fcsteaua.ro

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

486 posts in this topic

Nu cred ca mai apucam sa il sustinem pe Hagi. Nu cred ca mai ramane, si nu stiu ce alt antrenor in afara de carpa de Oli ar mai accepta un astfel de "patron". De la jegul de Oli ni se trage, jegul asta de om l-a obisnuit asa...

Ce mai e de spus ... cand o jigodie de om crede ca se poate baga peste Hagi. Se cunoaste ca Hagi are un pic de demnitate si nu accepta sa fie calcat in picioare de un analfabet pe nume Becali alias "Razboinicul Luminii" ... BRAVO Hagi ...

Becali e un taran care a ajuns in fruntea unei echipe de talie si isi face de cap! Nu mai vreau sa aud de acest individ care distruge tot ce inseamna Steaua! Imi este teama de ceea ce se va intampla cu echipa in urmatoarele saptamanii.

a innebunit iar ciobanu,mare va fi minunea daca Hagi nu isi va da demisia maine dupa declaratiile care le-a facut ciobanu la tvsport.incredibil ci ne conduce FC Steaua Bucuresti.numai scapam de dictator niciodata .trebuie sustinut Hagi si nu stiu cum sa o mai dam cu Gigi....omu e isteric e nebun se cearta cu toata lumea...incredibilllll

Incredibil, ce mi-a fost dat sa aud de la maimuta!!! E clar ca nu va fi liniste niciodata la echipa asta pina nu pleaca dobitocul. Ceea ce nu se va intampla, desigur, prea curind. O sa plece Hagi si o sa vina o marioneta de antrenor care o sa faca echipa asa cum vrea acest individ infect.

Fmm de cioban , nu te potolesti odata..PLEACA DIN Ghencea !!!!!!

Abia astept ziua in care Becali va pleca de la Steaua. Crek asa de fericit nu voi mai fi in viata mea ... Nu se poate discuta cu omul asta ... Se crede mare si tare dak are bani ... Chiar daca are bani nu il poate controla pe Hagi !!

Becali esti o mizerie !!!

Inca ceva:

Cred ca Mirel Radoi are un cuvant greu de spus in toata tevatura asta!

Bolnavul mintal gi-gi baca-li se tot ia de locul unde este pus sa joace Mirel Radoi in echipa....

Acum imi amintesc ca in urma cu cateva zile doar, la o conferinta de presa (cred ca inaintea returului cu zaglebie) Gheorge Hagi spunea ca important este rezultatul, si peste doar un minut Mirel Radoi declara cu un zambet viclean ca el VREA SPECTACOL!!!!!!

Pe vremea lui Olaroiu Mirel Radoi nu mai dorea spectacol!

Acum, brusc, vrea spectacol!

Bravo Mirele!!!!!!!!

Bravo finuleeeeeeeeeeeeee!

Cat iti da ciobanul finule?

Oricum, te-ai scos....

Sa-i dau musetel lui Becali!Daca nici azi Hagi n-a gandit bine partida,atunci cand?Ce polonicu' meu vrea asta,sa se bage el antrenor?Sa ne lase naiba in pace,oier imputit!Merita sa fie omorat asta!Imi cer scuze pentru limbaj,dar sunt extrem de nervos!

dupa ce a fost in seara asta... cred ca acea "impacare" isi pierde din valabilitate.

Becali - Afara din Ghencea !!!!

fratilor o sa va spun ceva!noi ar trebui sa actionam acestui cioban terminat!parerea mea este ca Hagi va pleca singurul lucru care il va face pe Hagi sa nu plece este sa ii strigam numele p stadion"Hagi nu pleca"(dak e sa plece).

Parerea mea!FORZZZA Steaua sprecl2 steag2

Oare dc nu se pune Jiji el antrenor ... dc sa mai plateasca salariu pentru un pion pe banca ?? Omul asta chiar nu gandeste ca treaba lui la club e sa dea banii, si treaba antrenorului este sa puna echipa in teren .... Rezultatele sunt de partea lui Hagi... Chiar nu pot sa inteleg dc e atat de suparat jitica ...

