Azzido

Lua-te-as la misto

31,263 posts in this topic

bai da voi in afara de fufa aia nu aveti altceva de facut? o pagina doar despre aratarea aia? mai da-o in ma-sa de teribilista, oricum in afara de o alcolista drogata nu era cine stie ce.

bai da voi in afara de fufa aia nu aveti altceva de facut? o pagina doar despre aratarea aia? mai da-o in ma-sa de teribilista, oricum in afara de o alcolista drogata nu era cine stie ce.

Subscriu :))

Mai intai te exprimai ca fan al lui Jiji, acum exact ca el :)) . LA mai mare.

Edited by Stanici

Mai intai te exprimai ca fan al lui Jiji, acum exact ca el :)) . LA mai mare.

Prefer sa fiu facut fan Jiji dar sa raman drept in fata principiilor mele decat carpa doar pentru ca asa e la moda, sau ca sa nu "supar" pe cineva.

Oricum mie imi place cand terminati din astia dau ortu popii doar din proprie prostie, nu eu am pus-o pe aia sa bea ca ultima vaca si nici sa se drogheze in fiecare zi, pana la urma de ce trebuie sa ma arata marcat de iresponsabilitatea uneia?

Cat despre exprimare, la mine e o realitate, aia chiar asa a fost pe cand la cioban e doar o exprimare trasa de par menita sa discrediteze suporterii Stelei.

sa raman drept in fata principiilor mele

Vezi ca ti-a atras LDS acum ceva vreme atentia ca nu prea e adevarat ce ai zis mai sus.

Vezi ca ti-a atras LDS acum ceva vreme atentia ca nu prea e adevarat ce ai zis mai sus.

pe bune? deci ca a spus lds nu e adevarat, arata-ne tu in fata tuturor ce a demonstrat lds. Daca poti fa-o maine de dimineata ca atunci mai pot sa intru, asta ca sa am si eu posibilitatea sa raspund cat de cat la timp.

PS: aerot ce a mai spus? ca stiu ca si el e mare prieten cu tine, apropo de asta s-a vindecat la cap? ca sufera tare mult.

Și, cicÇŽ, de azi ỉs inginer :D

Edited by 1on

Pai, ti-a demonstrat LDS. Chiar vrei sa ma apuc sa caut si eu si sa arat cum ti-ai schimbat printipurile? In fine, ipocrizia e in floare pe acest site. Asadar nu e nici o problema ca ai aderat si tu la acest curent.

p.s.

Felicitari Ionut! :)

Edited by Adrian

Bravo Ioane !

Pai, ti-a demonstrat LDS. Chiar vrei sa ma apuc sa caut si eu si sa arat cum ti-ai schimbat printipurile? In fine, ipocrizia e in floare pe acest site. Asadar nu e nici o problema ca ai aderat si tu la acest curent.

Stai mai tata sa o luam pe caprarii, discutia a plecat de la un articol scris de mine in 2008, articolul de fata fiind "demonstratia" lui LDS in sensul ca mi-am schimbat pozitia cu cea prezentata in articol. Cred ca era in primavara sau anul trecut la un esec al Stelei cand am spus intr-un comentariu ca nu vreau ca Steaua sa retrogradeze sau sa sufere. Asta neinsemnand nicio clipa ca as fi de acord cu becali sau conducerea actuala. Ori de aici ai dedus tu ca vezi doamne m-as fi "sucit".

uite aici:

PS: tu stii care a fost comentariul tau la acest articol?

Ne punem singuri coarne, ne facem si ne ridicam singuri statui, ne amagim cu rezultate modeste ridicandu-le si transformandu-le la rang de realizari nemaiintalnite, de performante extraordinare desi in fond sunt doar banalitati. Zbieram ca infierati cand cineva indrazneste să ne scoată din oceanul de metafore si laude in care ne scaldam, catalogam astfel imediat ca antistelist, javra cioara franar pe oricine, ii raspundem superficial cu niste rezultate din trecut, si urmam neclintiti linia de premarire si exaltare a echipei noastre fară a avea nici jumatate de motiv, se pare că panzerul stelist a apus de mult.

Nu am să vă vorbesc despre o Stea triumfalistă si glorioasa ci despre Steaua Bucuresti, despre o stea tuberculoasă care tipă isteric după ajutor dar refuză categoric incizia si bisturiul pentru a se salva. Steaua de acum a devenit o echipă morbida aflată intr-o stare latentă de descompunere, carcterizată de o culoare vanată si de emanatia unui miros de starv.

Degeaba ducem in carcă o istorie fabuloasă cand jucatorii pe teren nu fac altceva decat să-i pună cruce si să-si incruciseze jeturile de urină peste tot ceea ce odată insemna Steaua, de unde să mai existe spirit de invingator, mentalitate puternică si tarie de caracter cand anonimii nostri după ce castigă un meci dau dumul la manele si joacă in vestiar mai rau ca la nunta

Steaua noastră nu e cea din povestirile domnului Ardeleanu, e cea din cronicile prosport si gsp, cea care are ca principal merit umplerea visteriei si trecerea pragului electoral si nicidecum crearea unui mediu concurential care să aducă perfomanta Steaua noastră e cea care face prajini de audienta care poate fi terfelita calcată in picioare, facută carpă de pantofi, flegmată si umilită de toti.

