Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

Prea târziu

60 posts in this topic

uau, greco, in sfarsit un articol caruia nu-i gasesc nod in papura.

nice going, lad!

Dar de ce nu vorbesti acum MM? De ce se baga meru aceeas placa cu "la sfarsitul sezonului" .MM Stoica ai fost cancerul din curtea Stelei .Ai reusit sa speli capul unui numar considerabil de stelisti ,iar cei ce nu au inghitit celebrele tare tampenii cu autobaza , europa ,campionat , cupa loser, Protasov nu-i antrnor, samd au plecat din stadion scarbiti de atitudinea ta flegmatica .Te-ai uitat prin tribune sa vezi ce specimene au aparut printre noi ?? Aia sunt suporterii tai si ai lui Gigi ! Ai fost esti si vei fi o RUSINE ! Explica-mi si mie ce a insemnat bataia aia de joc cu biletele din LC ? De ce am un rahat de abonament cat o hartie igenica ? De ce nu am o parcare calumea in fata stadionului ? De ce a fost suspendat Ghencea dupa 3 luni si TU ai stat cu mainile in san ? De ce trebuie ca la fiecare meci sa fiu asaltat de vazatorii de seminte ? Unde erai MM cand au fost ridicati si batuti baietii aia care afisasera mesaje atigigi ? Iti spun eu TU palmuiai alt suporter in tribuna ! De ce bagai bai ordinarul fitile acum cateva saptamini intre Nord si Sud ? Stii CVul lui Bolborea ? Ce cauta asta si Raducan junior la Steaua ? Ce cauta MM ? ce ai cautat Tu la Steaua , MM ??? MM Stoica pentu ce icu capul pe umeri tu si ciobanul veti fi pata neagra din istoria Stelei !

PS: Pana la urma eu pe stadionul carei echipe merg acum ? al Stelei Crestine sau Militare ? Sa stiu daca la anul il mai intretin pe cioban

MM a reusit in citiva ani rezultate la care doar visam inainte. Pe ca lume esti? Daca nu poti sa-ti dai seama singur, iti explic eu ca a fost un avantaj pentru abonati cu biletele din CL, si acelasi timp o foarte buna strategie pentru a creste numarul abonatilor in sezonul viitor. Spune-mi si mie ce mari secunzi sunt la toate echipele din Romania si din lume? Tu si cei ca tine au impresia aveti impresia ca fotbalul a inceput cu voi, si s-ar termina fara voi. Tu nu mergi deocamdata pe nici un stadion pentru ca tu si cei ca tine au facut ca Steaua sa nu poata beneficia de avantajul terenului propriu, fiind nevoita sa joace prin tara, sau cu portile inchise.

ba ce dracu va tot vaietati ca niste muieri

pai cand mergeti la Urziceni luati panouri cu ceva scris pe ele

strigati jos Oli bkl etc

si cine sa vina in Ghencea ce fel de jucatori

Bogdan Stancu - cel mai bun

strigati Elton , sa intre

m..e Becali

stiti si voi mai bine decat mine din germania

MM a reusit in citiva ani rezultate la care doar visam inainte. Pe ca lume esti? Daca nu poti sa-ti dai seama singur, iti explic eu ca a fost un avantaj pentru abonati cu biletele din CL, si acelasi timp o foarte buna strategie pentru a creste numarul abonatilor in sezonul viitor. Spune-mi si mie ce mari secunzi sunt la toate echipele din Romania si din lume? Tu si cei ca tine au impresia aveti impresia ca fotbalul a inceput cu voi, si s-ar termina fara voi. Tu nu mergi deocamdata pe nici un stadion pentru ca tu si cei ca tine au facut ca Steaua sa nu poata beneficia de avantajul terenului propriu, fiind nevoita sa joace prin tara, sau cu portile inchise.

In conditiile astea atunci e clar ca fotbalu a inceput cu OAIA si se termina cu CIOBANUL . Hai spor la muls ! te rog frumos nu ma mai provoca , nu am chef sa fiu banat

Pacat ca plecat MM de la Steaua pentru ca nu merita asa ceva si cred ca nici nu exista acel motiv de care spune Becali ca ar fi putut sa ii afecteze familia . Totul a fost asa pentru ca Becali s-a saturat ca MM era mai popular printre suporteri , pentru ca in astia cinci ani decand sunt impreuna la Steaua si MM era cu adevarat o amenintare pentru familia lui Becali , o descoperea mai devreme .

