Marius

Victoria Branesti - Steaua 0-1 (0-0)

71 posts in this topic

branesti_small.gifVS.steauafc_mic.gifVictoria Branesti - FC Steaua Bucuresti

Liga 1, etapa 21, vineri, 11 martie 2011, ora 20:30, stadionul "Gloria" din Buzau.

FC Steaua Bucuresti urmeaza sa se deplaseze la Buzau pentru meciul din campionat cu nou-promovata Victoria.

Daca ne "jucam" putin cu numele celor doua echipe am obtine "Victoria Steaua" dar dupa meciul din Ghencea cu Brasov, dupa rezultatul aratat de tabela, un sec 0-3 de neprezentare, o victorie a Stelei, devine un lucru din ce in ce mai greu de realizat. Asta in conditiile in care Branesti a aratat un joc foarte bun atat in meciul cu CFR, cat si in meciul de la Craiova, cu Universitatea.

Meciul va fi transmis in direct de catre Antena 1.

Echipe probabile:

Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Gardos, Geraldo, Brandan - Nicolita, Marinescu, Ricardo, Tanase - Maicon, Bilasco

Branesti: Stoicescu - Nicola, Marincau, Bar, Maghici - Avram, Oprea, Novac, Ispir, Fl. Petre - C. Coman

Arbitrii:

-

Cel mai bun marcator din lot:

Steaua: Bilasco - 5 goluri

Branesti:

Ultimul rezultat din Liga 1:

Steaua - Brasov 0-3

"U" Craiova - Branesti 1-1

Clasament:

6. Steaua - 20m, 9v, 5e, 6i, 26-19g, 32p

15. Victoria Branesti - 20m, 4v, 8e, 8i, 26-34p

Bilete:

Peluze - 10 lei

Tribuna II - 15 lei

Tribuna I - 20 lei

Tribuna 0 - 25 lei

Tribuna VIP - 40 lei

Cote:

1(4.00) X(3.25) 2(1.80)

Clasament complet Liga 1:

snap0238.jpg

HAI Steaua! :oleole:

Edited by Daniel-Ionut

Ii batem si pe astia.

acum ca si-a dat seama ne-a Gigi ca Dica ne strica jocu, le dam 4-5 pe putin astora

Si ala micu' aprinde zece torte..Laser frate!

Ciudatul suporter turbat la gratii..

Eh, la sfarsit ce sa vezi..ala cocalar de respira greu era..lideru' de galerie, ma.

Daca te-ai saturat sa-ti povesteasca altii (pe forum) viata din peluza, acum e simplu sa-ti procuri bilet la nord. Doar cu buletinul.

Cu Steaua pana la moarte, cu Branesti e derby "frate"!

chiar ca avem derby cu branestiul! probabil de-aia au jucat in pregatiri cu FC tunari! la cum a jucat branestiul cu Craiova, fata de ce am jucat noi acolo, nu ee exclus ca si cartu sa plece imediat, dupa un alt 0-3. pleaca inainte de a veni!

Fac un mic off-topic. Stiu ca MM urmareste acest site si vreau sa ii urez, pe aceasta cale, "La multi ani".

Stiu ca MM urmareste acest site si vreau sa ii urez, pe aceasta cale, "La multi ani".

:thumbup:

Dupa meciul de cacao facut cu Brasovul, pronosticul meu pentru meciul de la Buzau e 1,x.

Dupa cum am jucat cu Brasovul ma astept la un egal cel mult..

Dupa cum a jucat Brasovul, nu avem nicio sansa la finala Cupei. Ca sa vedeti ce poate sa faca un antrenor adevarat dintr-o echipa de valoare medie.

"Ce cauti la Steaua daca nu bati Branestiul? Daca iti pui probleme ca nu iei trei puncte, n-ai ce cauta aici! Daca vreun jucator intra cu gandul ca Branestiul poate sa te bata, nu vad ce mai cauta la Steaua"

E, uite, pentru c-a zis chestia asta (care-i un MARE adevar), n-o sa-l injur pe Cartu daca da chix. Macar de zis le zice bine.

Edited by DanStan

Nu mai suport sa ma uit la clasament.

Mariuse,corecteaza te rog ziua jocului,duminica este in 13!Nu are mare importanta,dar asa de dragul informatiei corecte.

on:merg pe un meci egal,asta dupa ultimele evolutii ale celor doua echipe.In mod normal Steaua nu s-ar impiedica de o echipa ca cea din Branesti,dar in conditiile actuale nu ar mira nici o infrangere in fata "satenilor"!

Mariuse,corecteaza te rog ziua jocului,duminica este in 13!Nu are mare importanta,dar asa de dragul informatiei corecte.

Vina mea, eu am scris duminica in loc de vineri :blush: