fcsteaua.ro

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

486 posts in this topic

PLEACA Hagi!!!

Pe langa ca nu esti antrnor te porti cu jucatorii ca un kkat..nu inteleg de ce l ai impins pe zaharia..adik stiu..esti tembel..ai ajuns sa te bucuri la egaluri...si sa iti sclipeasca ochii de parca ai luat campinoatul ..pleaca Hagi

Esti nebun mai baiatule ?

Jucatori trebuie motivatzi , poate nu ai vazut cum inaitea meciurilor de box antrenorii isi iau la palme boxerii , dupa mine sa-i ia si la suturi in fund numai sa vad ca ara terenul , ca dupa aia iar zicem ca totzi fraerii " PLEACA Hagi "

oierul se da in stmba iar

Trebuie reluat protestul pentru acest kkt de om

Injurat la fiecare meci de familie

E EL PATRON SI ASA VREA EL.... Probabil ca maine o sa vrea zapata sa joace atacant CA ASA VREA EL.. e dus rau da-l draq de handicapat oligofren.

Mama lui de dobitoc.. :(

Steaua .. intotdeauna Superiori !

Dupa ce debiteaza ciobanul pe sport.ro,noi suporterii trebuie sa il sustinem pe Hagi iar protestul impotriva oligofrenului trebuie sa continue,intr-un fel sau altul. Inca putin si face infarct nebunul naibii,Gica Hagi nu merita sa fie tratat ca un gunoi de gunoiul uman numit Becali.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

ma intreb daca pleca Radoi la vreo echipa din afara, ce facea Jiji, se ducea si la aia sa le zica pe ce post trebuie sa joace finu'? Si in seara asta ce mai zicea?

dupa "impacarea istorica" cu suporterii si-a luat-o rau in cap futul in gura. Tot nu intelege ca nu numai el face legea. Fara suporteri suge p... !!!

scarba draq.... eu nu zic ca Hagi e super antrenor dar mentalitatea asta de handicapat a lui Becali ma scoate din minti.. :(

iar a luat-o razna jijiotu!!!!o fii mancat de dimineata bobite dalea mici rozalii de soricioaica!!!cred ca strica mai tot ce sa pus pe picioare ,doamne sa nu plece Hagi ca asta ne mai trebuie

Ce caine de om .. Ar ajunge Ceausescu regretat cu asta Becali presedinte. ;) Un copil rasfatat si paranoic .

este incredibil ce face ciobanul pe sport.ro! mai mult ca sigur Hagi va plecaa! pacat!

Capete sparte, picioare rupte, penalty ratat si o echipa a Stelei foarte buna, care cu putin mai mult curaj si concentrare in asemenea momente, putea chiar sa castige. Cam asa am putea caracteriza aceasta partida. Dati-mi voie sa felicit jucatorii pentru daruire si pentru ca au luptat extraordinar. Am inceput foarte bine. Chiar aveam sperante ca putem castiga pana la eliminare. Pacat. Goian ar trebui sa se gandeasca la faptul ca la 0-0 sa-ti lasi echipa in 10 oameni din min 11 nu se accepta. Mai bine jucam in 11 chiar daca eram condusi cu 1-0. Poate chiar castigam. Dar....

Felicitari inca odata pentru efortul depus. Felicitari lui Zapata care a aparat un penalty si care ofera siguranta foarte mare echipei. O bila neagra pentru Hagi pentru ca l-a impins pe Zaharia inainte sa intre in teren, cu toate ca Neaga inca nu iesise. Dar o pun pe dorinta enorma a lui Hagi de a fi invingator si de a nu pierde nici o partida.

Despre Plesan nu mai trebuie sa mai spunem decat ca e o pierdere venita prea devreme. N-a jucat prea mult pentru Steaua.... ne intoarcem la situatia de acum cateva luni cand aveam nevoie de un coordonator.... sper sa mai facem un transfer doua in asa fel incat sa putem fi acoperiti pe toate posturile.

Ne asteapta meciuri foate grele in continuare. Trebuie sa fim alaturi de jucatorii nostri care in seara asta ne-au aratat ca nu mai pierdem atunci cand suntem in 10, cum o faceam anterior....

