Alexander

Inscrieri Campionat Conquiztador

14 posts in this topic

Cupa se va desfasura pe sistemul knockout, cu minim 27 participanti ( sper sa ne strangem, altfel refacem sistemul) dupa schema :

9 meciuri-sfertdefinala a cate 3 jucatori. Primul din fiecare meci se califica in semifinale restul sunt eliminati.

3 meciuri-semifinala a cate 3 jucatori. Primul din fiecare meci se falifica in finala restul eliminati.

1 meci-finala cu 3 jucatori care va stabili Locul 1,2 si 3.

Meciurile se vor juca pe siteul conquiztador.ro , la sectiunea separeu.

Setari separeu : toate temele, Lung, Razboi Zen.

- este interzisa folosirea chatului. Faceti print-screen pentru a dovedi ca cineva a incalcat aceasta regula;

- este interzisa inscrierea a doi useri de pe acelasi ip;

- meciul nu se va relua daca unul din jucatori se deconecteaza din orice motiv doar daca si ceilalti doi sunt de acord;

- la sfarsitul fiecarui meci faceti un print screen sa aveti dovada ca ati jucat meciul in caz ca vi se va cere;

- orice abatere de la reguli va fi sanctionata cu eliminarea din cupa si suspendarea pentru 2 sezoane.

Locuri disponibile: 27.

Daca nu ne strangem 27, timp limita de inscriere : 04.02.2011, ora 23:59.

Daca aveti idei de reguli noi sau de alt sistem, spuneti si poate completam smile.gif

Mi.

Și, da, am o propunere: propun sÇŽ se joace mÇŽcar 2 ỉntáș£nliri și sÇŽ se adune punctajele.

Mi.

Și, da, am o propunere: propun sÇŽ se joace mÇŽcar 2 ỉntáș£nliri și sÇŽ se adune punctajele.

100% de acord...

Pe langa faptul ca tine foarte mult de noroc la doar un singur joc, jucam si prea putin...

Iar pentru. Alexander n-ar trebui sa fie o mare problema, ca doar nu trebuie sa faca vreoun calcul in plus...