Sign in to follow this  
Followers 0
Lari

Fotbalul Este Un Miracol

55 posts in this topic

mai mult l-am apreciat pe gullit decat pe laba asta . E mai arogant decat mourinho,nu-l suport.

btw :

..scuze ca pun direct link-ul,nu stiu altfel :-s.

Si Gullit a fost fenomenal,dar Van Basten e printre cei mai mari atacanti din istorie.Poate cel mai mare...Parerea mea.

Si nici nu mi se pare arogant.Dar fiecare cu simpatiile sale. :)

Cel mai adevarat numar 9. Jucatorul cu cea mai mare explozie pe 20 de metri. Chiar si cu mingea la picior isi facea un avantaj mare. Era incredibil.

**** fotbalul modern. Acum nici bucuria de la goluri pe care a facut-o celebra (cea cu tricoul pe fata) nu mai este permisa.

Edited by Lari

Daca tot putem vorbi de meciuri unice,asa cum este scris in descriere,as vrea sa va aduc aminte de anul 2009. A fost un an bun pentru Liverpool,care a reusit 4 meciuri istorice :

10.03.2009 - Champions League - Anfield Road - Liverpool FC vs Real Madrid 4 - 0.

14.03.2009 - Premier League - Old Trafford - Manchester United vs Liverpool FC 1 - 4

14.04.2009 - Champions League - Stamford Bridge - Chelsea FC vs Liverpool FC 4 - 4 ( londonezii s-au calificat cu scor total de 7-5,dar ''cormoranii'' au luptat pana in ultimul minut pentru a iesi cu capul sus din competitie.

21.04.2009 - Premier League - Anfield Road - Liverpool FC vs Arsenal Londra 4 - 4

Sunt singurele meciuri pe care mi le-am salvat vreodata pe cd/dvd. Pentru Liverpool ar putea intra,fara indoiala,si finala impotriva lui AC Milan,insa am tinut cont de faptul ca ''4'' este cifra predominanta in aceste meciuri pentru a-mi numi dvd-ul ''Fantastic Four''.

Edited by blindica

Edited by Lari

<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=RTLVMKtn0Ew?version=3"><param'>http://www.youtube.com/watch?v=RTLVMKtn0Ew?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=RTLVMKtn0Ew?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>

fake & gay.

superb .

Asta e din seria prostia si nesimtirea se plateste.

.

1.gif

2.gif

3.gif