Co-Steaua

article_22024

342 posts in this topic

CITAT
navodarean: Pregati-ti-va vocile, o sa aveti nevoie de ele...

"O sa aveti nevoie" ?!? Nu mai bine "o sa avem nevoie"??

Prezent la datorie...

Fara suparare, dar oare protestul va avea un impact in conditia in care 17 este Duminica cand ciobanul va sta acasa in pipera?

Si crezi ca daca era, sa zicem, marti la 15:00, statea jegul in palat sa auda huliganii sau pleca acasa?

Edited by MoWeed

CITAT
MoWeed:

Si crezi ca daca era, sa zicem, marti la 15:00, statea jegul in palat sa auda huliganii sau pleca acasa?

nici decum, dar macar il prindeam acolo nu? adica incerca sa plece cand erau multi "calare pe el" asa daca nu deschide nici televizorul habar nu o sa aibe ce se intampla.. cred eu.

CITAT
vlad_wss:

pana la urma pe cat este fixat protestul, pe 10 sau pe 17?

pe 17 aprilie! s-a decalat cu 1 saptamana!

bine ca ati obtinut autorizatia si ca s-a decalat termenul cu o saptamana pentru a avea mai mult timp de pregatiri si promovare. cei implicati in organizare ar trebui sa se puna pe treaba pentru ca timpul este totusi scurt si cred ca sunt destule aspecte neacoperite in momentul asta.

Edited by joseph

Damn! Fix pe 17 este faza nationala la olimpiada de istorie. Reusisem sa le bag alor mei placa cu "merg la teatru cu clasa si profa de romana si o sa stam mai toata ziua prin Bucuresti..". Mi-ar fi convenit mai mult sa ramana pe 10, macar m-as fi putut prezenta, dar poate e mai bine (pentru Steaua) ca s-a decalat cu o saptamana.

Multa bafta, baieti si sper sa putem vorbi la scurt timp dupa protest despre o stea curata.

PREZENT !! E bine ca nu o sa fie la palat, pentru ca incepeau incidentele :)

daca nu suntem cel putin 2000-3000 n-are nici un rost sa mai mergem....

CITAT
Dubios:

daca nu suntem cel putin 2000-3000 n-are nici un rost sa mai mergem....

Eu zic sa astepti sa te sune lumea de-acolo sa-ti spuna cati sunt. Daca-ti place ce auzi vii...

Cea mai buna veste din ultimu' timp . Cu totii la palat !

P.S Cand incepem sa lipim afise ?

Edited by PN1995

pe 17 nu e pastele catolic?. Poate e mai bine ca l-au mutat duminica, prezenta - mai mare, iar jandarmeria nu mai poate invoca un posibil deranj al zonei, doar ambasadele sunt inchise. Articolul asta trebuie sa ramana pe prima pagina.

Edited by dee

CITAT
dee:

pe 17 nu e pastele catolic?. Poate e mai bine ca l-au mutat duminica, prezenta - mai mare, iar jandarmeria nu mai poate invoca un posibil deranj al zonei, doar ambasadele sunt inchise. Articolul asta trebuie sa ramana pe prima pagina.

si 10, tot duminica pica. Am calculat asa... ca sa pot s-ajung si eu, fiind cu liceul, e mai grele. Mai bine ca s-a decalat, avem timp de promovare, organizare si chemat oameni.

Deja au aparut comentarii de gen " voi nu sunteti oameni, ca protestati in duminica de Florii " bine, in termeni mai duri :D

Pastele catolic este pe 24 aprilie. Au cazut bisericile de acord si va fi la aceasi data de acum inainte daca am inteles eu bine. Oricum pica in aceasi zi o data la cativa ani si inainte de acordul asta. Ati vrut sa se faca ceva. Se face. Cati dintre voi veti fi alaturi de cei cu initiativa ?