V-ati saturat de egaluri cu ultima clasata de infrangeri cu echipe care tot campionatul trag 10 suturi la poarta de goluri inscrise in ultimul minut? de jocuri cu patru fundasi si doi inchizatori contra echipelor liliput? De rezultate 1-0 cu echipe care incasează basculante de goluri?, Da stiu si eu m-am saturat, numai Steaua nu.

Spunem că echipa e mai puternică decat Wehrmachtul dar in Cupa tarii nu am mai ajuns in optimi de secole, suntem an de an pregaTiti de CL dar mereu facem litanii si rugaciuni pentru Sf Petru si Dumnezeu să ne dea cel mai slab adversar, avem intotdeauna ghinion la tragerea la sorti cand picam cu Real sau Bayern, asta după ce cu 3 zile inainte diferenta dintre noi si ei era una incomesurabilă in favoarea noastra

Ne trebuie ani lumină să acomodam batalioanele de jucatori adusi de pe plantatii de cocaină sau din livezi de portocali dar niciodată nu se pormovează de la juniori fotbalisti cu calitati native. Facem din fiecare anonim de seria a doua o super vedetă doar că vedem pe youtube 3 goluri si două pase date in jumatate de cariera credem in fiecare jucator că este noul lider si noua speranta că de acum incepe o nouă perioadă dar toate se dovedesc a fi doar vise rapid curmate de realitati seci, de infrangeri umilitoare, de jocuri apatice.

Nu mai avem in lot jucatori normali, oameni simpli care se respectă pe ei prin meseria lor, toti sunt niste zei, super vedete si stelisti din nastere, toti joacă pentru culori si suporteri, dar cand vine vorba de daruire si muncă subit ceva se scurtcircuiteaza aratam a echipă mare doar cand geamantane de bani ne asteaptă in vestiar si cand din tribune impresari ai marilor echipe belesc ochii la noi.

De mult terenul din Ghencea are aceiasi semnificatie ca santul din fata mahalalei, de cel putin un deceniu administratia Stelei este formată din oameni pentru care streangul ar fi o binecuvantare si nu un supliciu, zeci de caractere patibulare se perindă fatarnic prin Templu desi in afară de perfidie si demagogie, hoiturile lor nu degajă nicio altă stare.

M-am saturat de eructatiile canceroase in care se promite cu nemiluita si nu se realizează nimic, de cavaleri erijati in aparatori ai stelismului desi actiunile lor ascund cele mai veroase malversatiuni, de exhibari ale milosteniei aflate la limita patologicului.

Da dragii mei, asta este Steaua de astazi, o copie anemică a unui nume pe care toti il avem scris in suflet cu litere de aur, o echipă al carui puls sistolic este in fiecare dintre noi dar care din pacate isi urmează cu damnare destinul. Cred că aceasta este adevarata stare a lucrurilor, de aceea nu merge jocul echipei noastre, si nu din n motive pe care le tot inventam, desi si acestea sunt acceptabile uneori, dar nu la infinit.

Capture_d_____cran_2011_07_26____12.35.24.png

Cred ca era in primavara sau anul trecut la un esec al Stelei cand am spus intr-un comentariu ca nu vreau ca Steaua sa retrogradeze sau sa sufere.

Crezi gresit. :)

Citesc si ma minunesc, marii ultrasi ai neamului si apostolii stelismului iarasi pozeaza in neintelesii societatii ros-albastre, iarasi vin cu explicatii tembelistice si cu scenaritele lor catastrofice.

Acum a castigat Steaua, gata hai sa injuram sa gasim mii de scuze la victorie, sa ne facem ca ploua, ca nu ne intereseaza, sa pozam in aia indiferentii doar ca sa aratam noi cat de stelistii suntem.

Dar daca doamne fereste pierdea meciul, galeti de *** pe forum si frigidere pline de carne mai ceva ca de craciun, cea mai varza echipa, jucatorii cei mai terminati, echipa lui Gigi, fcoaie etc.

Am observat de mult ca este o moda sa fii nepasator, sa spui inainte de meci, hai sa pierdem, vreau sa ne bata, sa ne umileasca, sa ne dea 7, etc, asta doar pentru aparenta ca vezi doamne sunt anti-Oierul.

Eu vreau sa ne calificam in UEFA, daca se poate sa o si castigam, sa luam si titlul si cupa, sa ii rupem pe tigani si cani.

PS: niciodata nu o sa imi fie rusine sa zic ca sunt Stelist sau sa zic hai sa piarda Steaua.

PS2: comentariul era pt aproape toti cei care au postat mai sus.

Asa cum ti-a sugerat si LDS atunci, compara comentariul de mai sus cu articolul pe care l-ai scris.

LDS: E clar ca unul dintre noi are probleme :) Daca nu mintale, atunci de caracter.

Asa cum ti-a sugerat si LDS atunci, compara comentariul de mai sus cu articolul pe care l-ai scris.

