Sign in to follow this  
Followers 0
Maye

article_16267

44 posts in this topic

CITAT
Gul Dukat:

Respect adevaratilor suporteri care au fost prezenti aseara in Ghencea. Tot dispretul pentru cocalarii, interlopii si taranii (inteleg ca pe acest site sunt permisi acesti termeni) care agresau grupuri pasnice de suporteri care ieseau de la meci, la 10,30 seara. Cele 3 puncte luate aseara de Steaua, e adevarat, cu greu, apartin si celor care au incurajat-o, asa cum s-au priceput ei, la 1-1.

In rest, boicot fericit si vesnic, daca se poate!

Voi sunteti adevaratii suporteri? Sunteti nishte javre becaliste care nu va pasa de ce se intampla cu Steaua. Si din cauza voastra Steaua a ajuns ce-a ajuns. Sa va fie rusine! Nu aveti ce cauta pe acest forum!

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CITAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->FMN/1976:

Vad ca gandesti la fel ca mine, insa sunt putini ca noi. Toata lumea il uraste pe Becali si vede in jucatorii de la Steaua doar turma lui de oi. Ei sunt suporterii Stelei doar pentru a continua razboiul cu Gigi, fara sa tina cont ca Steaua e formata din niste jucatori care au nevoie de liniste si de suporteri care sa-i incurajeze, nu sa injure. Cum poti sa spui ca ai preferat sa revezi un film decat sa te uiti la meci???!!! Cum poti sa doresti ca Steaua sa piarda doar crezand in iluzia numita plecarea ciobanului???!!!(jeles / [email protected]:59)Astia nu sunt suporterii de care are nevoie Steaua. Sincer, eu prefer 5000 de spectatori care sa incurajeze echipa, decat stadionul plin si sa se auda doar injuraturi la adresa ciobanului.E pacat ca noi, suporterii, ne-am impartit in atatea tabere, insa tot citiind pe aici, constat ca majoritatea o formeaza cei care se gandesc doar la plecarea lui Becali.Si eu sunt anti/Becali, insa mai intai de toate iubesc Steaua neconditionat si mi se pare aiurea cand citesc ca altii au preferat sa revada filme sau ca echipa sa piarda.Vreau sa stiti ca eu ieri eram in tren cand a inceput meciul si eram disperata ca nu pot fi alaturi de echipa din primul minut, chiar si din fata TV/ului; devotamentul pt culorile rosu-albastru cred ca e cel mai important lucru pt fotbalistii pe care pretindem ca ii iubim, nu razboiul fara sfarsit.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Sincer? Esti <censored>! Binele Stelei era intr-un proiect serios pe 3 ani cu un manager si anterenor profesionist. Incurajuand acum Steaua nu faceti decat sa spuneti adio acelui proiect. Asa doriti voi binele Stelei? incurajund o situatie improvizata cu un antrenor ce a antrenat la Digi Sport, cu un presedinte despre care am un mare respect dar se manjeste cu functia care o are? Prostia voastra imi provoaca sila si dispret. Dar de ce imi pierd eu timpul cu tine?

Editat : Usurel cu jignirile.

Edited by andyro

CITAT

Gul Dukat:

Respect adevaratilor suporteri care au fost prezenti aseara in Ghencea. Tot dispretul pentru cocalarii, interlopii si taranii (inteleg ca pe acest site sunt permisi acesti termeni) care agresau grupuri pasnice de suporteri care ieseau de la meci, la 10,30 seara. Cele 3 puncte luate aseara de Steaua, e adevarat, cu greu, apartin si celor care au incurajat-o, asa cum s-au priceput ei, la 1-1.

Voi sunteti adevaratii suporteri? Sunteti nishte javre becaliste care nu va pasa de ce se intampla cu Steaua. Si din cauza voastra Steaua a ajuns ce-a ajuns. Sa va fie rusine! Nu aveti ce cauta pe acest forum!

