Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

nici dupa o litra de jack nu arat asa cine stie cat a bagat asta..........

Pai si ce ma , poate omul a petrecut mai multe manelorevelioane.

Acum fara pic de misto, eu cred ca anturajul il strica rau de tot pe tanase.

Daca la vizita medicala erau teste si de frumusete el sigur nu le trecea :))

Daca la vizita medicala erau teste si de frumusete el sigur nu le trecea :))

Nici de inteligenta! :))

La inteligenta mi-e ca nu trece niciunul.

Mda, singurul ce era mai stralucit a plecat. Vorbeste franceza mai nou! :))

Migi: "Pentru că eu sunt patron si dau ordine, pe lista UEFA vor fi Chiriches Chipiu si Tibi Balan. E ordinul meu. Că asa vreau eu! Dacă eu vreau asa, asa e"

"Pentru ca eu sunt un jegos , un badaran si unul care e paralel cu fotbalul si dau ordine pana si oilor , ele fiind singurele care ma asculta , pe lista UEFA va fi doar Chipciu"

Ciobanul apare in dosarul lui Hrebenciuc

Omul de afaceri Ciobanul este cercetat in dosarul de spalare de bani a lui Viorel Hrebenciuc. Patriarhul Daniel apare si el in acest dosar. Deputatul PSD Viorel Hrebenciuc este cercetat de DNA intr-un dosar disjuns din cel privind finantarea campaniei electorale a lui Mircea Geoana Hrebenciuc si colegul sau de partid, Robert Negoiță, sunt acuzati de spalare de bani si trafic de influență.

Anchetatorii au interceptat o convorbire intre Viorel Hrebenciuc si Gigi Becali, din mai 2010, despre un teren de un hectar pe care patronul Stelei l-ar fi dat unui ministru. Pană acum nu se stie despre ce ministru este vorba. Se fac cercetari pentru a vedea cum a fost acordat terenul.

Procurorii nu au inceput urmarirea penală a lui Ciobanul, dar vor să vadă dacă a comis o infractiune in tranzactia cu terenul.

Ciobanul a mai fost implicat in doasrul cu terenuri pentru Armata

rtv.net

Sa-i vezi pe Gigi si pe patriah colegi de celula.

Top 5 stiri pe jurnalul.ro:

1Taxa auto intră de astazi in vigoare. Calculează aici TAXA pentru masina ta

15937 vizite

2Șeful Observatorului Seismologic din Timisoara: Ne putem astepta la un cutremur devastator in Vrancea

5245 vizite

3VIDEO: Momentul in care un bebeluș gustă prima oară o lamaie, vizionat in cateva zile de peste 100.000 de persoane

4169 vizite

4Un iranian s-a imbolnavit de priapism după ce si-a tatuat penisul

3014 vizite

5Miscarea pro-Arafat s-a transformat in miting anti-Basescu. Protestatarii, amenintati cu amenzi contraventionale

2726 vizite

Ce-am vrut sa evidentiez e ca faptul ca unu si-a tatuat ceva pe penis e mai sus decat mitingul anti-Basescu.

Ce-am vrut sa evidentiez e ca faptul ca unu si-a tatuat ceva pe penis e mai sus decat mitingul anti-Basescu.

Asta si-a tatuat penisul , banuiesc ca pe la "Miami inca" si s-a ales cu priapism si nimeni nu i-a taiat penisul , saracul Terente l-au hartuit potera si femeile si s-a ales cu penisul taiat.

Unde-s barbarii de altadata?

22802495413639405810.jpg

uite cum imi editeaza k-ul in ca

Edited by vlad

Un australian, marcat pe viata de meciurile cu Steaua: "Simteam unde de soc, era nebunie"

Ryan Griffiths, fost jucator la FC National si Rapid, a dezvaluit ca a ramas marcat pe viata de meciurile cu Steaua, fiind socat de atmosfera pe care fanii ros-albastrilor o faceau.

"Atmosfera era fenomenala, mai ales in derby-urile cu Steaua, care juca atunci pe Stadionul National cu 40.000 de spectatori sau chiar mai multi. Cand intrai pe teren, simteai unde de soc care veneau spre tine, erau petarde si artificii, era nebunie", a povestit Griffiths in presa australiana.

League%20Rd%208%20Adelaide%20v%20Newcast

http://www.libertatea.ro/detalii/articol/G...dintelui-B.html

"Mi-a fost scarbă cand am vazut că mii de romani au ieșit in stradă ca să-i ia apararea unui arab impotriva presedintului Traian Basescu. Chiar dacă ar fi gresit Basescu, n-ai voie să-i iei apararea unui arab. M-am uitat cu scarbă la televizor.

Mi-e scarbă de romanii care au iesit in strada Arafat să se ducă la el in tara la arabi, acolo! Cum să tin cu un arab impotriva presedintelui țării mele? Să nu mai pună ministru arab in viata lor, a declarat Ciobanul la GSP TV.

De altfel, conducatorul roș-albastrilor, a intrat aseară in direct la mai multe televiziuni, pentru a face dezvaluiri despre protestatarii violenti, după parerea lui, membrii ai galeriilor.

"Ce prosteste, 500 de insi? Sunt manipulari, sunt oameni din galeria Stelei care mă injurau pe mine la Peluza Sud. Sunt manevre facute de PSD. Cei care mă contestau pe mine s-au dus acum la protest. O să mă duc la Jandarmerie să le spun cine sunt!, a mai spus Ciobanul la GSP TV.

Txb9a.jpg

"Mi-a nenorocit familia! E un fanfaron tepar"

Becali a dat o teapa peste 1 milion de euro.

Europarlamentarul roman a comandat 500.000 de PUI si nu i-a mai platit!

Ciobanul e acuzat ca a dat o teapa uriasa unor oameni, care acum lupta sa supravietuiasca!

Finantatorul Stelei este acuzat ca a comandat, prin intermediul uneia dintre firmele sale, 500.000 de pui de la doua ferme din Botosani dar nu a mai platit! Pagubitii, Dumitru Todireanu si Gica Onofrei, sunt amenintati de banci cu executarea silita.

Todireanu urma sa primeasca in baza contractului 2,4 milioane de lei noi, iar Onofrei 2,7 milione de lei. In mai 2010, Avicola Iasi a intrat in insolventa.

"Prin toamna mi-a raspuns la telefon in cele din urma, dupa zeci de telefoane. I-a spus ca ma executa bancile, ca pierd tot si mi-a spus sec: << Mi-ati dat mie ceva personal? Nu va dau niciun leu>>. A inceput sa tipe si sa spuna ca si pe el l-au furat nepotii sai de la Avicola si nu are ce sa imi faca. Mi-a nenorocit familia acest om!", a declarat Dumitru Todireanu.

"Se lauda la televizor ca are bani si e mare crestin. Este un fanfaron tepar. Crestinismul nu inseamna sa iti bati joc de oameni si sa ii aduci la sapa de lemn", spune si Onofrei .

un oligofren. atat este si atat o sa fie intotdeauna.

poate ii asfaltam si lui Gigi drumul din fata casei, cum am asfaltat si centrul orasului.

Ce frumos si cat de gandit paseasa Steaua 86' in 2012!!!

Becali anunta adevarata revolutie in Romania! Scoate 50.000 de fani in strada in razboiul pentru Ghencea! Planul INCREDIBIL al lui Gigi

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......... :w00t:

Becali scoate 50.000 de fani in stradai

Or fi tot aia de cand cu site-ul farsa.

Or fi tot aia de cand cu site-ul farsa.

mai degraba 50.000 de cetateni platiti sa strige contra MApN;