Guest SteauaToronto

Zaglebie Lubin - Steaua Bucuresti 0 - 1 (0 - 0)

210 posts in this topic

Cred eu ca Hagi va incerca surprize in echipa.

In afara lui Bostina (ce pacat ca vorbeste Becali asa urat de el..) care e clar ca nu v mai juca la Steaua.

, eu zic ca vor mai fi si alte inlocuiri in primul 11.

Ceva ma face sa cred ca il va folosi pe Bicfalvi si pe Golanski...

Pronosticul meu: batem cu 2 - 1

pentru toti cei din afara tarii...din pacate nu cred ca putem vedea meciul pe net...de azi dimineata tot caut un site care transmite in direct ...n-am gasit nimic nici macar cu plata...asta sa fie problema ,important e ca Steaua sa castige...sunt sigura ca la sfarsitul meciului ne vom intalnii cu totii aici pe forum sa-i felicitam pe ai nostri!!!!

fular-campioniiCU Steaua PANA LA MOARTE!!!!!!!!!!

fularsteaua2fular-campionii steagcruce2 forzateaua

Pentru cei care se afla in Europa: pputeti viziona meciul pe TVP2 sau pe Prima TV receptionat prin serviciile de satelit din Romania (asta in cazul in care aveti abonament in tara si echipamentul instalat in tara unde va aflati).

Pentru cei aflati in SUA:RSC1 transmite meciul in direct la ora 14.45 (coasta de est).Programul poate fi verificat la romsatnet.com/RSC1.

Vizonare placuta.

Despre meci:se joaca tur-retur iar daca astazi nu invingem, in Ghencea o vom face sigur.

Dupa meci sa ne vedem aici , toti fericiti :)

Saraciile astea de polonezi isi fac curaj singuri ... sunt constienti ca nu au sanse... trecem lejer de ei dar imi e frica de turul 3

Pentru cei care se afla in Europa: pputeti viziona meciul pe TVP2 sau pe Prima TV receptionat prin serviciile de satelit din Romania (asta in cazul in care aveti abonament in tara si echipamentul instalat in tara unde va aflati).

Pentru cei aflati in SUA:RSC1 transmite meciul in direct la ora 14.45 (coasta de est).Programul poate fi verificat la romsatnet.com/RSC1.

Vizonare placuta.

Despre meci:se joaca tur-retur iar daca astazi nu invingem, in Ghencea o vom face sigur.

Am intrat pe tvp2 dar e siteul lor nu stiu daca transmit pe net....au o si astia o limba...

Am intrat pe tvp2 dar e siteul lor nu stiu daca transmit pe net....au o si astia o limba...

Hai sa incercam altfel: mergi la rojadirecta.com, instaleaza sopcast si probabil ca dupa aceea,cu putina truda, o sa gasesti un post care transmite prin internet.

Mai incearca si aici:

sop://broker1.sopcast.com:3912/6274 polish Public TV (Maybe)

sop://broker.sopcast.com:3912/17544 solaris sport (Maybe)

folosind sopcast.

mergeti la myp2p.eu si vedeti lista cu meciurile care se transmit.

eu folosesc rojadirecta.com si acolo sunt listate toate meciurile ce sunt transmise prin p2p. si eu folosesc sopcast pentru transmisiile de fotbal din Romania. vad ca au transmis toate meciurile din liga1 de sapt asta plus internationale. Solaris Sport + si Sport Plus sunt canalele care transmit pe Sopcast.

Mergeti aici:http://myp2p.eu/Matches/Match5.htm

SLT si Solaris Sport+ transmit prin sopcast.

Putina munca si vedeti meciul.

Golanski este anuntat titular. Alaturi de, surpriza, Lovin. Cum era aia ca Hagi nu foloseste 2 inchizatori?

@Wally

Probabil Gica va folosi aceasta formula in meciurile mai dificile din deplasare. Prea frumos a fost meciul cu PN ca sa revenim la 2 inchizatori.

Sa avem incredere in bnaietzi si im Hagi.Presimt ca in noaptea asta va fi iar sarbatoare in Piatza Universitatzii !

Pai daca deja am inceput sa jucam cu 2 inchizatori de la meciul cu Zaglebie, la meciurile din grupe(daca intram) cu cati o sa jucam? Nu consider acest meci ca fiind unul atat de greu incat sa folosim 2 inchizatori...

sã avem încredere în echipã nu concep sã nu batem în seara asta sã nu mai avem emoții la retur luptã Steaua pronosticul meu 2-0 goluri Dicã și Ricã :rolleyes:

steagcruce2 steagcruce2

Nu-mi pare deloc rea ideea celor de la Prima care transforma seara asta intr-una dedicata total Stelei. Stiu ca unii nu-i apreciaza pe cei de la Mondenii dar recitalul asta de ora m-a binedispus, acum urmeaza inca o ora de "Start in Champions League", invitat Stoichita. Desi nu e un meci super important, Prima il trateaza totusi cu multa seriozitate. Poate si din considerente comerciale dar asta nu e decat in avantajul telespectatorilor.

cand e meciul retur?

meciul e miercurea viitoare pe 8 august hai fular-campioniifularsteaua2

steagsimplu steagsimplu steagsimplu steagsimplu steagsimplu

Nu consider acest meci ca fiind unul atat de greu incat sa folosim 2 inchizatori...

Eu cred cã Hagi nu vrea sã riște inutil surpriye pot apãrea și știi paza bunã...... dacã o sã conducem cu vreo 2,3-0 poate face și spectacol dar pînã atunci poate mai bine așa . Hai Steaua!!

spre cl

Mai sunt 30 de min. pana la meci FORZZA Steaua sper ca vom bate eu prevad un 3-1 pentru echipa noastra marcatori Dica Neaga si .... Goian :D

Doamne ajuta ... sa batem si in seara asta :) steag2 steag1 steag3 dica10 sprecl2 spre cl steagro steagsimplu fularsteaua2fular-campionii

Batem!!! Batem si pamantul de sub ei. O sa vedeti ca o sa miste bine echipa azi.

HAI Steaua!!!

fularsteau2 fularultras fularultras fularsteau2

steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

PENTRU CEI CARE SUNT DIN AFARA TARII SI VOR SA VADA MECIUL, IN CAZ CA NU AU GASIT UNDE...DATI MESAJ PRIVAT SI POATE VA AJUT YO...

Hai ca mai e un pic. Forza Steaua! Eu unul sunt sigur de victorie.

@dexone

Incearca tu sa te uiti la televizor folosind webcam-ul si-o sa vezi ce iese.

Hai ca mai e un pic. Forza Steaua! Eu unul sunt sigur de victorie.

@dexone

Incearca tu sa te uiti la televizor folosind webcam-ul si-o sa vezi ce iese.

e cam intrerupt..dar sunt unii care se multumesc si cu asta....nu e vina mea..yo doar ajut pe cei de afara dak vor..dak nu asta este...un meci placut..si FORZZA Steaua