bogdan_p

Discutii despre galerie

3,126 posts in this topic

Amuzantilor,"superstatia" comandata o vom avea pe Ghencea,nu pe lia,cea de pe lia a fost pusa de club si nu s-a permis de catre observatorul UEFA sa aibe volumul mai puternic.Lasati ironiile.Iar despre femeile care vor veni sa-l vada pe beckam nu vor veni la peluza,stiu bine ca nu este locul lor acolo si nu e un loc bun de vizionat un meci de fotbal din cauza galeriei care sta in picioare,steaguri,sarituri,maini ridicate,imbranceli,etc.Mai mult decat atat,la cozile care vor fi,cum crezi tu ca ar putea apuca o femeie bilete?:D.Cei care vor veni in tricouri cu real,vor pleca dezbracati.Si eu eram admirator al realului,dar pana la tragere.De atunci,sunt dusmanii mei!Pana acum tot postati ca ati vcrea ca Gigi sa mareasca preturile la bilete ca sa nu mai fie peluza populata cu copii,milogi,etc.A facut-o si nu va convine,nu-i nimic,are cine sa vina la meci sa incurajeze echipa,voi ramaneti acasa,beti 3 beri,comentati cu mosii de pe scara,vizionare placuta!

....si despre freza lui beckam....

Ne-au ars,pun gard peste tot,osa ne rupem gaturile la goluri:(,mai mult decat ata, e gen lia manoliu, se va rupe repede,sunt sigur si astia de la UEFA abia asteapta motive ca sa ne suspende,urat:(((((

Ne-au ars,pun gard peste tot,osa ne rupem gaturile la goluri:(,mai mult decat ata, e gen lia manoliu, se va rupe repede,sunt sigur si astia de la UEFA abia asteapta motive ca sa ne suspende,urat:(((((

nu e asa bogdane, pe langa faptul ca pun gard de sarma, daca ai vazut la TV, se pune si plexi, exact acolo jos la peluza, in locul garduletui mic, unde se statea la "smecherie" :)

Sincer, nu inteleg ratiunea acestei decizii de a pune plexiglas, in special la peluze. Argumentul ca "asa a decis UEFA pentru a putea juca in Liga" cade din start, in Anglia spre exemplu nu exista delimitare de acest tip intre tribune si gazon.

Nu-i asa Armanovici? :lol: :lol: :lol:

bogdane fara suparare, vreau sa intreb ceva: mai exista la PN grupari care sa faca incidente? nu ma refer aici la meciurile cu catzeii sau cu ciorile! in general! lucrez in zona victoriei si i-am vazut la pasaj pe vreo 25 de caini cum se bateau cu tzaranii lu' Poli si cu ciorile! din cate stiu au fost si la Constanta cu bulgaria. sincer in ultima perioada nu prea exista vreo' grupare care sa se mai implice in interventii anti-tzarani! la noi vin linistiti si noi cand mergem in deplasari d' abia ne asteapta! cred ca lucrul asta se intampla si datorita faptului ca in peluza in afara de grupuri au venit si multi cetateni! la meciul cu standard vreo' 5 randuri mai sus de TK erau 2 familii care venisera in peluza cu catzel, purcel si tot ce e necesar pt un gratar! puteti sa gasiti o solutie ca sa nu vina la meciurile din CL, in PN, specimenele astea care ar trebui sa stea aksa!

ce inseaman fratilor gardu ala de puscariasi ??? macar daca il faceau unde era cel vechi.... dar nu hai sa ne batem joc de suporteri in continuare . Nici nu poti sa respiri atat de aproape l-au pus .

si nu inteleg de ce sectoru de oaspeti are geamuri plexi si restu peluzei e cu gard de puscariasi, prin care nici nu se vede nimic si mai are si 5 metri.... si de asemenea sunt dubioase si intrarile alea spre gazon din tribune... cu largu concurs al militiei poti pierdu un steag...

