu "grupa grea" sau "echipe grele" ma intreb ce e in capu' vostru. Aici e vb de Champions League si Steaua nu putea avea decat adversare puternice ca doar deaia au ajuns aci. Pun la pariu ca dak ar fi cazut in oricare din celelate 7 grupe tot v-ati fi plans de grupa in care ar fi cazut (acu' pe bune: se putea mai rau).

Oricum Steaua are experienta de anul' trecut si sigur o sa se descurce mai bine (apropo', anul trecut isi aveau rostul genul asta de comentarii pentru. ca aia chiar a fost o grupa grea, grupa de anul asta nu e nici pe jum la fel de grea ca anul trecut avand in vedere ca echipele din urnele 2 si 4 nu se compara cu echipele de care daduse anul' trecut in aceleasi urne: Lyon si Dinamo Kiev).

Yo raman optimista si increzatoare si sunt sigura ca echipa o sa depaseasca performanta de anul trecut(deja ma pregatesc sufleteste pentru "primavara europeana").

Deci......lasati comentariile astea descurajatoare pentru. ca nu isi au rostul!!!!

forzateaua