Azzido

Lua-te-as la misto

31,263 posts in this topic

Cine e GeorgeSoft, de ce e portocaliu, si de ce nu pot da click pe el?

post-69539-1352072593.jpg

Userii cu portocaliu sunt useri inactivi.

Cine e GeorgeSoft, de ce e portocaliu, si de ce nu pot da click pe el?

Untitled3.jpg

Dupa cum spunea ebonyc, cei cu portocaliu sunt utilizatori care nu au mai intrat in ultimele 30 de zile pe site. Se ruleaza un script care automatizeaza chestia asta. Respectivii o sa fie mutati din grupul respectiv daca isi "reactiveaza" contul.

Joga, nu te-as injura niciodata pe tine. Daca te-as ataca as face-o atat de subtil incat nici n-ai gasi regula cu care sa ma sanctionezi.

Copilas din raspantiile Moldovei, pe cine ataci tu cu subtilitati, huh?

Pai daca-mi pun mintea cu tine si fac misto de tine o luna intreaga pleci cu coada intre picioare de pe site...

Nu mai abuzati de site-ul cu nemultumiri. Daca aveti ceva personal sa-mi adresati faceti-o aici.

Mrr, ca si moderator, doctore, obiectivul tau este sa-ti menti oamenii pe site, nicidecum sa-i alungi. Cu o astfel de mentalitate ma tem ca nu te prinde paltonul in culoarea albastra/verde pe forum.

De cand pseudo doctorii dau si sfaturi de viata? Ca sa nu zic ca e un pustiulica de doua zeci si ceva.

Bai, mictionist in tenisi, te-ai uitat putin asa la LDS (macar din profil), sa vezi ce inteligenta emana la fiecare postare? Sintagma "doctore" o folosea in semn de respect si apreciere. Daca l-am pune sa-ti gaseasca si tie un apelativ, ar fi ceva de genul: "baiatul cu apa", "hip-hopistul de la periferia inteligentei" etc. Ma intelegi tu, nu?

Pe de alta parte, nu conteaza varsta, ci valoarea omului, cand dai un sfat.

Nu mai da sfaturi. Vei creste si-ti vei da seama de ce.

Am valoare, in special in relatia interfesiera cu moldovenii.

Edited by Joga Bonito

in special in relatia interfesiera cu moldovenii.

Sper ca ai vrut sa faci o gluma nereusita. Altfel esti un ciudat.

Da. Un ciudat cu sapca intoarsa, cu hanorac cu insemne satanice si trening larg, care gesticuleaza la pereti.

...hai sa te joci cu motanelul meu.

"Lua-te-as la misto", aceasta platosa contra banarii... :D

Imi e frica sa dau click pe link-ul ala, poate contine vreo imagine prea detaliata. Nu ca m-ar interesa asa ceva, dar pare comic.

Imi e frica sa dau click pe link-ul ala, poate contine vreo imagine prea detaliata. Nu ca m-ar interesa asa ceva, dar pare comic.

E safe, mai mult lectura. Dar nu e pt tine, tu nu suferi de mania grandorii :P

O sa ii raspund aici lui Marius Mihet, ca sa nu fie offtopic:

mariusmihet

Imi aduc aminte ce fel de om erai tu cand te-am contactat prima data ca sa iti propun postul de moderator:

"Da, vreau sa ma implic, sunt antibecali, il vreau plecat, ai dreptate Adriane!"

Intre timp au venit rezultatele si te-ai schimbat. Ai dat-o cu pacea si prietenia intre toti. Ok, nu am zis nimic.

Acum ma ataci. Ok, tot nu ma intereseaza.

Crezi ca eu sunt ca tine? Crezi ca eu ma indoiesc dupa cum bate vantul?

Joga Bonito va poate confirma faptul ca nu suntem prieteni, ca nu ne suportam. In cel mai bun caz noi ne vom ignora, atat. Nu suntem si nu vom fi prieteni niciodata. Asa ca, daca tu crezi ca eu vreau sa ma pun bine cu el, esti dus cu capul.

Eu nu pup fund. Daca eram asa, il pupam in fund pe Azzido si acum eram mod sau redactor cu acte-n regula, dandu-va voua(pacificatorii) cata Uniune Europeana voiam eu, ma intelegi?

Ca sa il citez pe maestrul Lacatus: "mi se brehane" de acest site.

Sunt constient ca zilele mele sunt numarate aici si nu mai imi pasa.

Daca nu ma insel, prima data te-am contactat pentru postul de moderator. Poate ma insel. Oricum asta nu conteaza. Redactor, moderator, tot una e.

Stiu, stiu, nu esti sluga propriilor ganduri. Gandurile tale sunt tot anti becali, dar tu nu te supui lor.

Clar, eu sunt foarte fatarnic si agasant. Sunt sigur ca ai si foarte multe argumente care sa sustina ceea ce zici si, daca te rog acum sa dai un copy/paste la postarile mele iritanto-agasante, sunt sigur ca nu vei avea nici o problema in a raspunde.

Credeam ca la postul de oaie redactori ai renuntat pentru ca NU AI MAI SCRIS NICI MACAR UN ARTICOL DE LUNI BUNE. Ca sa vezi, m-am inselat.

nici daca il pupai in dos pe Azzido nu ajungeai mod, nu cred ca poti face dovada unei asemenea verticalitati.

Ei, asta e. Unii sunt mai talentati ca altii :)

Ar trebui sa va dezamageasca baietii cu coloana din gelatina. Da' daca va dezamagesc eu... meh... whatever...

insa nu spune ca nu sunt stapanul propriilor mele ganduri.

Stiu ca esti stapanul propriilor tale ganduri. De aia am si zis ca te-ai schimbat dupa cum a batut vandul. Ce nu e logic?

Ah... nu te-ai prins de ironie. Ok. O sa incetez a mai fi subtil.

Am avut,am puterea si DECENTA sa spun lucrurilor pe nume in fata oricui fara teama ca acel cineva ma va acuza ca sunt altcineva.

Mai ales atunci cand indemnai "sa vorbim doar despre fotbal". Prin asta intelegi tu a avea puterea si decenta de a spune lucrurilor pe nume.

Oaie nu te fac eu. Oaie te faci tu singur. Eu nu am cum sa te fac oaie, nu sunt magician.