Si ce vezi aiurea? am spus in nenumarate randuri ca nu imi place cand Steaua pierde si ca nu voi sustine niciodata ideea prosteasca de a ma bucura cand pierde Steaua. In articol era o critica la adresa lui becali si a modului sau amatoristic de a conduce echipa, in comentariu am spus ca ma bucur ca Steaua a castigat.

Primul om care merge linistit in rai avand un penis in fundulet. Bravo, ma!

Spuse idiotul care a dat 10 milioane pe un furtun la masina. Ar trebui tu sa te apuci de supt, bah :)) .

PS: aerot ce a mai spus? ca stiu ca si el e mare prieten cu tine, apropo de asta s-a vindecat la cap? ca sufera tare mult.

Cand o sa vi langa mine sa protestezi in nord contra ciobanului atunci sa iti permiti sa deschizi gura cu numele meu.

stricati rostul topicului.

deci aici se abereaza in voie?deci aici ne putem lua la misto?

as vrea sa afc un apel umanitar sa strangem niste banuti sa-i luam o pereche de chilotei roz unui anumit gay de pe forum,in caz contrar se pare ca apar simptome de crize pronuntate si de dedublare a personalitatii!

exemplu

stix

sa te *** in gura de muist, Astazi, 05:25 AM

"stelist si dincolo de moarte"

Grup: Seniori

64,106

Inregistrat: 10-July 09

Ba pui de catea, fute -m-as in gura matii de imbecil, ma voi ocupa de tine de acum personal, mai ales ca am ceva ,, trecere " pe forum, de acum in colo te voi raporta la admini, orice derapaje de-ale tale vor constitui obiect de studiu a moderatorilor, voi ruga adminii sa-ti verifice toate postarile tale imbecile din care se vede clar ca nu esti stelist......**** *****, o sa am grija sa fii banat de pe forum, cat de curand....

mai mult decat atat,in curand voi ajunge administrator,pentru ca nu degeaba mi-am pierdut zile si nopti pe forumul asta,mi-am facut relatii si voi fi sustinut.te asigur eu jegosule ca o sa te banez si nici nu o sa stii ce s-a intamplat!!!!!!!

Nu cred ca esti stelist, esti ori cioara spurcata ori caine turbat, roaga-te impotentule sa nu aflu vreodata cine esti, ca ramai fara dinti, **** ***** de retard imputit..................

Acum fara misto,eu felicit acest site,daca va avea un administrator gay,cu adevarat e un site liber de inhibitii!!!!!

Cine-mi sterge mesaju` e contra gay-lor!

Prt Sc sau e vrajeala.

pe ala nu-l mai am,ca mi s-a facut brusc frica si dintr-un tremur necontrolat al mainilor l-am sters.

da vad ca gay-ul e chiar pus pe treaba,are vena de la gat umflata si palpita,mai da si detalii interesante despre cine ce si cum.

da nu-i panica,sa facem misto zic,ca doar e coltul unde se abereaza in voie :)))))

http://imageshack.us/photo/my-images/849/unledbbf.jpg/

Edited by Inciu-Ciuna

Pot sa pun si eu o poza cu tot un minoritar din clasa enuntata de Inciu-Ciuna? Mai exact bogdinho.

Ps: acest post nu vrea sa fie o "milogeala" la admini, chiar din contra. Doar vrea sa fie o scoatere in evidenta a coeficientului de inteligenta a unor trepanati.

2qa6cec.png

@pytycrys

Ne-am convins cu totii de nivelul respectivului, cred ca majoritatea am primit mesaje private mai putin prietenoase de la acest baietel. Dar nu e locul si nici nu cred ca isi are rost sa mai fie bagat in seama. El o cauza p.. e el.

@Inciu-Ciuna

Avand in vedere ca nu poti demonstra ca acele mesaje chiar exista eu nu le consider dovezi. Si eu as putea scrie acum ca am primit un mesaj privat de la axl in care ma ameninta ca ma sperie noaptea, dar daca nu o pot demonstra adminii/moderatorii nu ii pot face nimic. Ar fi cuvantul meu vs cuvantul lui, atat.

Oricum, acele chestii mie mi se par destul de grave. Ele vor fi analizate si cat de curand vom decide ceva.

Asta daca plateste Azzido salariile ca majoritatea moderatorilor si-au depus memorii la comisii sa ramana liberi din cauza neplatilor la timp.

Edited by Ronnie

Asta daca plateste Azzido salariile ca majoritatea moderatorilor si-au depus memorii la comisii sa ramana liberi din cauza neplatilor la timp.

Greeeeva ! :)))

ronnie

http://imageshack.us/photo/my-images/849/unledbbf.jpg/

pe primul nu-l mai am ,l-am sters dupa ce m-am linistit de la hohotele de ras.

se vede clar in linkul de mai sus,ca trepanatu` are o continuare la un alt mesaj.

si daca e atat de curajos il poate posta el,ca sigur il are.

eu va rog sa nu luati nici o masura,de asta e topic de caterinca,daca mai dispare si stix s-a dus dracu` toata distractia de pe aici.