Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

Prea târziu

60 posts in this topic

cu ciobanul in prim plan niciun presedinte de club nu va face mai multe decat a facut MM.

sper totusi sa ma insel.

only Steaua

stelisti suntem si stelisti vom fi

voi suporteri de pe stadioane: v-ati gandit vreodata ca prin raul pe care-l pricinuiti voi -rupeti scaune, aruncati cu obiecte pe teren - nu meritati Steaua????????v-ati gandit ca datorita atitudinii voastre MM a incercat sa va apere?v-ati gandit ca datorita voua am pierdut atatea meciuri????????

eu ce vad la voi nu am mai vazut nici macar la spurcatii de rapidisti...ridicati capul sus si vedeti cum cainii incep sa se civilizeze...capul sus si incercati sa vedeti fotbal..stati cu cagule si glugi in cap parca ati fi rupti din alta lume....cum puteti vedea voi un spectacol fotbalistic cu fața asta????cum puteti voi sa va bucurati la un dribling al unui jucator daca voi sunteti preocupati sa va trageti cagula pe cap???cum???

MM tu ti-ai facut treaba la Steaua noastra(petnru ca e a noastra nu a lui Becali sau a altora), atat cat a putut stelistul din tine cu multe bune si multe rele.succes mai departe.puteai fi mai rational atata tot....

Inca odata specific----sunt am fost si voi fi intotdeauna SUPORTER STELIST---si sufar ca nu-mi pot aduce baietelul de 4 ani la spectacol---si asta numai din cauza voastra

CIVILIZATI-VA BAIETI CA NU MAI SUNTEM IN EVUL MEDIU

Se pare ca zvonul cu Zotta se adevereste. Este incredibil. Ii asteptam cu nerabdare pe Borcea si Netoiu.

Greco a scris de nenumarate ori ca locul lui MM este afara din Ghencea ... Inseamna ca si-a dorit dezastrul, daca acum considera un dezastru plecarea ...

Plecarea lui MM nu o sa aduca nici rele nici bune dar ,dar ,poate ca era mai bine daca ramanea la echipa cestia cu fara straini la echipa e o afirmatie lipsita de profesionalism(ca sa nu zic altfel)si nu reprezinta solutia redresari clubului o selectie mai atenta a jucatorilor da si aici ma refer atat la cei straini cat si la cei romani.Gigi Becali desi se crede mare sef pleaca urechea la tot ce spun alti in felulu acests devenind el insusi o salcie in vant din care se mai scutura cateodata "euroi"campania lui electorala ocupand acum primul loc .NU NU NU plecarea lui MM reprezinta salvarea Stelei.

only Steaua

stelisti suntem si stelisti vom fi

voi suporteri de pe stadioane: v-ati gandit vreodata ca prin raul pe care-l pricinuiti voi -rupeti scaune, aruncati cu obiecte pe teren - nu meritati Steaua????????v-ati gandit ca datorita atitudinii voastre MM a incercat sa va apere?v-ati gandit ca datorita voua am pierdut atatea meciuri????????

eu ce vad la voi nu am mai vazut nici macar la spurcatii de rapidisti...ridicati capul sus si vedeti cum cainii incep sa se civilizeze...capul sus si incercati sa vedeti fotbal..stati cu cagule si glugi in cap parca ati fi rupti din alta lume....cum puteti vedea voi un spectacol fotbalistic cu fa?a asta????cum puteti voi sa va bucurati la un dribling al unui jucator daca voi sunteti preocupati sa va trageti cagula pe cap???cum???

MM tu ti-ai facut treaba la Steaua noastra(petnru ca e a noastra nu a lui Becali sau a altora), atat cat a putut stelistul din tine cu multe bune si multe rele.succes mai departe.puteai fi mai rational atata tot....

Inca odata specific----sunt am fost si voi fi intotdeauna SUPORTER STELIST---si sufar ca nu-mi pot aduce baietelul de 4 ani la spectacol---si asta numai din cauza voastra

CIVILIZATI-VA BAIETI CA NU MAI SUNTEM IN EVUL MEDIU

sincer ai cam deviat de la subiect, dar o sa-ti raspund.

niciodata nu m-am pretins a fi un hooligan sau un ultras. niciodata nu am fost de acord cu ruptul de scaune si aruncatul cu tot felul de obiecte in teren. ce sa mai zic despre bataia intre suporterii aceleiasi echipe!?!? nici vorba! dupa meciul cu rrapidul chiar i-am criticat pe cei care au aruncat cu bete, brichete si mai stiu eu ce tampenii. nici macar pe "m**e Dinamo" nu pun prea mult pret.

si eu as vrea, la fel ca si tine, sa vin la orice meci ca la un spectacol, dar nu la unul grotesc ca cel care deja se pare a inceput. si din pacate nu se desfasoara doar in teren.

legat de faptul ca unii isi pun fularul peste fata si basca in cap, parerea mea este "so what?". daca asa se simt ei bine e treaba lor. pana la urma tine de libertatea de exprimare a fiecaruia.

cu ciobanul in prim plan niciun presedinte de club nu va face mai multe decat a facut MM.

sper totusi sa ma insel.

