Azzido

Lua-te-as la misto

31,263 posts in this topic

Cu ocazia asta am aflat ce labili psihici murdaresc forumul zilnic, eu consider ca personalitatea si caracterul unui om sta mai mult acolo unde nu este vazut decat acolo unde este vazut. Eu m-am convins pe aceasta cale de caracterul a 2 specimene, of of si ce ingerasi par pe forum.

Bine la aceast grup select se incadreaza si aerot ca si el tot la fel de "politicos" vorbea cu Ronnie parca.

ronnie

http://imageshack.us/photo/my-images/849/unledbbf.jpg/

pe primul nu-l mai am ,l-am sters dupa ce m-am linistit de la hohotele de ras.

se vede clar in linkul de mai sus,ca trepanatu` are o continuare la un alt mesaj.

si daca e atat de curajos il poate posta el,ca sigur il are.

eu va rog sa nu luati nici o masura,de asta e topic de caterinca,daca mai dispare si stix s-a dus dracu` toata distractia de pe aici.

Probbail are si un motiv pentru care vrea sa intretina relatii sexuale cu gura ta :))

eu consider ca personalitatea si caracterul unui om sta mai mult acolo unde nu este vazut decat acolo unde este vazut.

foarte adevarat si bine punctat.eu nu sunt de acord cu tine in multe chestii,dar unde ai dreptate,ai.

da nu e ma misto,cat incearca el,stixuletzu` sa para un educat si un rafinat intelectual,care si alege cu grija textele si de fapt el isi varsa spumisoarele cu polonicu` pe privat?

faza aia ca va deveni administrator,ca a pierdut multe nopti si zile,si nu degeaba si are relatii si e sustinut,e criminala,va dati seama ce e in capu` lui?

misto topicu` asta recunosc.:))

Ai grija, ca noi chiar ne gandeam sa il facem pe Stix rege al forumului. Vezi ca nu e de jucat cu el, ca are relatii si conexiuni, e sef de clan mafiot, iti da pachete pe ip de ti se blocheaza youtubul. Asta apropo de amenintarile din lumea virtuala. :D .

Inciu-Ciuna

http://imageshack.us/photo/my-images/849/unledbbf.jpg/

pe primul nu-l mai am ,l-am sters dupa ce m-am linistit de la hohotele de ras.

se vede clar in linkul de mai sus,ca trepanatu` are o continuare la un alt mesaj.

si daca e atat de curajos il poate posta el,ca sigur il are.

Ia da dovada de verticalitate si posteaza si ce i-ai raspuns tu ...

am chef de un joggin intern.

Edited by dee

Ia da dovada de verticalitate si posteaza si ce i-ai raspuns tu ...

am chef de un joggin intern.

eu nu i am raspuns.ce faci cand vezi un cersetor care miroase urat cu abundenta de flegme la gura si cu ulceratii pe fata.il ocolesti:))

Am dedus ca a existat un dialog savuros, dat fiind ca ai primit 2 mesaje ...

ce faci cand vezi un cersetor care miroase urat cu abundenta de flegme la gura si cu ulceratii pe fata.

scot 1 leu.

p.s faceti-mi un rezumat la ultimele 400 de pagini :))

Ce tot aveti cu Stix? era randul lui sa fie luat la misto?

Edited by dee

Am picat cu bozgorii!

In sfarsit un meci la care merita mers !!

Cu ocazia asta am aflat ce labili psihici murdaresc forumul zilnic, eu consider ca personalitatea si caracterul unui om sta mai mult acolo unde nu este vazut decat acolo unde este vazut. Eu m-am convins pe aceasta cale de caracterul a 2 specimene, of of si ce ingerasi par pe forum.

Bine la aceast grup select se incadreaza si aerot ca si el tot la fel de "politicos" vorbea cu Ronnie parca.

Prietene diferenta intre mine si categoria inexistentii in viata reala ( tu , stix, ronnie si altii ) este ca eu am postat poze cu mine aici, v-am zis unde ma gasiti si va mai spun acum ca puteti intreba de mine . Merg frecvent la meciuri, spre deosebire de voi eu nu exist doar pe net si nu ma afirm ca stelist doar pe net.

Ti-am mai spus deschide gura cu numele meu doar cand o sa mergi la un meci sa dai o **** ciobanului.

post-68319-1312063925.jpg

post-68319-1312063930.jpg

Cand e meciul de la noi si,mai ales, DE LA EI ? :D :D :D

Tu doar cauti scuze ca sa bei fara mine:))))) Cand incepe campionatu de basket ca am auzit ca au astia niste beri pe la Politehnica cu numele meu meu si al tau pe ele :notangel:

Ptiu, sa fiu al dracu' ce viata personala trista am. Da' cel mai al dracu.

Prietene diferenta intre mine si categoria inexistentii in viata reala ( tu , stix, ronnie si altii ) este ca eu am postat poze cu mine aici, v-am zis unde ma gasiti si va mai spun acum ca puteti intreba de mine . Merg frecvent la meciuri, spre deosebire de voi eu nu exist doar pe net si nu ma afirm ca stelist doar pe net.

