AmuntBoy

Magazin oficial in Ghencea !!!

69 posts in this topic

Dupa ce am asteptat de multi ani, e posibil sa apara acum ce ne-am dorit cu totii 8)

Steaua își va deschide un magazin. "E o chestiune de zile, nu pot sã spun exact cînd se va deschide. Va fi amplasat la tribuna principalã și va seamãna cu magazinele marilor cluburi din Europa", a spus invitatul emisiunii "Tribuna zero" de la Europa FM, Valeriu Argãsealã.

În altã ordine de idei, proiectul pentru mãrirea capacitãții stadionului Ghencea a intrat într-un impas. "Deocamdatã cãutãm alte soluții. Nemții care au venit cereau prea mulți bani: 2.500 de euro pentru fiecare loc", a spus Argãsealã.

ar cam fi cazul sa intram si noi in pas cu marile cluburi ... sau macar sa incercam sa facem asta :)

exact ca, cu tabela: ba vine in septembrie, ba in octombrie si uite ca se facu martie si nu veni :)

exact ca, cu tabel: ba vine in septembrie, ba in octombrie si uite ca se facu martie si nu veni :)

Poate in septembrie, octombrie anul asta, 2007... :lol: si n-ai inteles tu bine.... :lol:

De cand asteptam acest magazin oficial. Sa speram ca acele cateva zile nu se vor transforma in luni, dar de data asta am incredere ca va fi gata in scurt timp.

se zice ca si tabela se monteaza acum, in zilele astea si va fi gata cu dinamuu 8)

Inca ceva, Daca tot fac un magazin oficial, sa tripleze cel putin si sortimentele de produse ca sunt ff putine :D

Nu stiu ce ma face sa cred...ca abia cam la anul pe vremea asta o sa putem sa cumparam si noi lenjerie pt prietene cu Steaua pe ele :)

ii fac o adevarata colectie, si ei si mie, numai sa le vad in magazin :)

Propun sa se vanda si autocolante cu stema lu Dinamo care sa fie lipite IN WC...ca sa iti faci nevoile cu placere.

Si presuri de pus la usa tot asa...sau hartie igienica:)))

Oricum e f bine ca se mai deschide un magazin cu Steaua, asta fiind oficial chiar ;)

Sebass, foarte tare ce ai zis!!! :D Si in plus chiar ca m-as usura cu placere! Dar nu cred ca e realizabil! :(

Magazinul ar fi un lucru super, dar, asa cum am mai citit pe aici, trebuie ca sa fie si umplut cu diverse sortimente de produse, de la lenjerie intima, pana la tacamuri si farfurii cu insemnele clubului...

Sa vanda orice: chiloti,prezervative,tricouri,pixuri numai sa fie deschis. Cred ca ar avea o mare vanzare

Eu as sparge din prima vreo 3 milioane

daca sunt produse noi si nu doar alea din trabant

sa vedem

Poate sunt destepti si pun si o camera de muzeu sau un etaj ceva

Buna ideea asta cu magazinul!Probabil ca printre tricouri de calitate indoielnica si pix-uri sau brichete,la loc de cinste va fi raionul care vinde poze cu ciobanul si stegulete cu PNG ... :o :o :o

langa magazin,ar putea deschide si o vitrina de trofee,am avea ce expune.

aha, e pus bine ...

arata bine pe afara ....

sper sa fie frumos realizat si inauntru .....

si mai ales sa fie full de produse noi

(gen : Barcelona , Valencia sau Sevilla) magazine ce le-am vazut pe viu

A fost deschis magazinul la meciul cu Dinamo sau inca nu e terminat ca nu am avut timp sa ajung sa ma uit ca eram grabit aseara?

Si tabela, si magazinul, si revista clubului, si multe altele...marca MM Stoica...poate singurul om care a incercat sa-si apropie suporterii si sa creeze o legatura intre acestia si echipa..

Vad ca multi il regreta pe MM, de altfel ca si mine, este bine macar ca lasa ceva in urma lui, sper sa vad un muzeu si tot cea ce a spus Stoica ca vrea sa faca, macar au ramas planurile insa va fi cineva care sa le duca mai departe!!!

Da, sunt sigur ca, cel ce-i va urma lui MM n-are alta treaba decat sa continue planurile lui: magazinul, muzeul, etc.

Salutare si Forza Steaua!! MDA...am auzit si eu ceva de magazinul asta dar sa vedem ce o fi, ca in Romania se promite mult si se face foarte putin. Pe langa faptul ca magazinele care sunt acum sunt foarte putine, sunt si hainele de proasta calitate si mai sunt scumpe si putine. Daca tot magazinul asta e la stadion macar sa fie ceva calitate pentru ca orice stelist vrea sa cumpere ceva de calitate... eu unul cu siguranta o sa cumpar daca lucrurile isi merita banii. Ca sa fim seriosi, tricourile pe care le gasesti la Nike cu materialul ala de supraelastic sunt varza rau si mai sunt si scumpe de te doare mintea. Cu siguranta nu ma astept la prea multa calitate dar macar preturile sa fie pe masura. steagcruce2