Daniel-Ionut

Steaua - Schalke 04 0-0 (0-0)

104 posts in this topic

Andree, io nu worbesccu inculturistii! fularultras

da bai dar ei nu la pierdut pe Banel care este o asa piesa importanta in angrenaju la echipa si n are atatea valorii noii aduse in timpu ashea scurt cum ave-m noii,de asta partea organizatoriceasca la Steaua nu s-e pune si trebuie timp pentru omogenitatea la bajeti.ave-m un plus la conducere care e mana in mana de la mache la ne-a MM care e stelist adevaraciune si se bate cu nuntasii pentru gloria din ghencia...ce stii tu de Inter care a-i vazut ca i-a batae de la Trazbonsport care este ei deci si noii pute-m sa face-m surpriza la seara la Cluj!ve-i vedea :steag_cruce_invers:fularultras

Edited by Andrei*

O sa va (nu ma identific cu echipa asta) dea perversa, de la 04 in sus.

esti liber sa pleci si sa ne lasi pe noi cu Steaua asa cum e ea, tu identifica-te cu cine vrei dar nu mai vorbi de Steaua cand nu ai ce face, oricum nu iti pasa de ea.

Edited by Le reseau pansant

esti liber sa pleci si sa ne lasi pe noi cu Steaua asa cum e ea, tu identifica-te cu cine vrei dar nu mai vorbi de Steaua cand nu ai ce face, oricum nu iti pasa de ea.

Eu vorbesc de Steaua cand vreau, te-as invita pe tine sa zbori de aici ca asta e forumul suporterilor Stelisti, nu al suporterilor becalisti.

Becalismul ar trebui sa se pedepseasca cu moartea, *, asa simplu.

Edited by Daniel-Ionut
Mai usor.

Batem cu cinspe la zero, Jiji se urca pe maibac, suporterii adevarati il aclama si toata lumea e fericita :)

Spre 24!

O sa fie inca un meci plictisitor, in care romanii condusi de un jidan vor ataca doar pe benzi. Doar pe benzi, in contextul in care momentan se ataca pe centru, cam in toate campionatele. Asa ca nu e nimic de sperat. Echipa asta este echipa circului, iar plimbarile prin tara reflecta perfect asta !

Fabulezi, Schalke se bate lejer cu Bayern si Dortmund.

Fabulezi.

Eu vorbesc de Steaua cand vreau, te-as invita pe tine sa zbori de aici ca asta e forumul suporterilor Stelisti, nu al suporterilor becalisti.

Becalismul ar trebui sa se pedepseasca cu moartea, deci tu draga domnule, ar trebui sa mori, asa simplu.

pai daca spui ca nu te identifici cu Steaua atunci de ce vorbesti despre ea?

cat despre faza cu becalismul atata poti? ai vazut si tu pe aici ca e la moda sa zici ceva de becali/becalisme/becalisti si gata ai intrat in cor.

Ma identific cu Steaua, vorbesc despre Steaua, urasc echipa asta falsa. Ce n-ai inteles, spune sa-ti explic pe alta limba.

cat despre faza cu becalismul atata poti? ai vazut si tu pe aici ca e la moda sa zici ceva de becali/becalisme/becalisti si gata ai intrat in cor.

Cam atat pot sa-ti zic fara sa fie vreo "infractiune". In schimb, pot mai mult.

Pana la urma stie cineneva unde se vor juca celelalte meciuri din EL de acasa ale Stelei. Se joaca pe National Arena? Am inteles ca totusi Galatiul joaca acolo??

Stie cineva ceva?

ca asta e forumul suporterilor Stelisti, nu al suporterilor becalisti.

Aha, interesant, pai din ce spui tu acolo, reiese ca asta este forumul celor care il urasc pe cioban. Deci ca sa fii stelist, trebuie sa il urasti pe cioban.

Nu cred ca esti in masura sa decizi in ce directie sa se duca discutiile din acest site, deci fiecare are dreptul la o opinie, fie ca este pro echipa sau nu.

Edited by Daniel-Ionut

Mi-e teama cu Geraldo pe dreapta, mai exact mi-e teama ca n-o sa joace bine pe postul asta, iar atunci Jiji va mai da ignore de pe I-pad unui nume din lista cu friends de pe feisbuc , completand lista cu cine pleaca la iarna.

Mi-e teama ca si Gardos sa nu isi fi iesit din mana, n-a mai jucat de atat timp, iar acum sa-l bagi titular. Atunci MM n-o sa isi mai incapa in pene.

cine e Inter?!!! :unsure:

Aia care tocmai si-au luat-o acasa cu bogatanii de la Trabzonspor! :D

Echipa Stelei: Tatarusanu - Geraldo, Galamaz, Gardos, Latovlevic - Bourceanu - Tatu, Prepelita, Brandan, Tanase - M.Costea

Edited by Daniel-Ionut

Iliev e suspendat?

Echipa Stelei: Tatarusanu - Geraldo, Galamaz, Gardos, Latovlevic - Bourceanu - Tatu, Prepelita, Brandan - M.Costea

mai baga 1 ca nu ies la numaratoare! Nu ca ar conta dar macar la numar sa fie si ei.

Este rezerva.

mai baga 1 ca nu ies la numaratoare! Nu ca ar conta dar macar la numar sa fie si ei.

L-am uitat pe Tanase, scuze, oricum este ca si inexistent pe teren, asa ca nu am gresit prea mult :D

Este rezerva.

L-am uitat pe Tanase, scuze, oricum este ca si inexistent pe teren, asa ca nu am gresit prea mult :D

aici mi-ai cam luat vorbele din gura...;)

Pana acum a vrut de doua ori sa centreze in Europa si din greseala a marcat...

stai sa vezi cind o incerca si el sa dea pasa la portar! :D

Este rezerva.

Pai cum sa fie rezerva ma? Crestinii devotati nu au voie sa fie rezerve.

Inca 9 minute pana cand va incepe Drumul Inspre Finala Ligii Europa!!!

fular-campionii:steag_cruce_invers:

Parca si aud galeria aia adevarata:

Romania - Steaua

Europa - Steaua

Oriunde - Steaua

Campionii din Gruia!!!

Mai ca mi se face pielea de gaina.

---

Dracu' a mai vazut inmormantare la care sa cante lautarii "Ia-ti, mireasa, ziua buna!" si sarbe si hore, asa cum face galeria cea adevarata.

Acuma, daca e sa ne aplecam inspre profesia de baza a patronului care baga bani si sa ducem o paralela la "Miorita" si la ce m-a invatat profa de romana, ca inspre final ciobanasul vrea sa spuna ca sa i se faca inmormantarea ca o nunta, ca asa se face la tinerii neinsurati, toata harababura asta din simboluri incepe sa capete sens.

M****E LUI BECALI!!!

LE: =)) Ca sa vezi ca nici transmisia TV nu vrea sa mearga daca nu se joaca pe Ghencea :))

Edited by 1on

Reclame. Meciul e plictisitor.

Cand se reia transmisia e 72-0 pt Steaua! :D

Suntem singura tara din lume care:

1.nu poate sa vada un meci din cauza defectiunilor tehnice;

2.la tvr inca se mai tin in secret rezultatele celorlalte meciuri din ziua respectiva ,ca sa se uite cat mai multi la rezumate...(cat de idiot sa fii sa crezi ca mai e cineva care nu stie rezultatele in epoca asta a vitezei informatiei?)

Edited by danimarcu