Virgil

U Cluj - Steaua 1-2

262 posts in this topic

Fara tigani din provincie!

Si, la o adica, n-are dreptate? Cati din fanii de azi ai chefereului stiau unde e stadionul lor acum 4 ani?

Are dreptate.

Eu ma refeream la faptul ca, dupa acea declaratie, se speculeaza o mutare al lui de la Urziceni la U.

Bine, asta e o tampenie pe care numai cei din presa romaneasca ar putea sa o debiteze. Am vazut declaratia la televizor. Nici urma de lauda pentru U, ci mai degraba era o ironie la adresa franarilor

Bine punctat ,imi place ca sustineti echipele cu traditie,chiar daca intre PETROLUL si Steaua mereu a fost o rivalitate ; dar acu ca sa ma laud ,v-am cam ars :)))))

Cati din fanii de acu ai astrei ,stiau pana acu cum arata un pateu si o hartie de 10RON.

Ce rivalitate a fost intre Steaua si Petrolul, chiar nu ai simtul realitatii? Noi am fost mai mereu campioni, voi va zbateti in mocirla ligii a doua de ani buni. Astra e in Liga 1 si are valoare. Petrolul nu e capabila sa revina. Si iti mai dai aere. Ar cam fi cazul sa-ti cunosti lungul nasului baiete. Si sa nu mai postezi prostii. Si iti amintesc pentru ultima oara ca acesta e un topic despre U Cluj-Steaua. Curvele de la U Cluj care au dat campionatul CFR-ului. Si cica ei sunt romani si cei de la CFR, unguri. Sunt mana in mana, acelasi sange de peste o mie de ani. Kolozsvareni nesimtiti.

Si, la o adica, n-are dreptate? Cati din fanii de azi ai chefereului stiau unde e stadionul lor acum 4 ani?

Stiu si eu, poate la fel de multi ca cei care pot numi, in secunda asta, fara sa caute informatia, numele celor care au batut penaltiurile la Sevilla in '86, si cine a dat gol sau a ratat.

Serios acuma, nu inteleg aceasta invidie si ranchiuna contra CFR-ului. Da, multi fani au descoperit CFR Cluj dupa ultimii 2-3 ani, cand au inceput sa castige trofee. Ei si ? Dupa victoria cu Valencia sau castigarea campionatelor #23 sau #22 credeti ca numarul fanilor Stelei nu s-a umflat in mod artificial ?

u.Cluj-Steaua = va fii o coregrafiie speciala ?

Nu vrei sa stii si eventualele mesaje?Vorba aia, cine le poate vedea aici? :ce_oameni:

Da... confetii, valuri mexicane, vuvuzele, si o mare panza "spre 24..." :wub:

Bine punctat ,imi place ca sustineti echipele cu traditie,chiar daca intre PETROLUL si Steaua mereu a fost o rivalitate ;

Cati din fanii de acu ai astrei ,stiau pana acu cum arata un pateu si o hartie de 10RON.

Chiar iti face placere asa sa te bagi ca supozitorul in seama? Joaca petr0lul cu Steaua si nu stiu eu?

Fiecare peluza o sa aive cate minim 2 coregrafii. Acum sa vedem in cat timp le vopsim.

Pentru acest meci Liga Suporterilor Stelisti are alocat un numar de 600 bilete.

Edited by Bogdan
Conform intelegerii din primavara dintre reprezentantii celor doua asociatii

Bine punctat ,imi place ca sustineti echipele cu traditie,chiar daca intre PETROLUL si Steaua mereu a fost o rivalitate ;

Pai sustinem echipele cu traditie,dar pana la rivalitatea aia dintre Petrolul si Steaua mai e mult...Voi deocamdata va chinuiti de ceva timp sa reveniti in prima Liga...Iar aici e vorba despre Steaua,despre U Cluj-Steaua,nu despre ce aveti voi de impartit cu cei de la Astra...

care-i faza cu biletele ??alocate ??am mai auzit vorba asta:)))iar in ultima etapa la Vaslui[Titlul 23 cine a fost stie] am ramas cu sutele pe dinafara dupa ce am batut un drum de peste 800km dus-intors.Sper sa nu se repete episodul la Alba-Iulia,mai ales ca sunt peste 1200 km dus-intors :steag_cruce_invers: PITI n-a pierdut NICIODATA prima etapa luam 3 puncte CLAR.

Edited by TURKU

Pentru cine vrea sa vina la Alba la meci, am doua bilete in sectorul 7, chiar langa galeria stelista. Doritorii ma puteti contacta pe email :steag_cruce_invers:

FoRzA Steaua!

Edited by Daniel-Ionut
Fara date personale pe forum (PM)

Sa lasam aberatiile ca suntem off-topic.

Edited by RobYnho

Sunteti offtopic!

Aici se discuta despre meciul "U" Cluj - Steaua!

Nu despre Meme, nu despre disputa petrolul astra nu despre altceva, multumesc.

Avem la dispozitie 600 bilete.

nope, o sa fie doar 350

nope, o sa fie doar 350

Eu iti spun ce am auzit...posibil sa ai dreptate!

Edited by Radu18

S-a stabilit brigada care va arbitra la prima victorie a Stelei in aceasta editie de campionat:

A: Hațegan Ovidiu (Arad - Arad)

A1: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureș

A2: Slabu Stelian (Brașov - Brașov)

R: Unimatan Paul Vasile (Zalău - Sălaj)

Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba)

E nevoie sa atrag atentia asupra faptului ca toti sunt ardeleni? Astia vor tine cu Clujul. Mai precis cu CFR-ul. Sa nu uitam ca primul ministru al Romaniei si multe persoane aflate in cancelaria sa, sunt din Cluj. Deci pot avea influenta in orice sfera de activitate.

Cu toate acestea eu sper ca Steaua va face scor in compania echipei al carei capitan e fostul nostru jucator, Bostina.

Edited by Virgil

Mai nou, a semnat si Niculescu cu U.

Vroiam sa dau un pronostic de 0-2,dar cu Niculescu o sa fie un sec 0-4!Ascultati-ma,contra unor fosti dulai...Steaua osa fie nemiloasa.Trup si suflet cu Steaua pretutindeni!