George Stan

AISS - intrebari si raspunsuri

892 posts in this topic

Vei primi mail.

WELCOME!

În afară de noi doi mai e alt membru din Vrancea? Acu' vreun an parcă nu mai era.

Vei primi mail.

WELCOME!

Mersi! 

@1on: Sincer nu mai stiu pe altcineva din Vrancea care sa fie inscris in AISS.

+ inca o persoana de la fanclubmarasesti, dar care nu a platit nicio cotizatie

O idee foarte buna. Bravo voua. Eu locuiesc in Olanda acum si peste un an ma voi intoarce in Romania, si cel mai probabil ma voi inscrie atunci. Am o intrebare insa, exista vreo limita de varsta pentru inscriere?

Ar fi ideal sa ai peste 18 ani.

@kata_roby

te poti inscrie si daca ai sub 18 ani, singura conditie fiind aceea ca vei fi inscris la judecatorie doar dupa ce vei implini 18 ani. pan atunci vei beneficia de aceleasi drepturi si facilitati ca si oricare membru normal.

Se poate sa trimit formularele de inscriere+copii dupa CI pentru 2 persoane in acelasi plic?

Si plata online tot asa pentru 2 persoane?

Edited by uvictor

Da, bineinteles. Singura rugaminte este sa mentionezi pentru ce persoane se face plata pentru a se inregistra la amandoua, nu doar la una.

Merci, am fost la meciul cu Alba-Iulia si ni s-a pus 'pata'!!! Sper sa fim din ce in ce mai multi...

si noi speram sa fim cat mai multi si cat mai uniti pentru a putea duce spiritul Stelei mai departe.

As dori sa ma inscriu si eu in AISS,dar inainte as dori sa primesc mai multe detalii...Daca am doar 15 ani ma pot inscrie?Unde stau membrii AISS la meciurile de pe teren propriu?

Edited by Andy4you14

salut andy, te poti inscrie si daca ai doar 15 ani. vei avea aceleasi drepturi si facilitati ca orice membru normal, totusi, actele tale vor fi depuse la judecatorie doar cand vei implini 18 ani(desigur, asta nu va afecta cu nimic statutul tau de membru). Deoarece avem foarte multi membri inscrisi, acestia stau la meciurile de pe teren propriu prin toate zonele stadionului. Vei gasi grupuri de AISS-isti si la Peluza Sud, la Peluza Nord, T2, T1, mai greu la loja sau la fotolii :P. Daca mai ai nevoie de lamuriri scrie-ne aici sau trimite-ne un e-mail la [email protected]

salut andy, te poti inscrie si daca ai doar 15 ani. vei avea aceleasi drepturi si facilitati ca orice membru normal, totusi, actele tale vor fi depuse la judecatorie doar cand vei implini 18 ani(desigur, asta nu va afecta cu nimic statutul tau de membru). Deoarece avem foarte multi membri inscrisi, acestia stau la meciurile de pe teren propriu prin toate zonele stadionului. Vei gasi grupuri de AISS-isti si la Peluza Sud, la Peluza Nord, T2, T1, mai greu la loja sau la fotolii :P . Daca mai ai nevoie de lamuriri scrie-ne aici sau trimite-ne un e-mail la [email protected]

Aha ms mult...o sa citesc tot ce trebuie sa fac pt a ma inscrie si sapt. viitoare o sa trimit o cerere :yes:

Salut. Am trimis si eu cererea de inscriere si copia dupa buletin. Sper sa ajunga cu bine si dupa ce voi primi mail de confirmare o sa merg la banca sa platesc taxa de inscriere si cotizatia pe prima luna. :steag_cruce_invers:

Eu am trimis cererea acum o saptamana juma :wall: Ati mai trecut pe la posta? :hmmm:

Se trece o data sau de doua ori pe luna la posta..tocmai pentru a se strange mai multe cereri.

Ai rabdare ca nu te sare randu`tocmai pe tine ;)

Pot trimite copia dupa pasaport scanata si formularul pentru inscriere prin e-mail cuiva ca sa ajunga mai repede?Locuiesc in SUA.Daca da la ce adresa?

stimati stelisti , stimati membrii AISS , nu stiu daca ati observat dar in ziarul adevarul a aparut o stire interesanta , care il are ca personaj principal pe un lider de galerie , un text din acea stire suna cam asa " Majoritatea membrilor din brigada Sportivilor s-au cunoscut prin intermediul galeriei echipei de fotbal Steaua " va intreb eu pe voi acum , vi se pare normal ca numele Stelei , galeria Stelei sa fie asociata cu anumiti "oameni" ca aceia din acea stire , mai multe la http://www.adevarul.ro/locale/Bucuresti/Bu..._211778845.html

imi cer scz daca am deranjat pe cineva

am si eu o intrebare...... (am observat ca exista o mica tensiune intre celor doua asociatii)

daca cineva este membru AISS se poate inscrie in ALSS? ............ sau invers, daca este inscris in ALSS, se poate inscrie ulterior in AISS?