Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

Steaua - Dinamo 2 - 4 (0 - 3)

398 posts in this topic

:D :evil: :) Batem pe Dinamo 3-2 :D:D 8O

Daca am batut rAPIDUL batem si pe Dinamo .

Sper sa fie bine pregatita Steaua de victorie.

:D FORZA Steaua :D

Care stiti mailul marelui parior Chiotea care a pronosticat inaintea meciului din tiganie 2-0 pentru Rapid???

Ard de nerabdare sa aud ce pronostic da la Steaua-Dinamo!

Vor venii ultrasii sa sustina echipa pe Ghencea ? Peluza Nord si Peluza Sud ... de acum incolo .. ar trebui sa vina .. parerea mea .. Steaua si`a recastigat anvergura de formatie de prim-plan a Romania dupa meciul castigat in compania echipei de sub podul grant ... Steaua TREBUIE INCURAJATA IMPOTRIVA JAVRELOR !!!!!!! PLS RASPUNDETI !!!

@Virgil

Pot totusi sa sper in recuperarea lui, nu? :)

@bco06

In momentul in care se va anunta, sa fii convins(a) ca va fi postat si aici...

@Virgil

Pot totusi sa sper in recuperarea lui, nu?  

Sigur ca poti, si mi se pare normal sa speri ceea ce spera alte câteva milioane de Stelisti.

Abia astept meciul cu Cateii...Ii jucam in picioare:D Poate va fi si tabela gata pana sambata:X:X

Abea astept sa batem...

Uitati ca incet incet Steaua se ridica chiar daca sunt absenti si cativa titulari...ca dovada ca incepem sa avem un lot foarte competitiv:D

Forza Steaua!!!

Cine stie cumva cand se pun biletele in vanzare si la ce preturi sa zica va rog:D

Asta e un meci care trebuie neaparat castigat!Catelusii sunt in vrie,trebuiesc batuti rau de tot!De batut n-au cum sa ne bata...Ghencea le este un teritoriu interzis! :) Dinamo,uita-te,ora ta se apropie! :P

Vor venii ultrasii sa sustina echipa pe Ghencea ? Peluza Nord si Peluza Sud ... de acum incolo .. ar trebui sa vina .. parerea mea .. Steaua si`a recastigat anvergura de formatie de prim-plan a Romania dupa meciul castigat in compania echipei de sub podul grant ... Steaua TREBUIE INCURAJATA IMPOTRIVA JAVRELOR !!!!!!! PLS RASPUNDETI !!!

Raspunde cinevA ?

Daca nu gresesc...la meciul cu milogii, absenta de la meci s-a decis in ultimele ore..

Asa ca .. ai rabdare :wink:

Va rog frumos sa punetzi pe site cand se pun in vanzare si care este pretul lor !! Multumesc! La milogi m... la milogi...

O iubire ros-albastra pentru Campioana Noastra/ O iubim si o stimam/ Spre victorii o purtam!!!!!

Forza Steaua!!!

Daca batem si Dinamo nu voi mai fi suparat de dubla cu Sevilla.

Avem un meci greu,dar sunt sigur ca o sa ii batem pe catzelushi! Se stie ca ei au tot timpul probleme in retur,si vad ca au inceput si la ei discutiile din vestiar si certurile intre finantatori. Acum, ca au pe Cluj la 10 si pe Steaua la 12 puncte in spate, presiunea e mai mare. Se cam spulbera visul ala de a termina campionatul la 25 sau 30 de puncte distanta de Steaua! :lol: Sper ca Oli sa gandeasca bine meciul, sa aiba o tactica ofensiva si sa ne aduca o bucurie cel putin la fel de mare ca si cea de aseara! :wink:

O sa batem si cateii, dar cel mai bine ar fi sa ii batem urat ca se ne tina minte si omul cu buteliile, sa aratam adevarata fata a publicului din Ghencea :wink:

Un 3-0 ar fi ideal!

