Virgil

FC Brasov - Steaua 1-1 (0-0)

156 posts in this topic

Nu vad alternativa..

Ori sa imi iau la tribuna ca sa fiu sigur ca nu raman pe afara si cand ajungeti voi sa iau si de acolo..

Robynho , vad ca esti din Brasov...

stii cumva vreun mijloc de transport cu care as putea ajunge inapoi la ora.. 23:30..?

Ceva..massaro ceva..

Brasov - Onesti

Brasov - Bacau

sau

Brasov - Comanesti..

tren am vazut ca este doar la 23:00.. :(

stii cumva vreun mijloc de transport cu care as putea ajunge inapoi la ora.. 23:30..?

Unde sa ajungi ? La gara ?

Unde sa ajungi ? La gara ?

Nu.. ma gandeam ca stii daca sunt d-astia care fac curse mai lungi sau stiu eu..

sa ajung macar in Bacau

La gara nu am ce cauta.. cand ajung eu de la finalul meciului pana la gara ..daca trenu e la 23:00..

E de mers destul banuiesc de la stadion la gara, nu ?

Nu.. ma gandeam ca stii daca sunt d-astia care fac curse mai lungi sau stiu eu..

sa ajung macar in Bacau

Nu cunosc.

E de mers destul banuiesc de la stadion la gara, nu ?

Nu prea.

Ceva..massaro ceva..

Brasov - Onesti

Brasov - Bacau

sau

Brasov - Comanesti..

tren am vazut ca este doar la 23:00.. :(

Tren in directia Comanesti nu exista momentan, deoarece a fost lina rupta de inundatii undeva in zona Palanca. Stiu sigur deoarece am rude care stau chiar in Comanesti si numai cu autobuzul se poate ajunge in zona. Si autobuz catre zona aia este in timpul zilei, pe la amiaza.

Oricum, primul tren in directia aia era un personal care pleca la ora 3 dimineata.

Gara este la aproximativ jumatate de ora de mers lejer pe jos de stadion.

Cat despre ideea cu saritul gardului, nu prea e o idee buna, tinand cont ca peluza Stadionului Tineretului e separata de tribune.

Edited by MoWeed

S-a stabilit brigada de arbitri;

A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare - Maramure

A1: Mudura Dorin (Oradea - Bihor)

A2: Savu Catalin (Galati - Galati)

R: Voicu Emil (Bacau - Bacau)

Obiectii?

Niciuna. Par arbitrii buni toti.

Toate echipele din Liga 1 sunt de batut de orice alta echipa mai slab cotata.

Asa este. Si oricum, omul poate sa spuna ce vrea. Important e ce se intampla pe teren, nu ce-si doresc brasovenii sau stelistii.

Edited by Astristul

Eu spun ca vom castiga la 0 ca o sa fie 0-1 sau 0-2 nu conteaza victorie sa fie ... nu vad brasovul ca o echipa foarte buna chiar daca a castigat primele 2 meciuri (jucate desigur cu tg mures si Pandurii echipe care se lupta la retrogradare) dar va fi un meci dificil , fiindca mereu Steaua a castigat greu sub Tampa ... oricum asteptam victoria - Forza Steaua !

In Ghencea, pentru Steaua - Craiova, lumea s-a calcat in picioare pentru bilete. La Brasov, unde Steaua joaca acum, fanii nu s-au inghesuit la casele de bilete. Si pentru ca cel mai ieftin bilet costa 250 de mii de lei vechi.

Steaua va avea 1000 de fani la Brasov. Localnicii care tin cu Steaua promit ca nu vor striga impotriva lui Becali .

http://www.sport.ro/Liga-1/Steaua-este-o-e...html#comentarii

ziaristi de doi bani figuranti de :shit::finger:

v.p.m.

Astept meciu :) sper sa batem la diferenta mai mare de 2-1 , intr-un fel e bun si asta.

nu ai cum sa iei asa , sunt garduri pe stad tineretului intre tribune si peluze

Imi iau la tribuna si trec in peluza pe la gardul din stadion ce desparte peluza de tribuna daca nu .. :whistle:

La peluza rezervata oaspetilor, evident.

Sezonul trecut nu am reusit sa intru in acel sector in ciuda rugamintilor si fularelor. A trebuit sa stam intre brasoveni si...n-a fost chiar placuta senzatia.

Inseamna ca nu ti-ai luat bilet unde trebuia.

am citit azi ca Dani Coman si-a reziliat contractul cu Brasov,avantaj pt noi in meciul de maine ... oricum usor nu ne va fi, daca ne-am chinuit acasa cu Craiova ma astept sa ne fie greu si la Brasov, chiar daca ei nu mai au echipa de anul trecut

am citit azi ca Dani Coman si-a reziliat contractul cu Brasov,avantaj pt noi in meciul de maine

Ce avantaj ?

Minca este titular de la inceputul sezonului.

daca o iei la pasi repede ajungi la gara in max 10 min,cu taxiu 3-4 min,naspa daca s-au trimis doar bilete catre Bucuresti,organizatorul nu s-a gandit si la ceilalti suporteri care ar fi batut sute de km doar sa o vada pe Steaua chiar daca un bilet costa 25 ron mai scump decat in Ghencea :beer2::wall: pana la urma o sa vad meciul la terasa nu ma risc 800 km si sa raman pe dinafara.

:steag_cruce_invers: Castigam lejer sub Tampa,sper ca sezonul asta organizatorii sa nu mai profite de pe urma noastra si sa fie biletele la un pret accesibil tuturor stelistilor,nu cum au fost in ultimi 2 ani vreo 50 ron in sectorul ros-albastru de la peluza opusa tabelei de marcaj.

Salut...cine stie sa ma indrume si pe mine....unde pot afla tariful biletelor pentru meciurile cu Steaua din Europa league??

Salut...cine stie sa ma indrume si pe mine....unde pot afla tariful biletelor pentru meciurile cu Steaua din Europa league??
]

Pe site-ul oficial al clubului.Dar este un pic cam devreme. :)