Virgil

FC Brasov - Steaua 1-1 (0-0)

156 posts in this topic

se vede de la o posta care e porcar :))) si care e PORTAR ex:ZAPATA NR.1 ALWAYS !!!

Ce ai ma cu ei? Asta este valoarea lor. Intrebarea este, ce cauta ciobanu' la Steaua? :)

Emeghara are valoare. A aratat-o si in finalul trecut de campionat. E prea linistit ca nu are concurenta pe post. Iar Bonfim nu-l trec ca pericol pentru postul de titular.

imi era dor de tactica barbugiului!!!!nu jucam nimic,dupa un gol norocos in min65 dadeam mingea afara.barbugiuleeeeee pleaca cu pacurar si stanca al tau cu taucum sa faci prima schimbare in min 86 in conditia in care aveai 2,3 jucatori care mergeau pe teren

imi era dor de tactica barbugiului!!!!nu jucam nimic,dupa un gol norocos in min65 dadeam mingea afara.barbugiuleeeeee pleaca cu pacurar si stanca al tau cu taucum sa faci prima schimbare in min 86 in conditia in care aveai 2,3 jucatori care mergeau pe teren

Ce-ai ma?... unde l-ai vazut tu pe ''barbugiu'' ?

pai crezi ca lache ala de neagoe a miscat in front???nu face ala nimik fara ok de la varu

bai rapandula,ce vroiai sa faca Piti?Aia au avut noroc,atata tot.Stanca nu e de Steaua dar nici cu Tatarusanu nu mi-e rusine.Zapata trebuia sa ramana,e mult peste cei 2.

Gigi Becali spune că echipa sa ar fi meritat victoria, laudind prestatia echipei, despre care spune că a controlat partida cu FC Brasov.

"Am controlat tot jocul, meritam victoria. Dacă eram mai atenti... dacă inchideam jocul după ce am inscris, invingeam. Dar au venit ei peste noi si asta e.

Să facă ce vrea Piturca ce? Să ingenunchez acum? sunt eu un prost că am intrat in jocul asta. Încă o invățare de minte, tot timpul primesc lovituri de la viață, am imbatrinit si tot nu mă invăț minte. Fac sute de km ca să mă injure niste golani. Facuseram o conventie si nu mă mai injuram. Ce să fac acum? Să mă rog de ei că asa vrea Piturca

Dacă are responsabilitate si caracter, să rezolve situatia. Gata, de luni, gata! Ce să fac?

sunt suparat că scapasem de injuraturile astea, mai erau 50-60 care mă injurau, ii depistam si p-aia... Nu am eu conflicte cu ei, pentru ce? Să vadă meciurile de acasa de la TV.

Pot să-mi strige să plec, dar să nu mă injure. Lasă că le iau eu abonamentele si gata! Pai, ce? Am ajuns să fiu injurat pe banii mei? Asta e culmea! Numai eu puteam să fac asa ceva. Eu sunt un om iertator, tin minte doar lucrurile bune, asta e greseala mea.

Poate Piti a avut emotii la TV si a uitat să facă schimbat", a spus Becali la "Premium Liga", de la GSP TV.

Edited by andyro

pai bai desteptule,cine face echipa???cine l-a adus pe stanca?cinel-a dat afara pe zapata?cine il tine pe banca pe kapetanos?nu cumva marele Piturca???care a primul transfer al lui cind a venit la echipa?PACURAR.ce cauta asta la noi?

eu ma intreb de ce nu ii da o sansa lui Lungu. stanca asta e belea parca vad ca o sa ne faca zile negre

@sile jardel, blaugrana fara jigniri nu se poate? Sustineti-va civilizat ideile.

'Tuti **** ***** de oier,daca nu vine Piti inapoi te duci dreaq cu toata familia ta de albanezi!!

V.P.M in rasa matii!!!

@Bogdan:scuza-ma frate,sunt prea nervos la ora asta!

Edited by BlaUGranA

sunt suparat că scapasem de injuraturile astea, mai erau 50-60 care mă injurau, ii depistam si p-aia... Nu am eu conflicte cu ei, pentru ce? Să vadă meciurile de acasa de la TV.

