Azzido

Lua-te-as la misto

31,263 posts in this topic

Specimen pe http://Steaua.ro/baschet/2011/07/15/virgil...t-de-la-Steaua/ , vorbind despre plecarea lui Stanescu :

"asta nu mai e Steaua noastra, dak a plecat si stanescu, stelist adevarat. Oierul l-a fortat. Bine k ramanem cu handbal si hokey unde spulberam europa. Eu la baschet nu mai calc."

axl...boss...daca nu .... stim noi ce...e degeaba. :)

Ce-ai facut cu fetele, ba? Le-ai imbatat si dupa ai discutat ultimul Harry Potter? De ce-s imbracate?!

Specimen pe http://Steaua.ro/baschet/2011/07/15/virgil...t-de-la-Steaua/ , vorbind despre plecarea lui Stanescu :

"asta nu mai e Steaua noastra, dak a plecat si stanescu, stelist adevarat. Oierul l-a fortat. Bine k ramanem cu handbal si hokey unde spulberam europa. Eu la baschet nu mai calc."

Probabil o oaie care vrea sa fie ironica.

Dar sfantul 5 nu va mai place?

Daca o sa dai la Politehnica (Bucuresti) la intrare ai o biserica, si minune poarta hramul studentesc Biserica Sfantul Cinci in sesiune sunt studenti mai multi decat babe.

Mai ai inca o biserica a sfantului cinci tot in Bucuresti, langa facultatea de architectura, dar ea nu are renumele asta, oricum si acolo e plin cand ai predare sau cand ai descriptiva cu Iulius ( :bananadance: )

Ce-ai facut cu fetele, ba? Le-ai imbatat si dupa ai discutat ultimul Harry Potter? De ce-s imbracate?!

Nu stiu cum e la Bacau da la Mangalia, care-i leaganul civilizatiei, nu ne obligam musafirele sa doarma-n **** goala.

In alta ordine de idei ne-am rupt aznoapte-n Vama. Cu regret, trupul meu de arcas odihnindu-se suporta din ce in ce mai greu doua nopti de betie consecutive. Nu mai e ca la 28 de ani.

La Bacau le "leganam"

Nu stiu cum e la Bacau. Am trecut odata prin tranzit, mergeam la Iasi, m-am uitat pe geam dupa Ronnie da nu l-am vazut. Data viitoare ma uit si dupa tine.

Eram pe partea ailalta. Ti-am facut din mana, da' nimic.

In alta ordine de idei ne-am rupt aznoapte-n Vama. Cu regret, trupul meu de arcas odihnindu-se suporta din ce in ce mai greu doua nopti de betie consecutive. Nu mai e ca la 28 de ani.

da tu stii cum e la 25 de ani cand dormi pe pragul unui magazin si pe la 7 jumate te trezeste un trector sa vada daca esti bine si tu borasti?

Nu-i un lucru de lauda, Mihai, nu-i un lucru de lauda.

Betivii sunt rugati sa se mute pe topicul despre beutura.

A murit Amy Winehouse. Paguba-n ciuperci.

Javra, a intrat ilegal in Club 27, cu Hendrix, Cobain, Joplin si Morrison.

Edited by axl

axl, am auzit ca te-ai dat ranit cand au venit baietii la tine la mare. pai se poate?

Tu nu-l asculta asculta pe chelu ala ca vorbeste mult, prost si dezarticulat la bautura. Ma lovesc in seara asta in Vama.

A murit Amy Winehouse. Paguba-n ciuperci.

Javra, a intrat ilegal in Club 27, cu Hendrix, Cobain, Joplin si Morrison.

Stai,ca nu inteleg nimic! Cum adica a intrat ilegal in Club? Pai parca avea 27 de ani,banuiesc ca detinea buletin. Aaaaaaaaaaaaa....m-am prins a intrat in Club cu bautura de afara si au prins-o badigarzii! Pai si eu faceam d'astea cand eram mic! Intram cu motorola(adica cutii cu votca skandic). Dar ea nesatula a intrat cu Hendrix Joplin si Morrison. Unde naibii le ascundea ca parea destul de plapanda.

Nici nu-mi dau seama daca ma iei la misto sau nu, asa de afectat sunt de stirea asta.

Nici nu-mi dau seama daca ma iei la misto sau nu, asa de afectat sunt de stirea asta.

Hai sa fim seriosi macar un pic si sa ne amintim momentele frumoase cu ea.

Cred ca de la portocaliul ala i s-a tras! Tuturor ne va veni randul de la portocaliu'!

Edited by vlad

Amy Winehouse went to the Rehab in the sky

She took an overdose and she died.

Se canta in grup, pe muzica lui Norman Greenbaum.

Induiosator clipul! M-a luat cu furnicaturi pe sira spinarii!

Axl, si Kurt Cobain face parte din 27. Macar ca s-a stins la 27 ani.

Edited by vlad

Club 27, cu Hendrix, Cobain, Joplin si Morrison.

Scuze,nu am fost atent. Eram afectat de aceasta stire. Ma intelegi...

Cobain si-a tras-o in cap. Ceilalti si-au tras-o-n vene.

Edited by vlad

(...) in Vama.

Stai calm la munca, de beut me ocup io... :yes::beer2: