fcsteaua.ro

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

486 posts in this topic

wa nervo.......na am jucat in 10 oameni Goian na......imi place de el .....nu avea ce sa mai faca........si noroc de zapata.....noroc in continuare....dak era alt portar acu era vreo 2 3 -0 pentru CFR

la 8+1 cu Becali sa ne lase p noi esthia din forum actionarii la Steaua sa vada Liga 1 ce performanta facem!heheheeh glumeam vise tata!

cotizez cu 1000 €

imi fac rate...bagamias **** in el de nebunu' dracului.Daca pleaca Hagi,o beleste oieru....pai ceausescu era la pitici pe langa cretinul asta.trebui gasita o solutie!!!!

INCREDIBIL !!! Nu-l mai suport pe ciobanul asta !!! Sunt stelist de mic si consider ca Becali nu are ce cauta la Steaua , nu se identifica cu nimic din ce imi doresc eu de la aceasta echipa. steagsimplu fularsteaua2fular-campionii

a reusit cineva sa vada meciul cu sopcastul? mie-mi apare canalul offline...

merci

totusi se putea vede pe sopcast, a inceput transmiterea prin sopcas doar cu 4 minute inainte de inceperea meciului, dar eu cu viteza 256 kpbs nu am putut viziona normal

stransi in fata stadionului.. sa nu intre nimeni :(

doamne ce am ajuns sa scriu.. :( imi vine sa plang de nervi si ciuda si frustrare ca nu avem ce face..:(

nu mai am cuvinte.. stau si ma uit la televizor... la monitor... si ma gandesc ...

ce draq trebuie sa facem ?

daca pleaca Becali, cine o sa mai finanteze echipa?... Copos?.. netoiu?... daca pleaca Becali, ce jucatori vom mai avea?... d-aia cu salariu ca la Poli Iasi?... cine ii mai motiveaza cu prime?... mai bine sa plece Radoi singur si Lovin... parerea mea e ca ei strica echipa.. (PAREREA MEA) si nu vreau sa fie comentata.... Hagi nu imi place ca antrenor..si nici ca jucator nu a fost mare chestie...dadea si el un gol si facea o chema cu intorsu...in rest tragea numai peste... (IAR PAREREA MEA)

Banii cu siguranta nu o sa fie o problema pentru ca echipa face deja profit!

Dar din punctul meu de vedere putem sa incepem o echipa noua si in divizia C - mai rau decat acum nu se poate.

imi doresc ca toti cei care ne-au condamnat ca il injuram pe Becali nu sa isi ceara scuze ci sa ne sustina si sa strigam toti acum si nu doar 10000 ci tot stadionul : Becali pleaca din Ghencea !!!!

fratilor, chiar nu se afla nimeni in tarisoara aia sa-i traga un glont in cap lui Gigi?

nu am vazut declaratia lui MM pe Telesport, dar daca e adevarat ca Gigi ii facea echipa lui Oli, e grav. Hagi va demisiona, asta e clar si un inceput bun de sezon se duce de kkt.

cat despre meci, raman la parerea ca Semedo trebuia eliminat macar dupa ce l-a spart pe Nesu.

astept sa rfeintre Badea si Neaga sa joace extrema.

un rezultat bun in cocndittile acestea, sa vedem mutarea lui Hagi in fata lui Becali.

pacat, mare pacat, ca ceea ce noi iubim nu e Steaua din anii 809. si totusi, Cu Steaua Pana la Moarte!

Sunt pur si simplu vexat! Nu-mi vine sa cred!

L-am sustinut pe Hagi de la inceput, desi nu eram convins de calitatile lui de antrenor. Nici acum nu sunt pe deplin convins. Si totusi...

Ce a facut Fecaliotul in seara asta a excedat orice limita a mizeriei umane. Este inadmisibil ca un simbol al acestei tari sa fie umilit in halul asta de un personaj scelerat ca mizerabilul asta. Seara asta m-am convins ca acest maimutoi este grav bolnav psihic. Probabil sufera de un sifilis netrata care-i mananca si minte putina pe care o mai are.

Sper ca Hagi sa-si de demisia dupa acest episod, salvandu-si astfel demnitatea. Este singurul fel in care Hagi ar mai putea ramane eroul copilariei mele.

Fecali a alungat si ultimul dram de spirit stelist. Nu ma mai regasesc in Steaua de astazi. Steaua pe care am inceput eu s-o iubesc, acea a lui T. Stoica, Majearu, Hagi , Lacatus nu are in comun cu actuala echipa decat culorile si stadionul pe care joaca.

Am sa incetez orice fel de raportare afectiva fata de aceasta echipa pana cand acest personaj grotesc nu va pleca din Ghencea. Bineinteles, de mana cu finul Radoi care are o mare parte de contributie la aceasta situatie.

Ultimul stelist adevarat care paraseste Templul din Ghencea, sa stinga lumina!

acum intelegi de ce am facut ce am facut acum cateva luni?

GB stii ce este un cocktail Molotov ?

Sa stii ca nu are calorii si nu ingrasa, este chiar f util in tratarea unor boli mentale cronice !

fratilor, chiar nu se afla nimeni in tarisoara aia sa-i traga un glont in cap lui Gigi?

nu am vazut declaratia lui MM pe Telesport, dar daca e adevarat ca Gigi ii facea echipa lui Oli, e grav. Hagi va demisiona, asta e clar si un inceput bun de sezon se duce de kkt.

cat despre meci, raman la parerea ca Semedo trebuia eliminat macar dupa ce l-a spart pe Nesu.

astept sa rfeintre Badea si Neaga sa joace extrema.

un rezultat bun in cocndittile acestea, sa vedem mutarea lui Hagi in fata lui Becali.

pacat, mare pacat, ca ceea ce noi iubim nu e Steaua din anii 809. si totusi, Cu Steaua Pana la Moarte!

bha poate nu va demisiona viata e plina cu surprize!

Steaua este un brand consacrat. Daca n-o fi ciobanul investitor, mare branza....Se gasesc destui oameni cu bani ca sa-si asocieze imaginea cu cea a Stelei. Oameni seriosi si cu bun simt, nu hoti ordinari din tata-n fiu, spurcati la gura si cu mana prin barbi de popi senili. Acest specimen de grota va aduce mari deservicii Stelei si Romaniei. Cei mai vinovati sunt in primul rand ziaristii, care stau toata ziua pe capul lui si-i sorb fiecare ineptie pe care o debiteaza. Asta si doreste, sa fie vazut, sa fie in centrul atentiei cu orice pret, pentru a castiga capital electoral. Si la cata prostie exista in Romania o sa reuseasca.

am si eu o intrebare pentru cei care cereau insistent si ultimativ in meciul cu Poli Iasi eliminarea lui Radoi, acum de ce nu spune nimeni, ca de ala parca nu a avut intentie dar totusi i-a rupt piciorul lui Plesan. Nu e aceiasi situatie? asemanatoare evident, aa si inca ceva, din cate am vazut eu Radoi a aluncecat/dezechilibrat in momentul in care a incercat sa degajeze mincea atunci, nici nu am vazut urma de intentie in falutul lui Radoi atunci.

super intrebare, abia astept sa vad raspunsuri!

Nenorocit ordinar, scursura puturoasa, esti doar un jeg, Gigi Becali, si asta vei ramane toata viata ta de taratura.

Gata, e de ajuns, analfabetul trebuie sa plece. Nu se mai poate asa. De ce tinem cu Steaua, pentru el, pentru protejatii lui?! Adica imi iau un club si ma joc pe-acolo de-a Football Manager-ul; daca mi se pune pata intru si eu varf de atac? Sa-si ia echipa, n-am nimic impotriva, dar nu sa ia Steaua sa-si bata joc. Sa infiinteze el un club, sa bage bani acolo, sa stea in tribuna familia si bodyguarzii lui si sa se distreze.

Gigi, esti o mizerie umana! Tranzitia a nascut monstri, dintr-un alienat mintal l-a transformat in politician. Intr-o lume normala, spalai grajduri, toata viata, nenorocitule!

Am si eu o intrebare. In cazul in care demisioneaza Hagi, cine naiba mai vine antrenor la noi??????? pentru ca va dati seama ca va fi considerat cea mai mare marioneta!!!!

P.S. ASTA E Steaua Gigi, AICI NU FACI ASA CEVA!!!

super intrebare, abia astept sa vad raspunsuri!

NU vreau sa supar pe nimeni dar cred ca este un accident nefericit.. .. fara suparare inca odata.. nu cred ca e cineva asa de meschin incat sa-si doreasca sa vina sa-ti rupa picioarul si acolo a fost ghinionul ca l-a prins jos.. si s-a sucit.. :((( nu doresc la nici un jucator asa ceva.. e un fel de accidentarea lui Cisse.. cand si la prins in iarba si in piciorul adversarului

daca pleaca Becali, cine o sa mai finanteze echipa?... Copos?.. netoiu?... daca pleaca Becali, ce jucatori vom mai avea?... d-aia cu salariu ca la Poli Iasi?... cine ii mai motiveaza cu prime?... mai bine sa plece Radoi singur si Lovin... parerea mea e ca ei strica echipa.. (PAREREA MEA) si nu vreau sa fie comentata.... Hagi nu imi place ca antrenor..si nici ca jucator nu a fost mare chestie...dadea si el un gol si facea o chema cu intorsu...in rest tragea numai peste... (IAR PAREREA MEA)

Omule, de ce nu vrei sa accepti ca scursura asta fecaliana e bolnava? De ce?

Esti mandru ca el este patronul Stelei? Imi si vine sa vomit numai cand ma gandesc la asta.

Seara asta a amintit de o mie de ori ca el nu se baga la echipa. Si tot de atatea ori s-a contrazis. Ce sa mai vorbim de faptul ca initial s-a legat doar de postul lui Radoi, apoi si de (ne)titularizarea lui Ovidiu Petre, iar spre sfarsit de Goian. Ca sa nu mai spunem ca a declarat "eu nu mai am ce sa vorbesc cu Hagi". De ce a spus despre Dica nu are rost sa mai vorbim. Trecutul, de asemenea il recomanda ca pe cel mai tembel roman (lucru amplificat si de parerea jurnalistilor occidentali).

Tu scursurei asteia ii ie-i apararea? Nenorocitului asta? Porcului asta ("priceput") care nu a fost in stare sa vada ca in sera asta jucatorii chiar SI-AU DAT VIATA PE TEREN?

Rahatului asta ii doresc un singur lucru: SA CRAPE IN CHINURI! As fi primul care ar merge sa flegmeze pe mormantul lui. Seara asta si-a aratat (pentru a 'nspea oara) adevarata fata.

Sper ca Hagi sa nu cedeze. Sper ca Hagi sa arate ca are onoare. Chiar daca echipa "ciobanului" e "salata de vinete".

acum intelegi de ce am facut ce am facut acum cateva luni?

Ai fost cu cateva luni mai destept decat mine! :) Dar tocmai ti-ai incalcat promisiunea.

Gigi Becali

"A FACUT DIN Steaua O SALATA DE VINETE! DACA NU FACI CE ITI ZIC EU, LASA-MA TATA CU SARACIA MEA"

eu cred ca Becali si-a dat seama ca a facut o greseala cand l-a adus pe Hagi, s-a saturat si el si vrea sa-l determine sa-si dea demisia.. sincer, desi acuzatiile mi se par bineinteles nefondate, eu sper sa reuseasca... Steaua n-are nici un viitor cu Hagi antrenor. vina lui nu e ca nu-l pune pe Radoi la marcaj sau ca s-a accidentat Plesan, ci ca nu are nici o treaba cu antrenoratul

pe de alta parte, pe mine m-au cam deranjat acuzatiile pe care le-a facut Becali in ultimele zile la adresa Clujului. mie mi-e simpatica echipa aia fiindca mi se pare ca mai ridica nivelul campionatului - din pacate rezultatul cu cipriotii a fost tare dezamagitor. iar conducatorii clujenilor mi se par de bun simt - am citit un interviu cu Paztaikin si mi s-a parut de departe cel mai normal dintre conducatorii din fotbalul nostru.

cu atacuri xenofobe de genul celor facute de Becali in ultimele zile, iti faceai capital politic acum 10-15 ani. acuma ar face mai bine sa-l aduca pe Camus decat sa urle toata ziua dupa unguri si portughezi

Nu se poate ce face nenorocitul asta din Steaua si cum il jigneste pe Hagi!!!!! Am ramas blocat si eu la fel ca prezentatorii de la TV cand l-am auzit pe nebun. Cum se termina toata chestia asta?