Sign in to follow this  
Followers 0
Bogdan

article_32165

10 posts in this topic

cum sa-l schimbam pe nea 2g? el banga bani, el face investitii. Nu e el vinovat...

eu cred ca ciobanul va intra in guiness book cu Steaua 10 ani fara titlu sau chiarr 20 de ani pana crapa ,nu ne ramane decat sa speram ca va coltul la 60 si nu la 80,dubla finalista a cupei campionilor 6 ani fara titlu ,oare mai este una prin europa ? nu cred

La anul pe vremea asta vom implini 7 ani ....

Daca nebunu asta tot schimba din temelii echipa an de an , ce vrei sa castigi? Si din cate vad cu asta incepe si anul asta.

CITAT
Apoi, a treia, între campionatul 1977-1978 %u015Fi campionatul 1984-1985. Sunt al%u0163i %u015Fapte (7) ani f%u0103ra titlu.

CITAT
Între 1978 %u015Fi 1984 s-a câ%u015Ftigat o Cupa.

Concluzia logica: La anul luam campionatul si peste 2 ani o sa castigam Liga Campionilor! Sus! Sus! Sus!

si-a creionat Steaua aparare ,o freaca si pe asta ciobanul ,atac pl ,mijloc pl,s-a dus la Cluj ca o mizerie ce este la pomana ,azi noapte ca doua mizerii impreuna cu coana mitza au venit la Bucuresti cu avionul,ba daca sunteti barbati stati acolo cu echipa ,dava in pl mea de huseni ,cand v-a dat stadionul ca nu aveati unde juca a fost bine ciobane ? ai bagat 300 de mii in buzunare cu tska,ce sa mai vorbim ,nu stie sa piarda,isi face calcule ca un dobitok ,ca pana de paste e pe primul loc, de 6 ani face asa ,va intra in istoria neagra a clubului cu 10 ani fara campionat mai mare dobitok ca asta nu exista,el deja este intrat in pagina neagra a clubului ,dar va ajunge in guiness book cu incompetenta,la orice echipa din Romania era o baga in B,norocul Stelei ca de 8 ani joaca in europa si au venit bani de acolo si se auto finanteaza,ca altfel o luam pe urmele craiovei de mult,au trecut 6 ani deja fara nimik ,asteptam sa se faca 7 ani ,8 ani ,10 sau 20 fara titlu ,pana da coltul oaia,si odata cu el oile care il urca pe maybach ,meci de meci,oile alea de la t1 sunt cancerul Stelei care isi bat joc de club saptamana de saptamana prin atitudinea lor de tzarani si ciobani,influentandu-l negativ si pe razboinicul plii,CFR Cluj a luat 3 titluri de campion in 4 ani ,ciobanul nu a fost in stare sa ia 1 in 6 ani ,unde este incompetenta la paszkany sau la razboinicul oii ??, atat timp cat au fost oameni competenti in club si lasati sa-si faca treaba s-a mai luat 2 titluri,dar de cand ovina i-a dat pe toti afara si conduce el ,bate vantul in muzeu ,deci el centreaza el da cu capul ,rezultatele se vad an de an,daca a ajuns sa se claseze an de an pe locurile 3 ,4 sau 5 e penibil ce se intampla la dubla finalista a cupei campionilor

Fara sa sune nasol, eu scriam ca principala problema la Steaua e conducerea de pe vremea cand Oli era criticat pe forumul asta. E evident si incontestabil ca Jiji e un prostovan dar inca odata repet, oricat de prost ar fi mai grav decat ca e el retardat e ca cei care conteaza cu adevarat, cei din jurul lui, cei ce-l sfatuiesc si conving sunt cel putin la fel de prosti ca el !

Cat de prost sa fi sa ai la dispozitie cei mai multi suporteri din tara, milioane de suporteri si sa nu poti obtine de la ei un 10 euro pe luna si faci un buget de zeci de milioane de euro pe an, comparabil cu echipele de nivel UCL.

Edited by White_R

CITAT
asprilia: si-a creionat Steaua aparare ,o freaca si pe asta ciobanul ,atac pl ,mijloc pl,s-a dus la Cluj ca o mizerie ce este la pomana ,azi noapte ca doua mizerii impreuna cu coana mitza au venit la Bucuresti cu avionul,ba daca sunteti barbati stati acolo cu echipa ,dava in pl mea de huseni ,cand v-a dat stadionul ca nu aveati unde juca a fost bine ciobane ? ai bagat 300 de mii in buzunare cu tska,ce sa mai vorbim ,nu stie sa piarda,isi face calcule ca un dobitok ,ca pana de paste e pe primul loc, de 6 ani face asa ,va intra in istoria neagra a clubului cu 10 ani fara campionat mai mare dobitok ca asta nu exista,el deja este intrat in pagina neagra a clubului ,dar va ajunge in guiness book cu incompetenta,la orice echipa din Romania era o baga in B,norocul Stelei ca de 8 ani joaca in europa si au venit bani de acolo si se auto finanteaza,ca altfel o luam pe urmele craiovei de mult,au trecut 6 ani deja fara nimik ,asteptam sa se faca 7 ani ,8 ani ,10 sau 20 fara titlu ,pana da coltul oaia,si odata cu el oile care il urca pe maybach ,meci de meci,oile alea de la t1 sunt cancerul Stelei care isi bat joc de club saptamana de saptamana prin atitudinea lor de tzarani si ciobani,influentandu-l negativ si pe razboinicul plii,CFR Cluj a luat 3 titluri de campion in 4 ani ,ciobanul nu a fost in stare sa ia 1 in 6 ani ,unde este incompetenta la paszkany sau la razboinicul oii ??, atat timp cat au fost oameni competenti in club si lasati sa-si faca treaba s-a mai luat 2 titluri,dar de cand ovina i-a dat pe toti afara si conduce el ,bate vantul in muzeu ,deci el centreaza el da cu capul ,rezultatele se vad an de an,daca a ajuns sa se claseze an de an pe locurile 3 ,4 sau 5 e penibil ce se intampla la dubla finalista a cupei campionilor
FOARTE CORECT!

CITAT
White_R:

Fara sa sune nasol, eu scriam ca principala problema la Steaua e conducerea de pe vremea cand Oli era criticat pe forumul asta. E evident si incontestabil ca Jiji e un prostovan dar inca odata repet, oricat de prost ar fi mai grav decat ca e el retardat e ca cei care conteaza cu adevarat, cei din jurul lui, cei ce-l sfatuiesc si conving sunt cel putin la fel de prosti ca el !

Cat de prost sa fi sa ai la dispozitie cei mai multi suporteri din tara, milioane de suporteri si sa nu poti obtine de la ei un 10 euro pe luna si faci un buget de zeci de milioane de euro pe an, comparabil cu echipele de nivel UCL.

cei din jurul lui au interesele lor ....sa castige ei banu ...nu clubul....iar el..... nu mai am cuvinte pentru jegul asta

Sign in to follow this  
Followers 0