Virgil

FC Brasov - Steaua 1-1 (0-0)

156 posts in this topic

am citit azi ca Dani Coman si-a reziliat contractul cu Brasov,avantaj pt noi in meciul de maine ...

S-asa nu juca cu noi...

hmm...da s-a retras,daca se impaca oare o sa ramanem alaturi de echipa?ca de nu se impaca este clar...totul s-a terminat pentrul micul cioban...cat noroc are ca se joaca sub tampa si nu in Ghencea...macar mai are timp sa redreseze ceva...forzza Steaua!

De unde a plecat totul

Nemultumirile lui Piturcă s-au adunat după meciul cu Universitatea Craiova, atunci cind Gigi a fost foarte prezent in aparitiile TV. După ce s-a intilnit față in față cu Becali miercuri la prinz si i-a reprosat pozitia dură pe care a avut-o la adresa fanilor, picatura care a umplut paharul a fost urmatoarea declaratie a latifundiarului: "Pină la urma Dragomir are dreptate, eu sunt patron si Piturcă e doar un angajat!"

Vinde , vinde , vinde , pleaca mooooooori , pleaca morrrrrrrrrrri , pleaca moooooooooori !!!!!!!!

:finger::finger::finger:

Dar inima nu ma lasa.. pot spune ca mi-a placut cum am jucat in primele doua etape , pentru inceput.. era bine... da iar a facut-o de OAIE ciobanu infect.

Brasov - Steaua 0:1 .. :no:

A fost ceva necurat ieri la antrenament intre PITI si cioban,prin preajma se afla si Ienei dar care nu a fost de fata.Daca va pleca PITI il va urma si Ienei asa a declarat si asa e CORECT,GUIE Jiji,azi castigam FORZA Steaua :beer2::):steag_cruce_invers::punk:

Gata suntem, pierdem azi fara Piti pe banca suntem gata sa il ia dracu pe Gigi Becali pana nu pleaca cacatu asta Steaua nu o sa mai fie ce a fost.

In urma cu o ora garda iar a dat cu gaze lacrimogene si au fugarit suporterii stelistii pe strazile din Brasov !!!

Edited by TURKU

am castigat 100 CAD pusesem pariu cu un amic ca Piti nu sta mai mult de 5 etape...

Acum am deschis si eu televizoru si nu prea vad ce e la marginea terenului...a auns Piti la meci sau nu?

Edited by iNsTiGaToR

Nu. Este Neagoe pe banca

Edited by Bogdan

Atunci am pus-o de niste injuraturi la adresa ciobanului la urmatoru meci

am castigat 100 CAD pusesem pariu cu un amic ca Piti nu sta mai mult de 5 etape...

N-ai castigat (inca) pariul!

Felicitari suporterilor care au facut deplasarea! Protestele se aud destul de bine. :)

VPM ciobane!

Edited by Astristul