Azzido

Lua-te-as la misto

31,263 posts in this topic

OK, repet atunci inttrebarea de aseara, de ce nu se judeca cu aceeasi unitate de masura? Ca eu asa vad lucrurile, pe dusmani ii arzi mai rau decat pe altii. E doar ce vad, nu am complotat nici cu Adrian nici cu Filip, poti sa-mi iei toate pm-urile la rand.

situl e pe calea cea buna, va urez "succesuri"

Edited by drvladyk

Un becalist incercand sa faca o gluma lui drvladyk. Ghinionul lui ca pe acolo se plimba si Adrian (cel cu tricoul in dungi)

Gandalf? Care Gandalf? Poate Grima.

""Membrii nostri au trimis un total de 635,973 mesaje.

Avem 55,139 membri inregistrati.""

Putem umple Arena Nationala fara probleme!

Nu merge ca vreo 5000 de conturi sunt numai ale lui Toronto :D

Pentru cine foloseste Nokia Maps, fostul Ovi Maps, s-au updatat hartile pentru Romania.

Edited by axl

la multi ani red & Azzido!

sper ca taberele din care faceti parte sa ingroape securea razboiului mai devreme sau mai tarziu.

Deci e evident ca taberele s-au delimitat :)):)):))

Din pacate securea nu se poate ingropa, ebonyc a plecat, restul sunt(em) cu un picior afara. Deci batalia a fost castigata clar de coltul din stangaaa.

PS ca o observatie personala, ma refer la toti aici nu la Harald, l-am citat pt ca mi-a placut faza cu taberele si tomahawku... ba da lu Gandalf nimeni? Pt toate articolele alea nu merita si el un La Multi ani?

Vreun Florin sau Romeo din Bacau p-aci? :rolleyes:

Stadionul municipal din Bacau a ramas fară nocturnă după ce, in cursul noptii de luni spre marti, trei hoti au patruns nestingheriti de nimeni in zona instalatiilor de iluminat si au sustras 92 de cabluri de cupru cu dimensiuni cuprinse intre 50 si 110 centimetri.

Un echipaj al Gruparii Mobile de Jandarmi (GMJ) Bacau a reusit, insa in timp ce executa o misiune de patrulare să ii prindă la un control de rutină pe strada Milcov din municipiu.

,,Florin B., in varstă de 23 de ani, din municipiul Bacau, Romeo G., de 21 de ani, si Ioan G., de 20 de ani, ambii din Buhusi, aveau asupra lor o cantitate importantă de cabluri din cupru pe care au recunoscut că le taiaseră din instalatia de iluminat pentru nocturnă a stadionului, urmand să-l valorifice la un centru de colectare'

Ce tarani, ma!

N-am vrut s-o zic din prima da' daca ma uit mai bine-n buletin ma cam cheama si Florin. Da' sa nu-mi ziceti asa niciodata, multumesc!

pfff bine ca esti liber, eram ingrijorat :)):))

Mah, ti-a mai zis cineva ca avatarul tau te face sa arati ca felul in care imi imaginez eu ca arata Dumnezeu, desi nu cred in el? Tu si Morgan Freeman.

Florin, spaima Bacaului!

Da, Eu sunt...Mo isi va primi pedeapsa pentru toate denigrarile astea pe lumea cealalta, e notat deja.

PS de azi daca mi te adresezi respectuos, gen, Doamne, MyGod sau o..tu Mare Spirit, poate te iert

Daca-mi lasi un PM cu numerele la 6 din 49, promit ca ma pocaiesc chiar aici, virtual (ca un bun crestin ce sunt), si ma convertesc intr-unul dintre martorii lui Iehova!