Azzido

Cereri torente

761 posts in this topic

Este ora 5 dimineata si tocmai am venit de la Ct.

Am avut un drum cu peripetii, sunt obosit, nemancat, dar pt voi fac un efort suplimentar si ma apuc sa codez meciul chiar acum.

:D

Am avut un drum cu peripetii, sunt obosit, nemancat, dar pentru voi fac un efort suplimentar si ma apuc sa codez meciul chiar acum.

azzido, esti cel mai tare :). Dar cred ca vorbesc pentru toti cand spun ca mai putem astepta cu meciul. Serios, mananca ceva, odihneste-te si pe urma aranjeaza fisierul cand ai tu timp. Eu unul apreciez mult ceea ce faceti voi, echipa tehnica a fcsteaua.ro

Am avut un drum cu peripetii, sunt obosit, nemancat, dar pentru voi fac un efort suplimentar si ma apuc sa codez meciul chiar acum.

Bv tie si bafta in continuare, cred ca ar trebui sa mai fii ajutat de 2-3 persoane...cu timpul nu cred ca o s a faci fata :roll:

@Azzido

Multumim frumos! :)

PS: Ai apucat sa dormi macar putin? :lol:

o mica sugestie...pentru unele meciuri ar trebui puse doar rezumatele nu meciurile full :)

Vaslui-Steaua? Asta daca nu sunteti prea suparati din cauza rezultatului.....

multam frumos,

o mica sugestie...pentru unele meciuri ar trebui puse doar rezumatele nu meciurile full

@dani2005, ar fi bun meciul intreg, ii vedem si noi cum se misca 90 minute. Doar fazele de gol nu sunt foarte edificatoare

Multumim pentru toate torentele!

Dar de ce au fost unele scoase? Mai aveam si eu putin de luat la meciul cu Real de acasa :D

Multumim pentru toate torentele!

Dar de ce au fost unele scoase? Mai aveam si eu putin de luat la meciul cu Real de acasa :D

Au fost scoase pt ca nu erau seederi, pt ca multi au luat torente dar au "uitat" sa mai stea la seed.

Vezi de exemplu meciul Steaua - Otelul, a fost descarcat de 149 ori dar sunt doar 15 seederi, asta fiind un caz fericit. :?

Daca se poate meciul din seara asta, Manchester - Roma 7-1. Este o lectie de fotbal, unul dintre cele mai superbe meciuri din istorie.

Multumesc!

Sustin si eu cererea lui ***alex***.

A fost un meci memorabil.

Sorry, este un tracker al suporterilor stelisti...

Mda.. din cate tin eu minte au mai fost puse si alte meciuri care nu aveau legatura cu Steaua, printre care meciurile nationalei si Dinamo-Foresta.

Se putea face o exceptie..

Later edit: Nu mai e nevoie