Guest Tiberiu Florea

AISS va invita la intalnire

18 posts in this topic

Daca aveti nelamuriri, intrebari, sugestii in legatura cu activitatea AISS, va asteptam maine, 24 Martie 2007, la o intalnire in cadrul careia fiecare persoana va avea cuvantul iar doritorii se vor putea inscrie pe loc in Asociatie. Sunt asteptati membri ai ambelor peluze steliste, precum si suporteri care isi incurajeaza echipa de la tribuna sau au mai rar posibilitatea de a ajunge la stadion. Se vor expune pasii facuti pana acum pentru infiintarea Asociatiei, se vor discuta planurile pe termen scurt si mediu.

Intalnirea va avea loc la ora 11:00 intr-o sala pusa la dispozitie de Clubul Sportiv al Armatei Steaua, cu intrarea pe poarta din Bulevardul Ghencea. Desi ar trebui sa se subinteleaga, asteptam ca toti cei care vor lua parte la intalnire sa aiba un comportament decent si civilizat, tinand cont de bunavointa persoanelor care au facilitat "imprumutul" acestei sali pentru intalnirea de maine.

Deoarece numarul de locuri este limitat, va rugam ca in cazul in care doriti sa participati la intalnire sa trimiteti astazi un e-mail la adresa AISS [at] fcsteaua.ro care sa includa numele, varsta si, eventual, grupul din care faceti parte. Au prioritate persoanele care s-au inscris deja in AISS.

Va asteptam !

AISS

multa bafta

Eu din pacate nu pot sa vin, dar poate posteaza careva aici intrebarile mai interesante si raspunsurile

Cum a fost la intalnire ?!

Data viitoare o sa apar si eu, sper ! Sambata asta la ora 11 eram chiaun :D

frumos a fost.. s-a discutat exact ce este scris pe prima pagina!

Bai voi astia cu Asociatia voastra.De ce nu incercati sa se realizeze cumva un IMN al acestei echipe.Chiar nu se poate sa avem si noi un imn al echipei Steaua.Eu unul nu am sa donez niciodata ceii 2% pana cand nu realizatii ceea ce v-am cerut.

Numai bine.

Scump, dom'le, scump ! Si cu cat numarul membrilor e mai mic cu atat si posibilitatile asociatiei sunt mai mici.

N-ar strica totusi sa apara pe undeva o lista de proiecte. Ceva in genul "uite, ba nene, cam asta am vrea sa facem noi intr-o prima etapa". Da' mai la concret, daca se poate.

Bai voi astia cu Asociatia voastra.De ce nu incercati sa se realizeze cumva un IMN al acestei echipe.Chiar nu se poate sa avem si noi un imn al echipei Steaua.Eu unul nu am sa donez niciodata ceii 2% pana cand nu realizatii ceea ce v-am cerut.

Numai bine.

Bai asta...nu ti-a cerut tie nimeni expres da ??? Crezi ca sunt bani si de sarbatoare...si de tot ce vreti ??? Ar fi bine intai sa te inscrii in asociatie...sa se stranga bani...ca nimik nu e moka in viata asta.

Numai bine.

Auzi bai asta, la sfaturi toti sunteti buni, dar practic ce faceti pentru Steaua ?

Cu ce ajutati ?

Ca la vorbe toti suntem buni.

Vorbesti de parca tu ai facut cine stie ce lucruri mari pentru club iar noi nu.

Mai scuteste-ne de sfaturile tale si apuca-te sa faci ceva util si abia apoi sa ceri altora socoteala.

Over and out.

:-?

Numai bine.

@vermil -Ne scuzati Domnu`Pruteanu ca pana acum nu am scos un imn ( asteptam si parerea d`voastra ) ne cerem scuze pentru CEII 2% cu care ne-am fi imbogatit peste noapte - n-a fost sa fie...( dar daca scoatem si un imn promiteti sa ne dati CEII 2% ??? )

Invata mai intai sa scrii corect si pe urma baga-te in seama cu baietii ca esti varza... ( ceii2%....realizatii )..,

iar despre Imn de ce nu propui tu ceva daca noi nu suntem in stare ?

Numai bine.

Nu ai avut deloc bun simt cand tiai spus parerea ....... Ia hai la baiatu cu in ban .... PERMANENT . Nici io nu sunt membru AISS , si am incredere in AISS cand o sa ma fac si io mai mare o sa fiu si io in rand cu lumea :D , o sa fiu membru AISS :D , din pacate sunt prea mic :((

Felicit AISS pentru faptul ca a inceput. Se stie ca e greu sa incepi un lucru de asemenea anvergura (strangerea randurilor suportelilor Stelei), si le doresc mult succes in continuare. Trebuie sa fim uniti, pentru ca in unitate sta forta grupului. Noi iubim echipa cu totii, suntem suporteri si la bine si la rau. Daca suntem firi diferite e normal sa gandim uneori diferit. Dar avem ceva in comun: iubim Steaua.

Hai sa va propun eu un imn, sa incepem cautarea unuia care poate fi mai bun.

Imi cer scuze ca nu e manea sau muzica electronica (ar fi fost poate pe placul mai multora), e rock. A fost compus ca imn al echipei nationale, are avantajul ca nu e asa cunoscut si "adoptat" de altii. Ca minusuri as vedea faptul ca nu foloseste istoria Stelei. Dar imi pare foarte bun pentru inceputurile de meci: "Trebuie sa-nvingi" cantat de Semnal M

Il puteti asculta aici: http://www.trilulilu.ro/gbtekkie/63ee2bcbcf1e06

Edited by G.B.

Numai bine.

Exact unele echipe au imnuri foarte frumoase

Exact, unele echipe chiar au conducatori care pun suflet pt echipele lor.

La noi nu este cazul.

Vreti imn ?

Si eu vreau...

Rugati-l pe Berbecali sa faca imn, ca tare e popular printre unii sustinatori ai echipei.

Peace, niggers !

Noi nu avem puterea financiara a CS Steaua sau a creditorului, deocamdata cel putin...