Sign in to follow this  
Followers 0
Maye

photo_16956

8 posts in this topic

Noul val national.

Doamne fereste...

imi place cand vad oameni imbracati cu tricoul Stelei la meciuri, e un gest care denota atasamentul, iar medalionul acela e chiar interesant.Pacat ca nu-mi dau seama de semnificatia lui, nu se vede f. bine. Busta Rhymes de Romania ;)

Semintele ar trebui interzise pe Ghencea, asa cum s-au interzis si pe alte stadioane de la noi din tara. As adauga si floricelele de porumb si snaksurile, ca sa nu mai ajunga stadionul o lada de gunoi dupa meci.

Edited by dee

@dee semintele sunt interzise pe stadion. Nu te lasa sa intri cu ele dar le poti cumpara de la custile FCSB Catering :D

dar daca interzici ceva, ar trebui sa aplici si o amenda. Asa cum nu poti intra cu o sticla de suc pe stadion sa o consumi, asa n-ar trebui lasati sa consume seminte, indiferent de modul in care le introduc. N-am stiut ca sunt interzise, cum nu consum, nu m-a interesat niciodata problema asta. Cred ca 0 amenda de 100 ron ar rezolva problema.

Din ceea ce spui tu astia le-au interzis in scop pur comercial, sa te oblige sa le achizitionezi din incinta stadionului, nu ca sa stopeze aceasta practica. Trist.

Edited by dee

@Dee: Il jignesti pe Busta Rhymes.

Edited by yoko

Sign in to follow this  
Followers 0