Alessandro

FC Barcelona

1,109 posts in this topic

mai doua saptamani atuncea ma duc iara in Romania la Arad stie cineva cate ore dureaza de la Arad pana la Bucuresti :?: inca nu am fost pe Ghencea dar ma gandesc ca ii super :D

eu nu pot sa suport barca :( dar nu stiu dece :D ii urasc :D poate ca eu sunt fan de Real Madrid :D numa asta pot sa imi inchipui

:roll:  

forza Steaua ,real,Chelsea ,bremen ,liverpol si uta :lol:  steagcruce2

Stiu de ce urasti Barca...sunt mai buni! :wink:

ba da multe echipe iubiti unii dintre voi...

ontopic: eu stau in Catalunya, dar pur si simplu nu simt absolut nimic pt Barça, pot spune ca sunt anti-barça, pt ca am multi in jur care tin cu ea :D

imi place insa puyol, cum se lupta pt fiecare minge, bla,bla

alessandro: corect e ''més'', ''sempre'', ''blaugrana''

puyol

daca pierd 3 echipe dintre ele totusi poti sa te bucuri ca a castigat macar una :D :lol:

Alessandro

daca erau asa de buni dece au pierdut contra Liverpool

anul viitor face real covrigi din ei

:lol:

de Steaua nu ai ce sa vorbesti

ea ii cea mai buna :wink:

Stiu de ce urasti Barca...sunt mai buni! Wink

nu findca joaca dintosu care nu are habar de fotbal,si aialalti din echipa sunt varza(cred ca nici sarmale nu poti sa faci cu ei :lol: )

Forza Steaua steaua_ro

cea mai buna si cea mai iubita echipa din lume :wink: :) 8)

Forza Steaua steaua_ro  

cea mai buna si cea mai iubita echipa din lume :wink:  :)  8)

Gandesti bine! :)

Forza Barcelona! Parerea mea este ca nu ai cum sa urasti pe Barca, pentru simplu fapt ca e ros-albastra, in al doilea rand pentru faptul ca am jucat in finala cu ea si am si invins-o :)

Forza Barca

Mama, incredibil! Barca e la un pas sa piarda titlul...:( PROBLEMA e ca o sa il ia real baga-mi-as....

FORZA Steaua, Barca

Asa este,din pacate!Ar fi o tragedie daca am pierde titlul!Decisiv va fi meciul nostru contra lui Atletico(se spune ca Atletico ar fi dispusa sa ne cedeze doar sa nu-i vada pe arogantii de la Real campioni) si meciul la Zaragoza al Realului!Daca Steaua a pierdut titlul anul asta,mi-as dori ca macar BARCA sa nu clacheze!De la anul,oricum trebuiesc facute niste restructurari importante!Sa invatam din greselile Realului!

Nu pot sa cred ca Realul are cele mai mari sanse de a castiga titlul in conditiile in care a jucat mult mai slab decat Barca, Sevilla sau Valencia...sper ca Barca sa nu piarda acest titlu pe care la un moment dat l-a avut in mana...

Stiu ca pe toti ne apasa acum situatia Stelei,dar totusi...Barca a batut cu 6-0 pe Atletico,pe Vicente Calderon...cei ce-au vazut meciul cred ca pot zice cu mana pe inima ca a fost un macel(fotbalistic)...bravo BARCA! :grin:

lol, ce blat mare

asa vroia sa faca si Borcea cu al sau dinamu la cererea spurcatilor

vad ca la atletico s-a respectat ce au spus baietii anti-real :))

Ce blat?Crezi ca s-ar fi injosit in asa hal jucatorii lui Atletico incat sa ia bataie cu 6-0?Daca ar fi fost blat,am fi batut la un gol,maxim 2 goluri diferenta... :wink:

Nu cred ca a fost blat, deoarece si Atletico este pe locul 5 in Primera si are mari sanse la un loc in Liga Campionilor.

@Cristiano R:Atletico e pe 6 si nu mai are absolut nici o sansa sa prinde UCL anul asta!Nici macar locul de Cupa UEFA nu este asigurat... :smile:

Da era acum cateva etape chiar pe 4. Acum recent stiu.

Valencia este aproape de la inceputul campionatului pe locul 4 :lol: !Si acolo a ramas!Atletico a fost aproape de ei...stii tu ceva,acum insa au cazut,asa cum fac mereu,pe final de sezon...Villareal e pe 7 acum si e la un punct de ei...

Daca tot e sa piarda titlul, macar sa termine pe 3, ca sa joace in turul 3 preliminar al CL... :twisted:

macar sa termine pe 3, ca sa joace in turul 3 preliminar al CL... :twisted:

Pai daca o sa se califice in turul 3 preliminar Sevilla,Valencia sau Real chiar crezi ca ar avea vreo sansa dinam0 ?

Henry a semnat cu Barcelona.

Nu mai retin exact sursa. Oricum era ori EuroSport, ori UEFA, genul asta de site. Dar inca nimic nu e oficial. Insa daca vine Henry, e foart posibil sa plece Eto'o.

din pacate Real Madrid nea luato in fatza ... sper ca din sezonul viitor Barcelona sa nu mai aimba probleme in castigarea titlului