Azzido

Tracker Nou

10 posts in this topic

Incepand cu 27.08.2007, dupa cum ati observat, avem un nou tracker de torente.

Trecerea la noul format a fost facuta datorita unor neajunsuri cu vechiul tracker.

Astfel, avem un nou skin, mai multe iconite emotive, statistici mai detaliate, categorii mai bine definite si, speram noi, utilizatori mai activi si mai dornici sa imparta materialele legate de Steaua, cu ceilalti suporteri stelisti.

Avand in vedere ca s-a trecut la un nou tip de tracker, va anuntam cu scuzele de rigoare, ca vechile conturi nu mai sunt valabile, fiind nevoie sa va creati din nou un cont pt a accesa trackerul.

In alta ordine de idei, dorim sa aducem la cunostinta faptul ca nu vom mai tolera actiunile de tip snatch & run, mai pe romaneste, o sa aplicam sanctiuni celor care vor descarca torentele si vor "uita" sa faca seed la ele.

Am stabilit un ratio minim de 0,1 - valoare f mica in comparatie cu alte trackere din .ro.

Acestea fiind spuse, speram ca am reusit sa va atragem atentia si sa va starnim curiozitatea. :)

Daca aveti nelamuriri sau doriti mai multe informatii, va asteptam pe forumul fcsteaua.ro.

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showforum=36

Cu stima,

Echipa fcSteaua.ro

Cred ca e mai bine asa dar cand o sa fie urcate meciuri?(poate le puneti si pe cele din CL din sezonul trecut)

Mie nu imi merge meciul sa il vad si inainte imi mergea .ce sa fac ?(il mai iau odata ) MAI precis nu se deschide

poate ca nu ai codecurile potrivite pe calculator.

cauta pe net un codec pack, de preferat varianta full, instaleaz-o si sunt sigur ca o sa-ti mearga

Misto noul tracker....va ajut cu seed cat pot de mult si astept orice meciuri cu Steaua si din sezoanele trecute,sa avem spor la download,dar mai ales la UPLOAD!felicitari tuturor care s-au ocupat de tracker,ma inchin in fata vostra!