Hai baieti ca puteti. Cu mai mult curaj putem invinge data viitoare, dar in conditiile expuse la inceputul articolului, cred ca rezultatul e destul de bun. Fiti alaturi de echipa. Se simte o schimbare in bine in ceea ce priveste jocul. Sa nu uitam ca nici celelalte echipe din Liga I nu mai sunt aceleasi. Toate s-au intarit. Ne asteapta jocuri din ce in ce mai grele in continuare.....

fular-campioniifularsteaua2

pacat de jucatori si chiar de antrenori...dar Gigi Becali greseste....daca chiar vrea sa fie antrenor sa-si ia liceenta si sa antreneze el Steaua...si sa nu mai comenteze atata...se vede ca traim in Romania...cu conducatori de club care se cred stapani..cu...presa...care...e jalnica....sa se uite la campionatu spaniol sau englezesc...sa vada acolo cum se comporta presa..si cum se comporta si conducatori de club...suntem cu multi ani in urma....o sa mai treaca zeci de ani pana o sa fie fotbalul cu adevarat ceea ce trebuie sa fie nu un circ de 2 lei.

Pa mine ma dezgusta gunoiu ala de oier , nici nu ma mai intereseaza ce spune , sami suga **** si el si toaata rasa lui de gunoaie care il venereaza asta se muta dupa cum bate vantu asea ca nik nu e valabil

Acum se vede, in toata "splendoarea" sa, duplicitatea acestei...chestii, ca om nu poate fi numit! mai tineti minte, cum zicea ca a visat maica-sa ca o sa vina Hagi antrenor, si i-a spus lui, deci luuuuuuuuuuuuuuuuuuui, "Mama, ia fa tu pac-pac si adu-l pe nasu' Gica la echipa, ca anternor", iar el, ca "machidon" bun ce se afla si respectandu-si din acest motiv mama, i-a facut pe plac....Cand ai aberat, Jiji, acum sau atunci?

Becali nu abereaza are dreptate,Hagi nu stie cum sa foloseasca formula de start a Stelei.Nu prea are tactica,joaca haotic,poate are nevoie de un impuls Giga Hagi.

MEDICAMENTEEEEEEEEEEEEEEE!

In acest momet gi-gi beca-li este in direct pe sport.ro si ABEREAZAAAAAAAAAAAAAAAAA!

E BOLNAAAAAAV LA CAAAAAAAAAAAAAP!

putem sa ne luam la revedere de la Hagi :(

e dus rau frate.. o mentalitate de tiran ... prost.

genul ala de om care bate cu pumnu in masa ca el e sef.

"prostul nu e prost destul pana nu e si fudul"

Gigi Becali A SARIT LA GITUL LUI Hagi

"DACA NU MA ASCULTA Hagi, PRIMA DATA: IA BANII PE UN AN DE ZILE SI PLEACA TATA!"

Becali nu abereaza are dreptate,Hagi nu stie cum sa foloseasca formula de start a Stelei.Nu prea are tactica,joaca haotic,poate are nevoie de un impuls Giga Hagi.

da ma si are nevoie de sfaturi de la el oieru lumini care e as in fotbal , dute ma scoatetzi carpeta cu Becali si fa cateva plecaciuni

in direct la sport ro un mare dobitoc ... dupa cate spune in era Olaroiu el facea echipa si daca as fii in locu lu Hagi as pleca de la Steaua maine ... tzine minte ce va spun ca atata timp cat e bekali patron la Steaua nu se joaca fotbal ... Steaua nu are nici o sansa cu prostu de bekali ca patron ... au jucat baietzii foarte bine si mai mult nu se putea ... bravo Hagi si bravo Steaua pentru jocul de azi cu CFR Cluj si imi pare rau ca aceasta echipa minunata "Steaua" este o echipa din Romania cu patron roman si arbitrata de niste arbitri de tot kktu si mi-e jena cateodata ca sunt roman cand vad astfel de fotbal creat in totalitate de arbitri si de tot prostii gen bekali ... intr-un cuvant BRAVO BAIETZI , BRAVO Hagi SI RUSINE pentru ARBITRAJ ... nu se poate asa ceva in tara asta totul pute a "arbitri"

p.s. daca Gigi nu castiga alegerile pentru presidentzie il vad in stare ca candideze pentru postul de patriarh sau papa ... va datzi seama cum ar suna "prea fericitul patriarh Gigi bekali" ... nu mai am cuvinte si e o mare dezamagire pentru culorile Stelei si pentru o echipa formidabila precum Steaua acest Gigi bekali