Gigi Becali

"EU VREAU SA IMI DEA Hagi EXPLICATII CUM IMI DADEA Oli. DACA EU ZIC CA Ovidiu Petre JOACA PRECUM UN CEAS SI TU URMATORUL MECI NU IL BAGI DELOC, CE INSEAMNA? ACOLO IL VREAU, ACOLO IL BAGI?

Abia astept ziua in care Becali va pleca de la Steaua. Crek asa de fericit nu voi mai fi in viata mea ... Nu se poate discuta cu omul asta ... Se crede mare si tare dak are bani ... Chiar daca are bani nu il poate controla pe Hagi !!

Becali esti o mizerie !!!

Mai are ceva de trait Becali, are doar 49 ani parca...

Din cauza lui Gigi a plecat si Protasov, un antrenor integru, nu ca Oli Carpa Umana!

Si apropos de Protasov, e lider in Ukraina cu 18 puncte din 18 posibile, 15 goluri inscrise si doar 3 primite. Gigi esti cel mai mare bou de pe planeta!

Haide Steaua!

Doamne si-a mutat Jiji spectacolul pe realitatea si rade ca un nebun,inca putin si-l injura si pe geambasu si pe terzian. Omul asta are probleme mari psihice,trebuie sa-l duca cineva la balaceanca.

Oare dc nu se pune Jiji el antrenor ... dc sa mai plateasca salariu pentru un pion pe banca ?? Omul asta chiar nu gandeste ca treaba lui la club e sa dea banii, si treaba antrenorului este sa puna echipa in teren .... Rezultatele sunt de partea lui Hagi... Chiar nu pot sa inteleg dc e atat de suparat jitica ...

Scarba e suparata ca Hagi nu il asculta pe el ca Oli inainte. ca doar el e sefu si baga bani, si nu cere mult DOAR sa spuna pe ca posturi sa joace jucatorii. scarba draq .. mi-e sila :(

io nu stiu dc mai are Steaua antrenor, dc nu antreneaza ciobanu asta...

am cam inceput sa ma satur de el, de la meciu Dinamo-CFR...

eram unu din cei care aveam kkt in cap si vruiam sa il votez, dar vad ca deja a luat-o razna de tot, prost o fi ala care o mai fi de acord cu el, un mare idiot..

oricum mare diferenta , ca antrenor, intre el si Hagi, nu este niciuna, dar macar sa-l lase pe Gica sa moara pe mana lui..

Gigi are impresia ca daca Steaua ia campionatu, ajunge in Liga, si are rezultate, lumea o sa-l voteze pe el, dar deja pentru ceea ce face de la un moment dat la Steaua, a inceput sa o ia in jos de tot in sondaje...

pacat, mare pacat de ceea ce se intampla la Steaua..

l-a adus pe Hagi crezand ca e o marioneta..se dovedeste invers

sami bag **** in gura ciobanului...sunt sigur ca Hagi va pleca pentru ca el are onoare si caracter nu ca antrenorul secolului pe care il tot invoca jijiotul la sport.ro ca ii asculta poruncile...

Hagi NU PLECA!!!nu pune la suflet vorbele prostului.

jijiotul trebuia sa fie acum langa echipa ca parca am fost la razboi nu la meci de fotbal(vezi plesan, nesu ,golansky),dar ciobanu tot cioban ramane.

Indiferent cat de mare e aversiunea ta pentru patronul echipei noastre exista, totusi, o limita a decentei. Daca vrei sa-ti afle gandurile trimite-i un mail sau suna la otv. Nu aici.

Edited by axl23
Trivialitati

E clar, boratura asta de CIOBAN a recunoscut chiar acum ca daca Hagi nu accepta sa-i faca el echipa, Hagi pleaca.

Impacare, nu?

Mori odata in toti mmm de cioban ordinar si spurcat! MORI!