Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

Steaua - U Craiova 2-1 (0-0)

275 posts in this topic

@dayra nu mai stiu sigur la care meci dar am luat 4 bilete pe un buletin si nu i-au lasat pe niste amici sa intre ca era numele meu pe biletele lor,iar la meciul cu astra la fel ne-am rugat de jandarmul ala sa-l lase pe un tovaras sa intre tot din cauza asta ca nu avea numele din buletin pe bilet.

online se poate doar la tribuna asa stiu eu,fratioare zici ca stai la moghioros[billa] pai faci 10 minute maxim cu 41,i-am si mie un bilet la peluza,ca eu mi-am pierdut cartela veche si nu mai am nr la baietii din Bucuresti. hai ca bem inainte de meci!!!

Steaua-u Craiova 1 SOLIST,Scor Corect 2-1

Edited by TURKU

@dayra nu mai stiu sigur la care meci dar am luat 4 bilete pe un buletin si nu i-au lasat pe niste amici sa intre ca era numele meu pe biletele lor,iar la meciul cu astra la fel ne-am rugat de jandarmul ala sa-l lase pe un tovaras sa intre tot din cauza asta ca nu avea numele din buletin pe bilet.

Probabil cu Ceahlaul, dar mi se pare cam imposibila situatia... daca sigur s-au dat 4 bilete/buletin nu prea are cum sa se intample asa ceva, doar nu avea cum sa va cheme pe toti la fel in buletin :)

In momentul in care ti-au dat de la case 4 bilete / buletin, jandarmii nu aveau de ce sa nu va lase sa intrati.Incepand cu a 2-a etapa din retur, au fost date din nou "interdictiile" si intr-adevar, numele de pe bilet trebuia sa corespunda cu cel din buletin, dar atunci, puteai cumpara un singur bilet/ buletin. ;) Deci, jardarmii v-au facut o aroganta. :))

@Turku,eu cu Dinamo mi-am luat in peluza de pe net,nu cred ca s-au schimbat,sau mai stii...

Legat de meci,se stie ca precedentul mandat al lui Piturca avea o caracteristica importanta : nu prea pierdeam puncte acasa.Ma multumesc si cu victorie la 1 gol diferenta.

NuNu Daniel la Ceahlau a avut fiecare bilet pe buletinu sau si la fel ne-a controlat dar la astra ti-am zis ne-am rugat o ora sa-l lase pe ala sa intre....Probabil ca dadeau 4 bilete pe un buletin in caz ca le pierzi :D:ce_oameni:

Prezent la meci respect Peluza Sud VINE Steaua UITEACUS FETELE SE DAU CU RUJ **** U Cluj :x:x:x:x:x:x

Edited by Daniel-Ionut
Scrie ROMANESTE!

@blindica te stiu din vedere,la meciul cu catelusii mi-am luat bilet cu vreo 10 minute inainte sa inceapa meciul de la casa de bilete(pastrase cateva sub tastatura gagica aia BLONDA,am avut bulam) da la meciul asta o sa apara iar specia aia MIZERABILA de bISNITARI fi ar sa fie,care ma poate ajuta cu un bilet,bulangii de tovarasii o sa si cumpere de pe internet la Tribuna 2,eu prefer PELUZA :steagcruce: ,sper sa nu se umple prin tribune cu vuvuzele :wall: :wall:

Edited by TURKU

@TURKU ..cu toate ca imi suna foarte atractiva propunerea ta cu bautul inainte de meci...maine plec si sambata ma intorc... n-ar fi o problema sa iau sambata (cred...dar s-ar putea sa ma complic)...dar nu stiu la cat ma intorc in Bucuresti...asta e singura problema ...de altfel..pentru mine sambata ar fi singura zi in care as putea sa-mi iau bilet.

Mai merg cu un coleg ..da si asta se intoarce de la munte tot sambata pe la 2.. poate vorbesc cu el in caz ca ajunge inaintea mea sau cu altcineva.. nu stiu.. lasa-mi un id de mess sau ceva in PM

@Turku,pai unde mi-a aparut poza pe net :))?

Vreo sansa sa intre Kapetanos cu Craiova? Poate doar e in urma cu programul de pregatire al lui Piturca...

las ca ne vedem in PELUZA o sa vezi ca ne stim din VEDERE :steag_cruce_invers: doar sa apuc bilet ajung in ziua meciului dupa ora 17 depinde de traficul din week-end :wall:

Vreo sansa sa intre Kapetanos cu Craiova? Poate doar e in urma cu programul de pregatire al lui Piturca...

Sper sa intre,sper sa fie vorba doar ca e in urma cu pregatirea.Eu unul cred ca nu-l prea agreeaza Piti...

@Pytycrys daca voi gasii bilete in ziua meciului si daca vor vedea alti useri post-ul tau fii sigur ca n-o sa fii singur la tribuna a 2-a contestandu-l pe cioban. Salutari.

GUIE MIGI

pronostic : 1-0 chinuit..

si pana la urma stiti careva daca se poate cumpara 4 bilete pe un buletin?? sau fiecare bilet cu un buletin??

Am si eu 2 intrebari :

1.Ceva cum a zis si SuperstaR18

2. Daca ma duc cu carnetul de elev beneficiez de o reducere? ceva acolo :))

"Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului."-www.steauafc.ro

:steag_cruce_invers::gathering:

stiu ca nu are legatura cu topicu dar stiti daca mai sunt abonamente de vanzare ? daca da pana cand :) va multumesc mult .

stiu ca nu are legatura cu topicu dar stiti daca mai sunt abonamente de vanzare ? daca da pana cand :) va multumesc mult .

Tu da-ti autoban ca oricum ai bilet gratuit daca stai la tac'tu in brate. Ai sub 10 ani sotto.

de ce raspunzi asa? omul a pus o intrebare simpla ,daca vrei sa rasp bine daca nu nu...

last post pe tema asta ca am deviat total delasubiectu topicului

Tu da-ti autoban ca oricum ai bilet gratuit daca stai la tac'tu in brate. Ai sub 10 ani sotto.

...si daca in prima etapa mi-a iesit(marcheaza 2 goluri Steaua...miza...250lei...castig 525) voi da si un pronostic pt meciu cu , Craiova...de astfel am si facut pariul tot pe bwin...

1. Steaua-U.Craiova 1 -5sau mai multe goluri in partida-Miza 250lei...cota oferita-3.00-eventual castig 750lei

2. Steaua-U Craiova 1-marcheaza cel putin 3 goluri-Miza 250lei...cota oferita -2.10-eventual castig 525 lei

p.s.daca imi iese si de data asta macar una din cele 2 pariuri ma pun serios pe treaba(nu de alta dar Steaua anul asta am sperante ca va fi o cu totul alta fata)

bafta la pariori...si...asteptam meciul sa vina

Lupta Steaua :bananadance::steag_cruce_invers::hai_steaua:

:steag_cruce_invers:

Steaua va bate fara drept de apel 3-0

:steagcruce:

Cu U.Cluj si-a facut incalzirea

Sign in to follow this  
Followers 0