Virgil

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

365 posts in this topic

AG ....... cumetre nu ma fac cu placa cum sp tu dar tu ce te bagi am intrbebat care e problema pe cine am deranjat cu comentariu ala .............................. pff daca era tigan nu tineam cu Steaua daca eram caine nu tineam cu Steaua daca sunt roman tin cu Steaua

Pai asta-i marea ta problema,ca nu prea esti roman......cel putin dupa cum scrii!

Legat de meci,eu vad un scor egal,1-1!

nu ie peshte ca rapedu' si echipa ca stravidu'!

moe farmecu' vieti! 0-0

Edited by micodo

EXCLUSIV : Se amana meciul Rapid - Steaua .Din cauza norului de cenusa vulcanica , suporterii echipei gazda nu mai pot zbura la stadion. :gathering:

Edited by ady.fcsb

pentru cRapizi astazi o sa va rupem capu pe strazi......sa ma scuze cei care sunt impotriva dar sunt nerabadator.

P.S: **** rapid

Edited by axl

pentru cRapizi astazi o sa va rupem capu pe strazi......sa ma scuze cei care sunt impotriva dar sunt nerabadator.

P.S: **** rapid

Si trebuie sa ne spui noua asta ?Du-te omule si bate-i pe "cRapizi" si nu te mai lauda atat.

Nu mi-o lua in nume de rau,dar nu cred ca e de luat in seama postul tau asa ca,cel mai bine ar fi un delete.

Inca o data ma declar nemultumit de atitudinea unora care vor ca Steaua sa castige.Care Steaua baieti ? Asta de a luat bataie la javre acasa cu 2-0 si nu a jucat nimic ? Steaua care se face de ras acasa cu Ceahlaul si pe care n-o intereseaza Cupa Romaniei (un trofeu insignifiant in opinia alora de la conducere) ? Incurajati-o,tineti cu ea,dar inseamna ca nu stiti ce vreti,pentru ca,desi nu garanteaza nimeni acest lucru,ciobanul ar fi mai afectat de non-performanta si infrangeri pe linie decat daca am incuraja Steaua iar baietii din teren ar invinge crrapedul.

Anti-Gigi=PRO Steaua,pe termen lung.

In concluzie,nu pot sa spun ca tin cu rapidul la aceasta partida,dar in aceeasi masura nu tin nici cu Steaua.Si,cu riscul de a ma repeta obsesiv,sper sa piarda ambele echipe,se poate ? :D

P.S.:Becali si cu Dragomir sa se duca-n cimitir !

tare asta =))))

un meci obosit intre pipera si milogi de sup pod :thumbdown:

dak vrei sa pleca ar trebui sa iti doresti sa luam bataie :P

Vrem victorie orice ar fi.FORZA Steaua!!!Ciobane pleaca!!!

tare asta =))))

dak vrei sa pleca ar trebui sa iti doresti sa luam bataie :P

Sezonul e compromis din punctul de vedere al asa zisei plecari,nu-mi imaginez ca echipa nu va prinde Liga Europa sau UCL,daca e s-o luam dupa ''planul'' lui Becali de a strange bani.Cum,nu stiu cum,s-au mentinut acolo si sigur o sa prinda un loc.Asa ca,macar sa nu piarda cu Rapid.Pana la urma ,daca e sa plece,pleaca becaliotul.Poate,ceva o sa se intample.

0-1 asa scuzrt si la obiect. nimic mai mult.

Sper totusi sa castigam sa ramanem in urma lui cliuj.

sper sa nu castige Fc Steaua, iar scorul care sa-mi satisfaca doleanta mi-e indiferent.

sezonul nu e in niciun caz compromis dpdv al plecarii cum spunea unul mai slab de inger mai sus.

tinta e sa nu se duca direct in UCL. ca de pe locul doi n-are nicio sansa reala. are bani de inapoiat camatarilor, se imprumuta la banci sa plateasca salariile si e nu pe 0, ci pe - cu finantele.

si mai bine ar fi un loc 7 dar e improbabil ina cest moment insa un 3+ e cat se poate de fezabil.

Am inteles ca nu vor fi suporteri ai echipei noastre in tiganie pentru ca s-au oferit prea putine bilete.

Sau poate decat sa se duca cativa, s-a preferat sa nu se mai duca nimeni. :)

Exact, tocmai pentru ca in loc de 400 de bilete s-au oferit doar 150. Cam bataie de joc dar....asta e.

Nu cred ca ai inteles ce am vrut sa zic. :) Pai de unde sa se stranga 400 de insi? Nici 150 nu cred ca se strangeau. Tocmai de asta nu s-a mai dus nimeni. Asta e pretext ca nu s-au dat bilete.

Pai trebuia Jiji sa-si stranga nepotii si sa-i trimita in tarc sa strige "Jiji, Jiji".

sper sa nu castige Fc Steaua, iar scorul care sa-mi satisfaca doleanta mi-e indiferent.

sezonul nu e in niciun caz compromis dpdv al plecarii cum spunea unul mai slab de inger mai sus.

tinta e sa nu se duca direct in UCL. ca de pe locul doi n-are nicio sansa reala. are bani de inapoiat camatarilor, se imprumuta la banci sa plateasca salariile si e nu pe 0, ci pe - cu finantele.

si mai bine ar fi un loc 7 dar e improbabil ina cest moment insa un 3+ e cat se poate de fezabil.

In sfarsit gasesc unul care sa gandeasca ca mine si sa-si exprime doleanta la acest topic.

Mu!e Rapid CFR, mancatori de lebede .

:thumbdown:

Sa ma ierte Dumnezeu daca sunt slab de inger,dar tu esti prostanac,grav.Asta cu toate riscurile sa fiu penalizat.Mor de cata prostie poate zace in unii.Pai tie ti se pare ca eu vreau sa fie Becali in continuare? Steaua unde ajunge daca nu trece de turul preliminar al UCL? Mai e Steaua cap de serie?Daca da,chiar crezi tu ca n-are sanse? Sau crezi ca tu ca banii din drepturile de televizare,din sponsori pentru Liga Europa sunt chiar asa putini incat sa renunte Becaliotul? Nu are FC 2003 nici o sansa sa termine pe 7 si chiar de-ar termina asa,tot nu pleaca ala,hai sa fim realisti.Unica solutie e sa cumpere cineva,nu cred ca se pune problema sa nu vanda,doar ca nu are cui,ca nu am vazut pana acum sa zica vreunul,''daca vinde Becali,eu cumpar.'' Sunt mult prea multi care se strofoaca pe aici,dar solutii sunt foarte putine si greu de accesat. La noi este un nivel de trai atat de minimizat ca nu se pot strange bani cum s-a facut la Manchester.Clubul de fotbal va mai ramane mult timp o trambulina pentru cioban,cineva sa cumpere ca sigur va vinde daca este atat de stramtorat financiar.

Si da,nu vreau sa bata Rapidul din motive clasice.

Tatarusanu - Emeghara, Tudose, Jelev, P. Marin - Nicoliță, Ov. Petre, Toja, Tanase - Stancu, Kapetanos

" Nu are FC 2003 nici o sansa sa termine pe 7 si chiar de-ar termina asa,tot nu pleaca ala,hai sa fim realisti."

fraza asta de defineste ca un infrant nativ.

aoleo, se joaca pe bune in tiganie?!

mai bine nu va uitati 1-0 deja pentru ciorile vopsite Mi-e rusine!