Sper din tot sufletul ca peluzele NORD si SUD sa faca deplasarea in Ghencea pentru ca jucatorii au nevoie de suporteri, si apropo nu vedeti ca pe Berbecali nu il intereseaza ca suporterii nu vin la meci ? Il doare fix in ' .... :roll: Asa ca va rog luati o decizie si chiar daca protestul va continua macar la acest adevarat DERBY sa veniti (eu sunt din Tg.Mures si nu ma opreste nimeni sa vin la meci, nici macar presupusa clasa a 12.). :roll:

Si acum un pronostic cat de cat realist: Steaua 2-1 Patrupedele.

0 goluri - UTA, Vaslui

1 - Farul

2 - Arges

3 - Raped

Astept 4 cu Dinamo.

Doar 4? :lol: Ar fi bine...

Cred ca la acest meci ar trebui sa inceteze protestul si probabil sa fie reluat dupa aceea daca mai sunt probleme, dar nu sunt eu in masura sa spun asta. Sunt convinsa ca nimanui din galerie nu i-a facut placere sa vada meciul cu milogii de acasa si nu ar vrea sa piarda o eventuala umilinta a dinamovistilor. Oricum noi trebuie sa-i incurajam pentru a salva emblema, daca altii nu stiu sa aprecieze asta e problema lor. Respectul nu se invata...

Sunt sigur ca vom castiga cu spurcatii, si mizez din nou pe Vali Badea(cu milogii mi-a iesit :P), insa imi doresc foarte mult ori sa-i batem la scor, ori sa-i batem in ultima secunda...sa doara infrangerea...cat despre posibilitatea ca spurcatii sa joace in CL pe Ghencea spun doar ca nu-i voi ierta asta niciodata lui Becali si aceasta decizie ii va reduce considerabil numarul de voturi, si nu il va mari, asa cum crede el...in rest...astept sa se clatine peluza si sa cantam cu totii: Cu degeteul din mijloc ridicat :lol:

Cineva zicea ca cheia sfirsitului esecului la inceput de 2007 a Stelei, poate fi doar o victorie, dar daca vine victoria atunci va fi jale mare pentru cei care stau contra ei cea ce s-a vazut si in meciurile anterioare cu FC Arges si Rapid, deci bafta la meciul cu javrele si sa fie un Hristos Inviat cu inca o victorie.

Anul trecut in Sambata Mare am trecut cu 3-0 de Farul, acasa...sper in acelasi deznodamant si anul acesta :P

O victorie e vitala pentru moralul echipei in viitor.

Paradoxal , mi-e mai frica de meciul cu Bistrita...

pe Dinamo cred ca-i batem , dar vom avea meci greu cu Bistrita.

Ideal ar fi 6 puncte in urmatoarele 2 meciuri.

Lupta Steaua!

Pana la urma Goian e suspendat, da sau nu?

@Dragoshel

Ai uitat de Coman. si el e suspendat :D

Cyril Thereau a suferit o fisură la metatarsieni şi este incert pentru meciul de sîmbătă, cu Dinamo. Cosmin Olăroiu a vrut să-l înlocuiască pe francez la pauză, însă atacantul Stelei a cerut să mai joace. Nu a mai rezistat în teren decît 7 minute după care a fost schimbat cu Ochiroşii.

Şi Mirel Rădoi a suferit o entorsă la glezna stîngă, fiind incert pentru derby-ul cu Dinamo. Eugen Baciu a fost pregătit la pauză să-l înlocuiască pe căpitanul Stelei, dar acesta a rezistat pînă la finalul meciului.

sursa: gsp

Sper ca cei doi sa poata fi recuperati pana la ora meciului. Radoi, pentru ca avem probleme de efectiv in centrul apararii, iar Thereau pentru ca are de luat o revansa in fata cainilor.

Sign in to follow this  
Followers 0