De asta nu poate exista impartialitate. Daca-l ignori pe oier el intelege ca il sustii sau ca esti de acord cu prezenta sa la club. Neutralitatea asta devine complice mentinerii mizeriei la Steaua.

pai......eu cred ca n-am jignit pe nimeni,pina n-a aparut....nici nu=i-am retinut numele si nici nu vreau

"Acum trebuie să o iau de la capat cu suporterii. Eu i-am zis lui Argaseală să le dea abonamente numai pe 6 luni, dar Piturcă mi-a zis că dacă e impacare, e impacare. Eu nu mai aveam probleme cu injuraturile pe stadion. Acum trebuie să anulam iar abonamentele, să le trimitem iar de luni adrese acasa Fac sute de kilometri ca să mă injure niste golani. Ei spun că e echipa lor. Pai cum să fie mă echipa voastra Pai ei s-au facut stelisti cu mine la echipa Sunt niste mucosi de 19 ani. Eu rezolvasem problema", a declarat Gigi Becali la gsptv

e clar , se simte enorm lipsa lui piti , mai ales ca neagoe a folosit un portar cu experienta 0

Pot să-mi strige să plec, dar să nu mă injure. Lasă că le iau eu abonamentele si gata! Pai, ce? Am ajuns să fiu injurat pe banii mei? Asta e culmea! Numai eu puteam să fac asa ceva. Eu sunt un om iertator, tin minte doar lucrurile bune, asta e greseala mea.

Unde sunt aia care se extaziau ca sa se da tricou si un suc gratis la abonament? Hai fuga la abonamente ca s-a reluat iar vanzarea.

FORZA STEAUA11!!1!11! Traiasca noul proiect beeecali!!!!

'Tuti **** ***** de oier,daca nu vine Piti inapoi te duci dreaq cu toata familia ta de albanezi!!

V.P.M in rasa matii!!!

@Bogdan:scuza-ma frate,sunt prea nervos la ora asta!

Pai atunci sa plece Piturca. Oricum n-avea viata lunga cu ciobanul, dar cine stie ce plan a avut. E incredibil ca din iunie si pana acum nu l-am vazut 1 DATA intr-un interviu/conferinta de presa. Asa ceva numai la noi cred ca poti sa vezi! :|

Vine un antrenor pe 10k de eur.

clar mimmi stoichitza.

clar s-a tufut tot proiectu'.

lui ii convine locu' 5.

gatu ma-tii de zdreanta. VINDE PLEACA MORI IN PUIA MEA! jegcali in Ghencea NU AI CE CAUTA !

Da-o naibii de conferinta,nu stii ca Piturca e scump la vorba?El de bine de rau a incercat sa aduca normalitate la club dar e clar ca oierul nu vrea!

Ciobane fii blestemat din ziua in care ai ajuns sa pui labele unsuroase pe echipa asta!!

Bine ca nu mi-am reinnoit abonamentul. :)

EU da. Sper sa nu anuleze cardul de catering. Sau daca o fac.. dupa primul meci. sa beau si eu apa minerala de 50 ron :D

Vine un antrenor pe 10k de eur.

clar mimmi stoichitza.

clar s-a tufut tot proiectu'.

lui ii convine locu' 5.

gatu ma-tii de zdreanta. VINDE PLEACA MORI IN PUIA MEA! jegcali in Ghencea NU AI CE CAUTA !

Voi nu cunoasteti regulamentele? Arunca niste cretini din presa o tampenie si gata, toti spun ca asa e! Despre limbbi citeste aici primul raspuns!

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=513294

Exact cum ma asteptam, un meci greu, pe care, pana la urma, nu stiu daca meriram sa-l castigam ... ruptura de Piti a influentat negativ echipa si asta s-a vazut in teren, nu stiu ce s-a intamplat cu Kapetanos de nu este bagat deloc, apoi apararea noastra da dovada de slabiciune si asta in fata uei echipa care ne-a atacat destul de putin in acest meci, acest egal nu este un dezastru, insa felul in care am fost egalati si mai ales modul in care s-a petrecut asta este frustrat, insa dincolo de acestea, mult mai frustrant, este ceea ce se intampla la nivelul condurcerii acestei echipe ... tin sa cred ca nu avem scapare, ne vom scalda in mediocritate pana cand nu se vor schimba treburile acolo, Jiji si-a dat in petec inca o data, personal nu credeam prea mult in puterea lui Piti sa aduca echipa pe un drum bun dar acum ca a plecat nu pot sa spun decat ca imi pare rau si ca imi dau seama ca m-am inselat intr-o oarecare masura ... din pacate nu avem ce face, asistam la acest spectacol barbar si nu putem face mai nimic, vom trai cu speranta ca va fi mai bine dupa ce Becali va fi plecat de la aceasta echipa definitiv, pana atunci rezistam fiecare cum putem si dupa cum ne duc nervii

P.S.: sunt curios daca Stoica va accepta sa vina la Steaua in conditiile actuale si desi am unele rezerve in acest sens, parca nu mai ma mira nimic din ce se intampla lumea acestui fotbal autohton