In primul rand, invata sa vorbesti.... de fapt, cred ca esti mai becalist tu decat noi pt ca observ ca ai comportamentul lui Becali. Sunt curioasa sa stiu cati ani ai....pt ca sunt sigura ca te-ai nascut suporter al Stelei becaliste, cum de fapt sunteti toti care priviti in Steaua doar pe Becali. Eu, care sunt suporter al Stelei de 25 de ani, privesc altfel lucrurile...

27

paraipan_29 [email protected]:29

CITAT

FMN/1976:

Vad ca gandesti la fel ca mine, insa sunt putini ca noi. Toata lumea il uraste pe Becali si vede in jucatorii de la Steaua doar turma lui de oi. Ei sunt suporterii Stelei doar pentru a continua razboiul cu Gigi, fara sa tina cont ca Steaua e formata din niste jucatori care au nevoie de liniste si de suporteri care sa-i incurajeze, nu sa injure. Cum poti sa spui ca ai preferat sa revezi un film decat sa te uiti la meci???!!! Cum poti sa doresti ca Steaua sa piarda doar crezand in iluzia numita plecarea ciobanului???!!!(jeles / [email protected]:59)Astia nu sunt suporterii de care are nevoie Steaua. Sincer, eu prefer 5000 de spectatori care sa incurajeze echipa, decat stadionul plin si sa se auda doar injuraturi la adresa ciobanului.E pacat ca noi, suporterii, ne-am impartit in atatea tabere, insa tot citiind pe aici, constat ca majoritatea o formeaza cei care se gandesc doar la plecarea lui Becali.Si eu sunt anti/Becali, insa mai intai de toate iubesc Steaua neconditionat si mi se pare aiurea cand citesc ca altii au preferat sa revada filme sau ca echipa sa piarda.Vreau sa stiti ca eu ieri eram in tren cand a inceput meciul si eram disperata ca nu pot fi alaturi de echipa din primul minut, chiar si din fata TV/ului; devotamentul pt culorile rosu-albastru cred ca e cel mai important lucru pt fotbalistii pe care pretindem ca ii iubim, nu razboiul fara sfarsit.

Sincer? Esti <censored>! Binele Stelei era intr-un proiect serios pe 3 ani cu un manager si anterenor profesionist. Incurajuand acum Steaua nu faceti decat sa spuneti adio acelui proiect. Asa doriti voi binele Stelei? incurajund o situatie improvizata cu un antrenor ce a antrenat la Digi Sport, cu un presedinte despre care am un mare respect dar se manjeste cu functia care o are? Prostia voastra imi provoaca sila si dispret. Dar de ce imi pierd eu timpul cu tine?

E clar, avem puncte de vedere diferite, insa tb sa ni le respectam, desi vb de acelasi lucru: Steaua. Antrenorul ala de la Digi Sport, cred ca va duce Steaua spre un nou titlu pt ca inainte de toate gandeste cu sufletul pt culorile rosu/albastru...si sa va vad atunci pe voi, astia, care l-ati primit asa "dragastos"...

Edited by andyro

Sincer, merita. La ce culoare aveau meritau trimisi toti in giulesti.

De ce nu a facut maternitatea poc si cu aia care au fost aseara pe stadion?

Daca nu erau aere conditionate, erau radiatoare. Ceva sa solicite instalatile electrice erau si acum ceva ani.

guie fiind nascut in stana, nu existau riscuri. Poate sa-l fi lovit un trasnet. Asta era misto.

deci part.

Edited by joitaru

Din pacate au fost mai multi spectatori la meci ..mai multi decat imi imaginam , aprox 8 mii.

Sunt curios cati din Galeria Tribuna 1 asta sau pe unde mai stati astia razboinici veniti in deplasare la Vaslui sa incurajati echipa ? Sau in deplasare e prea departe, aveti alte proritati nu mai joaca tot Steaua ? Sambata la rugby veniti ? sau da-i in plm pe prostii aia ca noi suntem numai cu fotbalul...