Tu te crezi prea interesant de vrei sa ne interesam de existenta ta? pana una alta tu cu gura ta spuneai ca esti cu capul si ca aici pe sait aveai ultima alinare, tot noi suntem inexistenti in viata reala? eu sunt inexistent in viata reala care in 5 ani am 1200 de postari iar tu in nici 2 ani 2000? asta cu tot cu bannarile de rigoare de care ai parte sistematic.

Esti o mare personalitate, ne dai poze cu tine, exclusivitati nu? din jurnalul intim cand evem bucuria de a citi?

Ti-am mai spus deschide gura cu numele meu doar cand o sa mergi la un meci sa dai o **** ciobanului.

Ce realizari grandioase ai facut, eu propun sa iti dam un premiu, tu o sa fii eliberatorul stelismului, luptatorul pentru cauza Stelei, daca va pleca Becali datorita tie o sa fie ca tu ai strigat contra lui.

PS: vezi ca nu esti singurul care a protestat pe stadion, dar esti singurul care iti dai o importanta artificiala in conflictul cu Gigi, unde esti un fix nimeni.

Baieti , stiu ca suntem la mistouri. Dar nu vreti sa lasati bariera jignirilor mai jos? Va rog eu frumos, ca sa spun asa . :)

Ok, ok, e prea cald fara AC, e prea frig cu AC. Care vii la piscina? Am Rahan, numerele 6 -10.

Faza de acum cateva zile : Mergeam pe strada si vad in stanga pe una care merge spre masina (o KIA Cee'd rosie)..ajunge langa, apasa pe telecomanda si trage de usa , dupa care o aud '' Aaa...da nu-i asta masina!''.. imi continui drumul inchinandu-ma si ma mai uit o data si o vad ca ajunge la masina ei...un Golf 5 rosu.

Edited by iNsTiGaToR

Asta da pedeapsa pentru un fumator...

De cancer mai scapi ,dar de vrajitoarea asta ba!

In alta ordine de idei sper ca unii de pe acest site sa treaca cu bine peste tragica stire cum ca Moraes a semnat cu bulgarii! :D

Ai grija, ca noi chiar ne gandeam sa il facem pe Stix rege al forumului. Vezi ca nu e de jucat cu el, ca are relatii si conexiuni, e sef de clan mafiot, iti da pachete pe ip de ti se blocheaza youtubul. Asta apropo de amenintarile din lumea virtuala. :D .

VREAU, VREAU, VREAU SA FIU UN ,,REGE" al forumului, in aceasta calitate il pot starpi pe inciulica far' de frica de pe aici????!!!, ca si asa este anti stelist, este o cioara proasta sau un caine fara stapan, pardon, COMUNITAR, asa se spune, asta fara sa ma sanctioneze in vreun fel Uniunea Europena......si nu are ce sa caute pe aici, alinare?!, prietenie cu stelistii?!, satifactie rautacioasa ca nu mai avem stadion ( nici ei numai au ) :)) )), invidie prosteasca, teama ca vor fi intotdeuana in spatele nostru, cretinism notoriu ( specific lor, asta nu se pote explica ), teama ca vor lua bataie de la noi in orice situatie, prostie crancena ca au ales sa tina cu alte echipe, ingamfare, sarcasm fara nicio baza............

Inciulica, ti-am spus pe privat, iti repet si pe forum ( fara nicio gluma, de data asta ), sa nu cumva sa aflu vreodata cine esti......tooate specimenele sdpurcate ca tine care urasc stelistii ( se vede asta din toate comentariile tale ), merita sa vada Ghencea indeaprope, stadionul????!!!, nu alt obiectiv din apropiere, la fel de frumos si interesant, din punct de vedere arhitectural si istoric....normal ca la asta ma refer.

Nu, acum fara gluma si caterinca, ce cauta spurcatul asta de inciu ciuna asta pe aici, liber si nestingherit, scriind toate ineptiile de pe lume, ironizand si dand cu noroi in oamenii vechi din peluza ( gen Bogdan_p ), cei care sunt de ani de zile pe stadion, cei care dus greul in foarte multe situatii ( daca nu ati sta numai pe net, ati cunoaste aceste aspecte ), de ce il lasati sa-si bata joc si sa ironizeze oameni care au fost legati de Steua ani de zile, care au sute de deplasari, care poate au facut mai multe pentru echipa asta decat voi toti de pe forumul asta, pentru are Steaua a fost ceva super important..............de ce faceti asta?!!!! mie nu mi se pare normal....

Si pentru toti ,,prietenii" mei de pe forum, @dee, @ lrp, @ r. aeroth.....mai bine vedeti-va de treburile voastre si nu mai comentati postarile mele, asa fara rost numai de dragul sa spuneti ceva pe aici.

Intotdeauana cand va exista un stelist pe aici cum este Bogdan_p si va fi atacat de orice creatura care nu stie ce vorbeste, ii voi lua apararea, cu riscul de a fi blamat de unii dintre voi, mai bine faceti voi ce a facut baiatul asta pentru Steaua si dupa aia aveti voiei sa deschideti gura sa criticati, cei care stiu ce vorbesc imi vor da dreptate, restul sunteti o adunatura de......va las pe voi sa completati.

Edited by stix