Eate adevarat ca Becali a venit cu banii , dar toti banii lui nu aveu la ora actuala nici o valoare fara Steaua si fara oameni ca MM care sa stie ce sa faca cu ei. Un alt argument pentru care MM nu trebuia sa paraseasca Steaua este acela ca era alaturi de echipa si atunci cand in ultimul timp nu a mai avut rezultate dar Becali in schimb iesea la TV si spunea ca el ia spus lui Olaroiu ce jucator sa bage doar atunci cand Steaua castiga. A facut si greseli dar per total MM are mai multe plusuri decat minusuri . Nu stiu cine ar putea sa vina acum la Steaua si sa fie mai bun decat MM .

Vedeti si voi aia din Bucuresti ce faceti ca sa ii bagati mintile in cap lui Becali , cu proteste sau ce mai vreti voi numai sa faceti ceva .

Respect MM !!!!!!!

din cate vad multi sunt cei care vad ca o pierdere plecarea lui MM de la echipa , sau cel putin asta arata sondajul .

este chiar atat de greu ca macar odata sa ne mobilizam sa facem ceva impotriva patronului care-si bate joc de echipa , si considera ca nu are nevoie de noi pe stadion ?!

haideti sa protestam , sa strigam , sa iesim in strada

TRE FACUT CEVA !!!

Personal nu l-am inghitit niciodata pe Mihai Stoica. Nu pentru chestia cu 'suporterul', desi e clar ca un manager nu are voie sa reactioneze asa. Nu l-am inghitit pe Mihai Stoica apentru ca mi se parea artificial atunci cand se manifesta la oficiala. Lui GB nu i se pot cere prea multe dar unui tip doxat ca Mihai Stoica parca nu prea i se potrivesc scalambaielile, urcatul pe scaune si topaiala in tandem. De asemenea, mi se pare ca celebra zicere 'a inceput hegemonia Stelei' ne-a facut foarte mult rau. Astfel toti bagatorii de seama, blatistii si complexatii s-au coalizat impotriva noastra uzand de orice mijloc pentru a nu ne permite cumva sa ne ridicam peste nivelul lor. Iar aceasta coalitie nu s-ar fi format fara 'ajutorul' neprecupetit al lui Mihai Stoica si al aberatiilor lui GB.

Multumim MM, dute tare, ia-l si pe nenorocitu', interlopu', infectu' de cioban si pe gasca asta de antrenor ratata!

"steagcruce2" un mare om a parasit Steaua Bucuresti zilele acestea :(cu parere de rau pentru noi suporterii ....el a fost omul care ne-a tinut intodeauna partea noua celor care avem intradevar sange ros-albastru care am fost alaturi de echipa la bine si la greu...........ne-a tinut partea in scandaluri,el era indodeauna acolo unde se vorbea urat despre noi "suporterii" intra in direct la emisiunile sportive si venea cu argumente pro certandu-se cu presa si incercand intodeauana sa le scoata din cap ideea de care ei ne acuzau "ei nu sunt huligani ei sunt adevarati suporterii" iar ciobanasul ne acuza pe alta parte si striga in gura mare sa fim bagati la inchisoare:( te vom iuby mereu "Mihai Stoica"MM.

Din pacate,in nacest moment Steaua se confunda cu ciobanul luminii.Asta e realitatea,si nu are rost sa o negam.Si cu totii am contribuit la asta;daca acum3 ani izgoneam ciobanul,in loc sa ne lasam amagiti de performante,si sa-l sustinem ca fiind singurul "salvator",daca la fiecare meci i-ar fi fost aratata usa,acum nu ar mai fi aici!Si-ar fi gasit alta echipa pe spinarea careia sa faca capital electoral.marea eroaqre e ca din stelisti nu il vor vota decit cel mult 105,in rest va lua voturi de la tarani si de la milogi.Da doamne sa nu intre nici acum in parlament,si sa-si gaseasca alta rampa politica de lansare in afara de echipa noastra. P.S. ce s-a intimplat cu ideea de acum vreo 2 ani,ca si suporterii sa detina aqctiuni(vezi modelul Barcelona)si sa aiba un cuvint de spus? nu vi se pare ca Elton nu mai joaca din cauza ca il eclipseaza pe preaiubitul FIN? Nu vi se pare ca discursul lui mitica de la ml;iga seamana izbitor cu cel al ciobanului?

