Ronnie

Meciuri amicale

171 posts in this topic

acum ca l-a vandut pe Stancu ( ma bucur pentru el o sa ajunga departe) stau si ma gandesc cu ce varf v-a juca cred ca va fi un varf surdu-Dica...

senzationala victorie in fata unei echipe parca adunata de pe strada... si mi-a mai placut si tupeul lui Lacatus, care a jucat cu Andrei ionescu titular, asa ca sa-i faca in ciuda ciobanului!

care-ai vazut meciul, ca pe mine m-a luat somnul?!

Ce atacanti am avut , letali...nu s-a lipit nicio minge de ei...ajungem in Liga a 2a cu astia , suntem praf in ofensiva...

Suntem praf in general.

Cum s-a miscat Dica? In repriza a doua m-a luat somnul, la propriu.

cu bilasco sigur luam titlu

Afirmativ , luam titlul la penibilitate in fata portii :)

Daca nu o sa joace cu Radut titular in retur , inseamna ca Laca chiar are o problema in ceea ce-i priveste pe jucatorii tineri...

In atac suntem praf : Surdu , Bilasco , Onofras bat pasul pe loc si alearga pe langa minge :)

Edit : Moraes , Okupu , Hazazi ?!?!? eroare , s-a blocat lista de achizitii la suma care trebuie ca sa fie platita la salarii :))

Edited by bogdinho'

Mi s-a parut mie sau am vazut imagini cu Eugen Baciu jucand la meciul cu Kapfenberg? :no:

Edited by blindica

Baciu sau acest Pique al Stelei a jucat ieri,si eu m-am frecat minute bune la ochi...

E aiurea pe banda stanga fara Latovlevici :) Brandan parca nu are vana in el , imi aminteste de Toja , piciorul drept il foloseste doar cand faulteaza :))

In rest ne-ar trebui un atacant , dar cea mai buna mutare ar fi a Ciobanului inapoi la Stana de Vale !

Baciu e bun,doar ca nu vedem noi asta....

In rest ne-ar trebui un atacant , dar cea mai buna mutare ar fi a Ciobanului inapoi la Stana de Vale !

De ce sa vina in Bihor?

De ce sa vina in Bihor?

Pai din cate stiu eu , FC Bihor Oradea are aceleasi culori ca ale Stelei si un stadion foarte asemanator ! Poate si-ar construi noua Steaua a Ciobaniadei acolo :)

Steaua noastra trebuie eliberata :)**** YOU CIOBANE !

Fix de Gigi are nevoie Bihoru'.

Jucam cu Sheriff maine , pacat ca nu mai e Zapata , mai radeam si noi :))

Putem rade si asa,avem destule motive... :dry:

Jucam cu Sheriff maine , pacat ca nu mai e Zapata , mai radeam si noi :))

Prietene, daca mai aveam 10 jucatori la fel de profesionisti si de seriosi ca Zapata in ultimii 5 ani, rupeam in 2 caterinca asta de campionat de fotbal.

Doar presa l-a transformat intr-un nou Carlos, ca el era un portar bun. Nu extraordinar, pentru ca gafa destul de des in anumite perioade (bine, si Buffon daca ar fi antrenat de verii si nepotii lui Gigi ar gafa), dar macar era bun. Si serios. Si loial. Si... plm... nu cocalar ca Nicolita, Tanase, Matei si lista continua.