Cum v-ati fi simtit adevaratilor cand anul trecut la Vaslui am facut pe dracu-n patru sa facem un 8 1 si cateva masini, sa luam libere sa punem bani pentru toti si odata ajunsi acolo sa ni se spuna ca nu putem intra ca nu vrea ne-a Vali (desi am dat buletine si am garantat ca nu se intampla nimic). Sau sa mergi afara sa nu poti intra in stadion sau in oras ca a avut grija conducerea clubului de asta. Cine sunteti voi ma sa ne judecati pe noi ?

Urcati-va frumos in taxiu sau masina, sariti in cap in 41 dupa meci si mai lasati-ne in pace!

P.S. Era sa uit, puteti dormi linistiti la noapte taticul vostru a fost fericit de prestatia voastra, ridicati-va in picioare si salutati-l cand va face cu mana de la geam !

Edited by south-side

Nici cu 41 nu merg. Ca nu e galeria sa-i apere de tigani la crangasi.

Protestul impotriva ciobanului trebuie sa reinceapa, mai puternic decat anii trecuti.. sper ca macar jumatate din cei care comenteaza pe acest site si impartasesc aceeasi parere sa vina pe stadion, sa il facem pe cioban sa cedeze. protestul trebuie sa inceapa de joi si sa nu mai fie oprit pana la obtinerea scopului tuturor stelistilor: ELIBERAREA Stelei!

VPM

CITAT
cristian014:

CITAT
I.N.Money: Sunt alaturi de Steaua cand Montpellier facea instructie cu ea. Ai idee ce vorbesc sau si tu esti unul din aia "facuti Stelisti de Becali", cum urla creditorul?

Da' ce ba Steaua lu' ne-a Gigi ce are ? Ai bagat tu bani prea multi ca sa ai dreptu sa i-l contesti ? Stai ba baiatule tu si uitate la roky si la ce vre-i tu ca noi suntem prezenti acolo sa facem tot posibilu care domnu Becali va continua sa invinga pentru ca e luptator de gherila. Ma intelegi ?

m-am saturat de voi ba care mereu comenteaza ca nu vine oamenii la stadion da ieri a fost 10000 de stelistii adevarati si l-am aplaudat la scena inchisa. Bine pa

Da!... ce aveti voi cu domnu' nea' Jay-Jay? El are dreptate "rezultatele aduce galeria la stadion" ca ele ie multe si ie dese si pe ele le aduce Capitanu' nostru care face multe biciclete pe teren si chiar motorsicli, pe el il cheama Jardel, Fortzaa Baneleeeeee!!!

CITAT
cristian014:

CITAT
I.N.Money: Sunt alaturi de Steaua cand Montpellier facea instructie cu ea. Ai idee ce vorbesc sau si tu esti unul din aia "facuti Stelisti de Becali", cum urla creditorul?

Da' ce ba Steaua lu' ne-a Gigi ce are ? Ai bagat tu bani prea multi ca sa ai dreptu sa i-l contesti ? Stai ba baiatule tu si uitate la roky si la ce vre-i tu ca noi suntem prezenti acolo sa facem tot posibilu care domnu Becali va continua sa invinga pentru ca e luptator de gherila. Ma intelegi ?

m-am saturat de voi ba care mereu comenteaza ca nu vine oamenii la stadion da ieri a fost 10000 de stelistii adevarati si l-am aplaudat la scena inchisa. Bine pa

Baaaaaaa`,te-o spalat pe creier.De unde dracu` apareti ma ? ce dracu` va face berbecu ma ? cat va da ca sa-l pupati in dos ? "nu vine oamenii la stadion " :))

CITAT
stelistnr1:

numai ochisorii? :D

Ti-as fi dat un raspuns, dar tare mi-e sa nu devina geloasa Georgiana pe mine si sa ma interzica pe stadion :)

