Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

723 posts in this topic

Baieti, haideti sa ne calmam si sa nu lasam o suma de bani sa strice relatiile dintre noi. Eu propun ca pe acest topic sa se discute strict despre concursul de pronosticuri si alte subiecte, mai ales relatiile dintre Alex si staff-ul site-ului, sa fie dezbatute pe topicul de nemultumiri, intre voi sau oriunde altundeva. Pana la urma pentru noi, din perspectiva unor useri obisnuiti, nu este relevanta situatia din interiorul staff-ului. Oricum, eu le multumesc celor 2 moderatori ca au dat dovada de caracter si au recunoscut ca in urma banarii cei afectati suntem noi, castigatorii concursului.

hai ma ce naiba...

pe toronto l.am propus ca moderator la pronosticuri pentru ca a fost singurul care a dorit sa faca asta. am avut de ales intre el si intre a opri concursul. de premii nu aveam nicio idee. ar trebui sa incetati si sa cautam pe cineva care sa se ocupe.

da, bautura fara numar din toronto :)) ) nu stiu o sa vorbesc cu dragoshel sa vedem

deci a vorbit atunci cu tine sau nu?

pai uite, daca ai cateva minute la dispozitie, citeste postarile 565-568 de pe acest topic si spune-ne daca suntem indreptatiti sa speram la premii, luand in considerare faptul ca Alex a facut parte din staff.

Ideea asta oricum a fost una foarte proasta. Sa "mizezi" pe niste premii oferite de un user care azi poate fi, maine nu, e un non-sens. Nici nu poti sa-l obligi dat fiind ca nu mai este membru aici, dar nici staff-ul nu poate suplini aceste premii.

Mai bine va deschideti un cont comun in care adunati niste bani, pe principiul loteriei si oferiti premii dupa "bugetul" strans.

te ajuta cu ceva faptul ca spun eu ca sunteti indreptatiti sa sperati?

despre bani voi ati discutat. el v.a garantat premiile ati fost de acord....

bafta.

Da, a ajuns cam de prost gust discutia. Din cate vad, a fost o chestiune pe care si-a asumat-o Toronto deci daca omul e banat, ar fi trebuit ca problema sa se mute pe mess/mail/telefon/vizitat casa parintilor si amenintati cu incendierea. Chiar nu inteleg care e responsabilitatea staffului sau site-ului. De fapt e una mica: ar fi trebuit sa bage un disclaimer mare pe pagina principala in care sa anunte utilizatorii sa nu mai puna botul la orice promisiune financiara virtuala. Ca pentru copii si pensionari.

Am spus ca le dau eu la primul salariu, altceva ce mai vreti??

Altceva nimc, eu ma declar multumit atunci.

Vreau sa mai mentionez ca in urma cu cativa ani am iesit pe podium la un concurs de pronosticuri si teoretic castigasem un premiu. Acel premiu nu a ajuns la mine..

Vreau sa mai mentionez ca in urma cu cativa ani am iesit pe podium la un concurs de pronosticuri si teoretic castigasem un premiu. Acel premiu nu a ajuns la mine..

Ti-l da drvladyk si p`ala! :beer2:

Edited by SergioAguero

Euro 2012 cumva ? De el m-am ocupat eu si stiu ca au ajuns premiile.

Nu, era prin 2006, nu mai tin minte exact, cred ca tot la campionatul nostru erau pronosticurile. Ma rog, asta conteza mai putin acum, bine ca se rezolva.

Am spus ca le dau eu la primul salariu, altceva ce mai vreti??

5 euro pentru locul meu din clasament ar fi un gest demn de un Sir!

pot sa ma ocup eu de concursul de pronosticuri ? cel putin in limita timpului pe care il am la dispozitie..

Eu votez din toata inima pentru DA.

Daca nu sunt obiectii in termen de 2-3 zile, poti incepe sa dai din butoane, ma gandesc. ;)

Sper sa ne strangem un numar decent de participanti.

Edited by Harald

Lari, poti expune acum lista obiectiilor care intre timp au invadat inboxul tau.

Lari, poti expune acum lista obiectiilor care intre timp au invadat inboxul tau.

Nicio obiectie nu mi-a fost supusa atentiei. Nici n-avea de ce:

- i-ai mituit pe TOTI sa aiba o parere buna despre tine,

- n-aveau de ce sa se planga la mine, au inteles din prima ca d-asta e deschis topicu' asta.

:hai_steaua:

Ei, sa nu exageram, cred ca am inceput un pic sa devin antipatic in discutiile despre premiile concursului trecut (zic eu indreptatite).

Atunci, daca am binecuvantarea tuturor, cred ca as avea nevoie de un minim de drepturi pe topicele legate de concurs ca sa putem sa 'kick off'.

Sign in to follow this  
Followers 0