Din ce am vazut acu la Sport TV MM a plecat pentru ca planul lui Gigi si al lui nu se potriveau (a facut referire la a aduce sau nu juc straini) in fine eu il respect foarte mult si intotdeauna va ramane pentru mine omul care ne-a condus in europa

Sa vedem ce o fi

Forza Steaua

In conditiile astea atunci e clar ca fotbalu a inceput cu OAIA si se termina cu CIOBANUL . Hai spor la muls ! te rog frumos nu ma mai provoca , nu am chef sa fiu banat

Pai cu ce te-am provocat? Ti-am spus parerea mea, atit. Chiar daca te-ai simti provocat, nu m-as obosi sa-ti explic prea mult, pentru ca nu ma caracterizeaza.

ce gatu masi face ciobanul? din cate am citit Elton este indemnat sasi faca bagajele de la Steaua de catre Becali care prin marioneta sa Oli ,nul mai foloseste pe Elton pentru. a l face pe acesta sa se plictiseasca si sasi faca bagajele in vara

daca Elton va fi indepartat eu cred ca il vor lua imediat spurcatii...

pai piticul credeti ca nu ar vrea sa mearga in Liga?

as da si bani de la mine sa fiu in locul lui Elton,

numai sa scap din cloaca din Ghencea, ba sa mai si stiu ca joc in Champions League...

Mi-e scarba !

P.S.

O intrebare catre administratorii site-ului:

chiar era necesar sa inlocuiti toate aparitiile cuvantului d.i.n.a.m.o cu "spurcatii"?

Mi-e scarba iar !

Multumim MM, dute tare, ia-l si pe nenorocitu', interlopu', infectu' de cioban si pe gasca asta de antrenor ratata!

SARACULE CAND POLITIA A TRAS PE Stefan CEL MARE IN SUPORTERI ,A FOST SINGURUL DE LA Steaua CARE A FACUT GURA SI A INCERCAT SA NE AJUTE ,NU O SA MAI AVEM ca MM O SA URMEZE ADEVARATUL DECLIN AL Stelei ,O SA VEDETI CAND O SA DEA TOATA LUMEA IN Steaua ca NIMENI NU VA IESI IN FATA SA APERE ACEST CLUB,CIOBANUL CU POLITICA LUI NU ARE EL TIMP DE Steaua DEFAPT EL A REALIZAT CE A VRUT DE LA Steaua ,POPULARITATE SI ATAT ......SE LAUDA ca ARE BANI DAR TRANSFERURILE SUNT FACUTE DIN BANII DIN Liga ...O SA SE ALEAGA PRAFU .MULTUMESC MM pentru TOT CE AI FACUT AICI steagcruce2

SARACULE CAND POLITIA A TRAS PE Stefan CEL MARE IN SUPORTERI ,A FOST SINGURUL DE LA Steaua CARE A FACUT GURA SI A INCERCAT SA NE AJUTE ,NU O SA MAI AVEM ca MM O SA URMEZE ADEVARATUL DECLIN AL Stelei ,O SA VEDETI CAND O SA DEA TOATA LUMEA IN Steaua ca NIMENI NU VA IESI IN FATA SA APERE ACEST CLUB,CIOBANUL CU POLITICA LUI NU ARE EL TIMP DE Steaua DEFAPT EL A REALIZAT CE A VRUT DE LA Steaua ,POPULARITATE SI ATAT ......SE LAUDA ca ARE BANI DAR TRANSFERURILE SUNT FACUTE DIN BANII DIN Liga ...O SA SE ALEAGA PRAFU .MULTUMESC MM pentru TOT CE AI FACUT AICI steagcruce2

Aici este o problema de comportament .. politia nu trage in tine de placere .. ci doar ca o consecinta . Asa ca gandestete mai bine la argumentu asta .

+ Este foarte bine ca a plecat MM . Steaua avea nevoie de o schimbare . Tot-odata ce stelist a fost MM asta cand indeparta toate simbolurile Stelei : Lacatus , Hagi , Balint ,etc . Sunt sigur ca Steaua o sa aiba o "epoca" mul ami buna de acum incolo . steagcruce2 fular-campionii

Forta Liverpool!!!!

Cinste si respect Liverpool!!!

