Sign in to follow this  
Followers 0
Maye

article_23849

30 posts in this topic

CITAT
vlad:

Daca le stabilea Dumnezeu,Steaua castiga an de an campionatul!

Iar daca le stabilea Atotstivuitorul ,Dinamo.:)))

CITAT
vlad:

Macar atat merita si un oras cu orientari politice bine stiute.

Nu-s chiar asa stiute, altefel primarele n-ar fi de la muribundul partid taranesc...Nici simpatiile pro-monarhice ale timisorenilor nu-i prea ajuta, in tara asta semi-acaparata de o noua dictatura. Deci nu prea merge ce spui tu. Dar sa lasam politica, cum bine spune un antevorbitor.

Ion,nu despre raposatul partid era vorba. Timisorenii au votat violetul lui Aliodor Manolea. De ce nu crezi ca nu tine? Nimic nu este intamplator in tara asta. Nu eu amestec politicul in fotbal,el se amesteca singur. Asta-i realitatea,din nefericre.

CITAT
vlad:

Nu eu amestec politicul in fotbal,el se amesteca singur. Asta-i realitatea,din nefericre.

Ai dreptate, intelesesem eu gresit prima ta postare. :)

vlad se crede un fel de Mircea Badea al fcsteaua.ro, trebuie sa-i lasam spatiu sa-si traiasca fanteziile.

@I.N.Money, eu cred ca te-ai lasat pacalit de ipocrizia mediatica. Presa il pupa in dos pe Iancu la fel ca pe cioban, iar aceeasi presa plina de infecti plange clubul decazut la fel cum l-a plans pe Nesu. Nu are rost sa cadem in capcana ratingului c-o dam in penibil.

Nici ziaristii cu 4 clase care alcatuiesc blocul mediatic probabil nu cred in nevinovatia lui Poli, dar scriu si ei fie din ura, fie de plictiseala, fie sa captiveze masa de vite usor de manipulat etc

Sign in to follow this  
Followers 0