@ piece of mind: in anglia e civilizatia mai inaintata si aia nu prea se bat in stadion... cel putin in stadion in timpu meciului nu am mai auzit sa fie conflicte de vreo 20 de ani

nu e vb de civilizatie in Anglia, e vb de interdictii, camere de filmat la tot pasul, oameni super cunoscuti de politie care nu mai au voie sa calce stramb...

e bine pus asa..se pare ca e plexiglas inalt doar la sectorul oaspetilor..e perfect asa...ca nu se vor auzi mai deloc..e ca la sampdoria cand ai nostri nu s-au prea auzit.e bine gandita treaba.o sa fie ca o cusca la vizitatori!

I-am vazut pe stelisti in "actiune" la Constanta la Romania-bulgaria... In Peluza Sud erau foarte multe brigazi din tara... prin zona si niste baieti de la Steaua... am impresia ca tinan boys si am impresia ca era si Bogdan punkeru' printre ei... In aceiasi peluza si unione de la rapid...

In timpul meciului toti am fost slabuti asta nu se mai discuta deja...

La final - iesirea din peluza - stelistii nu stiau cum sa isi ascunda sepcile cu patratele si se ascundeau dupa mihailescu ca niste fetite poate nu ii toarna rapizii... Pana la urma au scapat, dar am vazut cat de zmei sunt...

Nu ma dau mare cunascator al Fenomenului dar stelistii sunt mult sub Dinamo si rapid...

La meciul despre care vorbesc trebuie sa recunoastem ca au fost peste toti aia de la unione .

Dar la incidente e clar - Faristii sunt peste toti

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread...?t=554&page=361

Hmm,sincer,nu cred ca Bogdan s-a ascuns de simpatizantii sinelor...Bogdan,daca citesti mesaje,poate ar fi necesar sa dai o replica la aia pe forum.

LUPTA Steaua!

Iar incepe manevra asta a miturilor...De ce nu vorbeste nimeni de ce se mai intampla la meciurile directe cand fug unii ca disperatii? De ce nu se stie cand aia de la tska moscova au vrut sa se bata cu canii si astia au pus garda pe ei dupa care ii injurau si ii provocau ... de ce nu se vb de faptul ca rapizii si canii fac impreuna brigazi ca sa se stranga 20 30 de insi sa faca incidente cu copii de la noi?

De la ce a inceput scandalul de la Pitesti? Nu eram prea atent.

Mult m*** huliganilor. Ce vina au oamenii "neutri" care merg cu metroul sau tramvaiul si trebuie sa suporte magarii din astea? De ce nu se intalnesc "baetii" 100 la 100 in afara Bucurestiului? De ce sa transformi orasul intr-un camp de razboi? Da, stiu, au fost incidente mult mai grave in trecut, dar nemediatizate de presa. Asta nu inseamna ca ar trebui sa continue sau sa se repete.

Ura asta e mentinuta si de declaratiile iresponsabile de la televizor. Borcea, Vama, Becali, Muce, Rrada, Palmolive s-ar putea sa aiba in curand victime pe constiinta.

Si stiu ca principala vinovata e satra din Giulesti. E trist ca nu se reuseste rezolvarea problemii tiganesti cumva. :evil: Foarte, foarte trist.

Bogdan, respect tie pentru ce faci in peluza, mai ales ca intamplator locuiesc in Titan. :) O sa ma laud la prietenii mei pampalai ca am luat m*** virtuala de la tine. Daca tie ti se pare normal ca niste "cetateni", femei, batrani, copii aflati intamplator in metrou sau pe strada sa sufere din cauza fotbalului, e ok. Gata, nu ma mai bag in seama, atat vroiam sa zic.

frate.....nu e normal....dar daca ne ataca tzziganii....ce vrei sa facem? sa stam sa dea in noi cu ce vor? ei au inceput...ne-au atacat in vagonu de metrou... :roll:

Asta e. Trebuiau "rezolvati" de Antonescu. E tardiv acum. Trebuie integrati in UE :lol: Si eu am avut probleme cu satra in Crangasi, la 41. Cand am zis "huligani" m-am referit la mardeiasii din giulesti.