Liga Campionilor INTERZISA SPURKATILOR!!! steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

Nu l-am inghitit ca are prea multe fite in cap si strica imaginea Stelei. De injuraturi ca la usa cortului si uneori chiar pumni prin vestiare ce sa spun???Asta nu trebuie sa fie imaginea Stelei

Baieti sa recunoastem ca MM are mari probleme cu capul! Intradevar au fost rezultate deosebite cu el dar, parca, era vorba ca nu doar rezultatele ne intereseaza la un club ca Steaua si nici nu putem sa spunem exact cat la suta din acestea au fost din aportul lui MM. Nepotrivita mi se pare , de asemenea, si judecarea lui MM in antiteza cu Becali drept omul bun si omul rau! Amandoi au patat in nenumarate randuri onoarea Stelei. Nu stiu, poate va folositi de plecarea lui MM doar pentru a-l ataca pe Becali. Este de discutat si asupra aceastei strategii dar este altceva.

Ce mai, MM a facut multe lucruri pentru care merita sa plece de la Steaua de la comportamentul acestuia pana la activitatea menageriala strict legata de fotbal.

O sa vedeti, din pacate ca acesta in urmatoarele zile nu o sa se poate abtine si o sa-si descarce multe lucruri ce le are in sflet si o sa vedeti ce de mizerii se afla in acesta!

Ps: Ce seara ne-a oferit Liverpool!

FORZA Steaua

Frumos, pina la partea cu presa..... Aceeasi manie de care nu scapati... Fratilor, nu cititi, nu va informati, nu comentati! Pare logic, nu?

ba fatalaule daca a facut gura Meme ce s-a rezolvat? a jucat echipa mai bine??

ba suporter mioritic...ce inseamna "toata lumea da" in Steaua? Arunca cu pietre in jucatori pe teren, ii alearga sa le scoate dintii?

...ba copile, avem nevoie de un manager civilizat care sa raspunda decent, fara sa creeze polemici demne de piesele lui Caragiale.

Cum Steaua a ridicat nivelul fotbalului in Romania, acelasi lucru poate face si la nivel de conducatori: sa fim pionierii comportamentului profesionist si civilizat.

Toata lumea sa dea in Steaua... noi sa raspundem pe teren.

....Nu avem nevoie de un clovn..."mai clovn" decat altii

Meme nu este nici pe departe un om de neinlocuit...chiar din contra!

Desi eu nu il halesc nici cat negru sub unghie pe un de-al de Gica Popescu, il gasesc mult mai folositor ca manager la Steaua decat Meme...omu are o scoala de fotbal, relatii peste tot...concluzie: acces la jucatori valorosi si porti deschise.

Meme a colaborat cu ciobanu intens la crearea unei stari de nervozitate excesive in randul jucatorilor.

De asemenea avem parte de o multime de rupti in echipa adusi de el si olita.

Inca o data din partea mea: Meme du-te tare istericule!

ehei,si asa incepe nebunia in Ghencea!nu ca n-ar fi fost si pina acum!

n-am fost niciodata fan MM,recunosc faptele bune si mai putin bune din perioada sa,nu-l laud dar nici nu-l compatimesc!pai,bai Mihai,cind stai linga un oligofren ca Becali,ce pretentii ai?de ce credeai c-o sa mori in Ghencea?sau de ce credeai ca sintem idioti atunci cind il voiam demis pe Olaroiu si tu-i tineai partea?Mihai,nu uitam infatuarea ta care ne-a facut numai rau,o infatuare becaliana,fara suparare!te-ai luat in gura cu toata lumea,toti erau cretini,ti-ai luat scuipati pe giulesti,Stefan cel mare s.a. in numele ciobanului infantil!ai crezut ca-ti va fi pururi recunoscator?daca da,lasa-ma sa rid in hohote!din partea mea,succese depline pe unde vei ajunge!pacat ca n-au plecat si oierul,Olaroiu si toti retarzii ajunsi mari jucatori la Steaua,nu-i mai enumar!

pe de alta parte,cind vad ce nume se vehiculeaza, p'alde zota,gino,gaby Popescu!!!!!!!!!!!!!doamne,ce a ajuns Steaua????????????si ce va ajunge?!!!

cu ciobanul in prim plan niciun presedinte de club nu va face mai multe decat a facut MM.

sper totusi sa ma insel.

Sign in to follow this  
Followers 0