Din pacate, nu te inseli. Ciobanu, in gandirea lui de gaga, mistuie tot ceea ce ii sta in cale. Lipsa de educatie il face irascibil in fata tuturor celor care au o alta parere fata de a lui. Nu accepta ideile bune. Asa ca nici MM nu nu putea face mai mult. Si asa cred ca a facut destule, in conditiile in care a avut un patron ca Ciobanul. Sin de acord cu tine ca niciun alt presedinte nu va face mai multe. Apropo, treaba cu Gica Popescu presedinte este o gluma penibila. Asta pentru. ca Popescu niciodata nu va accepta sa fie pres pentru un patron cretin, cu grave comportamente psihice

fratilor daca noi nu schimbam radical modul de exprimare si vom ramane impartiti in mai multe peluze nu prea vad ce se poate schimba in bine, faptul ca Meme a plecat eu cred ca este un lucru bun pentru. ca modul sau de exprimare instiga la violenta, luati exemplu echipelor de top(ex:isi lauda adversarii, sunt modesti in afara stadionului, nu fac declaratii gen "o sa-i rupem, o sa-i facem", etc)iar ca merite manageriale nu prea vad, doar 2 jucatori internationali care merita sa ramana la Steaua, o echipa medicala incompetenta si multe scandaluri in presa, astea nu sunt realizari pozitive ci negative. ca meneger trebuie sa fii pragmatic, trebuie sa te inconjori de oameni competenti cu care sa colaborezi, sa nu te lauzi, si as putea sa continui mult timp cu exemple, lui Meme ii lipsesc multe dintre aceste calitati, dar are si un merit, a fost aproape de jucatori. eu sper ca cel ce il va inlocuii va fi mult mai capabil decat Meme.

Forever Steaua

Iubesc Steaua si o sa iubesc Steaua toata viata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Am plans pentru Steaua , m-am bucurat pentru Steaua caci acesta echipa mi-a oferit niste momente de neuitat.....pentru care trebuie sa ii multumesc mereu ....

Sunt alaturi de Steaua la bine si la greu....am incredere ca dupa zile triste soarele va straluci din nou pentru noi toti si Steaua va fi din nou , acolo sus , CAMPIOANA Romaniei!!!!!!!!!!

Pana atunci , Steaua ocupa locul 1 in inima mea ....FOREVER Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Si pentru ca Iubesc asa mult Steaua imi pasa de ceea ce se intampla acum ....Ce se intampla la Steaua? De ce sa plece MM Stoica ? De ce tocmai el ? MM a fost si este un stelist adevarat care a pus suflet la Steaua , caruia chiar i-a pasat de Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nimeni nu este perfect , toti facem greseli dar MM Stoica nu trebuie sa fie invinuit pentru tot ce se intampla la echipa acum .

Eu il respect pe MM Stoica si ii multumesc pentru tot ce a facut pentru Steaua si doresc din tot sufletul ca el sa se intoarca din nou la Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Si vreau sa ii urez multa sanatate mamei lui MM Stoica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nu pot sa uit ultima conferinta a lui MM . Era trist si cu greu si-a stapanit lacrimile . E trist ca unii oameni pot face ce vor ei doar pentru ca au bani . Gigi Becali a gresit....No Comment !!!

HAI Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FOREVER Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! steagcruce2

Sunt stelist de cam 40 de ani,dar niciodata nu am intilnit atata minciuna ca in ultimul an.Patronul spune ca a dat 5 milioane de dolari dar oricum ai aduna transferurile din ultimul an nu 5 milioane . Sa nu uitam ca a incasat cam 15 milioane de dolari (a se transforma euro in dolari ) asta vara cind echipa avea mai mare nevoie de oameni cam citi bani a avut la dispozitie MM pentru a cumpara jucatori, dar el nu putea sa o spuna ca de il dadea de gol pe patron care a vrut si din asta sa faca o afacere ca si cum ar fi o echipa de pamant bagi osuta si scoti 3 sute. Oare ce vina a avut MM a luat de buna ce a spus Gigi si a crezut ca va putea face o echipa cu care sa se laude sa nu uitam ce ciumeti a cerut Oli , ce ciumeti a mai adus Gigi cistigati la joc se zice si ce oameni a vindut Gigi incepind cu Neaga si atunci ne intrebam de ce nu a mai putut sa-l acopere MM pe Gigi si a trebuit sa plece.Macar MMa fost un stelist adevarat ca si Lacatus care a plecat si sa nu credeti ca din cauza lui MM . O sa vina Hagi sau cine o sa vina ca de asa ia spus Dragomir ca de Steaua e condusa acu de un dinamovist si unu care trebuia sa plece .ASTA E BAFTA NOASTRA. Dar orice s-ar intimpla eu tot stelist am sa raman

Sign in to follow this  
Followers 0