CITAT
Roby91:
CITAT
cristian014:
CITAT
Da' ce ba Steaua lu' ne-a Gigi ce are ? Ai bagat tu bani prea multi ca sa ai dreptu sa i-l contesti ? Stai ba baiatule tu si uitate la roky si la ce vre-i tu ca noi suntem prezenti acolo sa facem tot posibilu care domnu Becali va continua sa invinga pentru ca e luptator de gherila. Ma intelegi ? m-am saturat de voi ba care mereu comenteaza ca nu vine oamenii la stadion da ieri a fost 10000 de stelistii adevarati si l-am aplaudat la scena inchisa. Bine pa
Baaaaaaa`,te-o spalat pe creier.De unde dracu` apareti ma ? ce dracu` va face berbecu ma ? cat va da ca sa-l pupati in dos ? "nu vine oamenii la stadion " :))

Sunt un nepot de-al lui. A zis unchiu' ca ma pune secund la echipa dupa ce pleaca Ilie Dumitrescu, in etapa a 6-a. Oooops ! Cum sterg, cum sterg ? :))

Steaua SUNTEM NOI!!!

pentru cei ce ati fost la meci... bv voua,va bateti joc de munca noastra,daca iubiti cu adevarat Steaua mergeti si sustineti-o la Zurich!

CITAT
cristian014:
CITAT
Da' ce ba Steaua lu' ne-a Gigi ce are ? Ai bagat tu bani prea multi ca sa ai dreptu sa i-l contesti ? Stai ba baiatule tu si uitate la roky si la ce vre-i tu ca noi suntem prezenti acolo sa facem tot posibilu care domnu Becali va continua sa invinga pentru ca e luptator de gherila. Ma intelegi ? m-am saturat de voi ba care mereu comenteaza ca nu vine oamenii la stadion da ieri a fost 10000 de stelistii adevarati si l-am aplaudat la scena inchisa. Bine pa

hai ca vin si eu sa bag bani la tine in familie.. sa vedem ce iese.. daca tot crezi ca daca el e finantator are dreptul sa-si bata joc de club

Eu spun asa: V.P.M. afara din Ghencea; Vinde tarane, vinde tarane , vinde si laaasa-nee.Imi doresc din tot sufletul sa dispara aceasta pata din istoria Stelei! Am fost in Templu la meciul cu Victoria...De ce trebuie sa suport jignirile unor pusti , copii virtuali ai tastaturilor?! Stiti oare ce inseamna fotbal, stiti sa ajungeti in Templu fara sa fiti ghidati prin gps de catre mamici,tatici si alte otrepe care v-au dat voie sa ajungeti pe strada?Am observat ca moderatorii site-lui nu au luat nici o masura impotriva celor care au jignit "suporterii" de la T1,T2 siPN care au avut tupeul sa fie contra vatului. De aceea mi-am permis sa am un comentariu mai ne...Oricum AISS ai reusit sa realizezi ceva cen-a reusit gibonul. DEZBINA SI CONDUCI. Ma astept la replici dure,laude si jigniri.Nu sunt ascuns, am postat mai multe date despre decat multe din fetitele de aici care se cred suporteri, seniori, membrii etc, deci nu-mi pasa

@ Gaby SS

Laude prea multe nu o sa primesti pentru gestul tau de a te duce la meci........daca vrei laude incearaca pe stelisti.ro!

Si daca tot esti asa de curajos si bazat cum spui da-ne si noua adresa ta de acasa ca sa-ti trimitem un colet care sa contina ,, recunostinta " mea si a altor suporteri stelisti, care au protestat prin neprezentarea lor la meci!

Nu va place voua AISS-ul, ca e ca un ghimpe in coasta voastra, ca are onoare si demnitate si nu sta capra cum ati vrea voi si mizeria becaliota!!!!!

CITAT
cristian014:

CITAT
Roby91:
CITAT
cristian014:
CITAT

Sunt un nepot de-al lui. A zis unchiu' ca ma pune secund la echipa dupa ce pleaca Ilie Dumitrescu, in etapa a 6-a. Oooops ! Cum sterg, cum sterg ? :))

:) e ciudat ca au fost cativa care au luat asta in serios. pe de alta parte formularea nu e departe de modul de exprimare a unor oitze

Sign in to follow this  
Followers 0