Guest

Mihai Stoica - manager general

242 posts in this topic

articol_12_1103128403.jpg

MM face totul din pasiune la Steaua, pune mult suflet.

Chiar daca este lotul Stelei haideti sa adaugam si managerul nostru Mihai Stoica! Comentarii aici!

E oaia neagra a Stelei!Sa speram ca Becali va scapa d el si [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] va fi mana dreapta a lu gg :D

E oaia neagra a Stelei!Sa speram k Becali va scapa d el si [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] va fi mana dreapta a lu gg  :D

Sa speram ca Gigi va fi mana drea[ta a lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]...

pai nu trebuie si Jiji sa aiba o oaie neagra...albe are destule :D .in rest no coment la topicul asta.

ar trebui inchis acest topic.. subiectul asta a fost intens discutat pe acest forum si cred ca i s-a acordat prea multa atentie si interes.. acestui personaj

ar trebui inchis acest topic.. subiectul asta a fost intens discutat pe acest forum si cred ca i s-a acordat prea multa atentie si interes.. acestui personaj

Chiar asa MM nu merite sa discutam despre el...

A facut si el cateva lucruri bune...cum ar fi aducerea lui Ghionea,Bostina sau Iacob...

eu cred ca MM ar trebui iertat pentru acel gest facut la suparere . a facut si lucruri bune pentru Steaua si eu cred ca merita iertarea noastra,toti gresim in viata.

a facut si lucruri bune pentru Steaua

Da... tot atatea cat si Mircea Sandu (ce coincidenta, alt M.S.) pentru fotbalul romanesc...

Voi criticati pe degeaba! Ce ziceti voi sunt niste aberatii! Tiganul ca altfel nu pot sa-l numesc de Radu Ion l-a injurat pe Dica de la inceputul meciului(am surse sigure) si dupa aceea la rugamintile lui Jiji MM a facut pace cu el! Si de atunci presa v-a manipulat ce personaj negativ e MM! Eu va zic daca eram in locul lui MM nu faceam pace cu ala niciodata! Si va ma zic ceva tot din surse sigure la cateva meciuri dupa incident Radu Ion s-a prezentat la stadion fara bilet fara nimic doar le-a zis jandarmilor ca cica el este cel pe care MM l-a lovit si jandarmii l-au lasat!

Nu uitati MM l-a adus pe Zenga (impotriva carui Jiji era impotriva), l-a adus pe Protasov, Nicolita, Bostina, Ghionea jucatori de baza la Steaua!

Si nu o sa inchide topicul daca cineva injura repetat sau nu discuta serios exista butonul ban! :)

Topicul nu o sa-l inchid

Voi criticati pe degeaba! Ce ziceti voi sunt niste aberatii! Tiganul ca altfel nu pot sa-l numesc de Radu Ion l-a injurat pe Dica de la inceputul meciului(am surse sigure) si dupa aceea la rugamintile lui Jiji MM a facut pace cu el! Si de atunci presa v-a manipulat ce personaj negativ e MM! Eu va zic daca eram in locul lui MM nu faceam pace cu ala niciodata! Si va ma zic ceva tot din surse sigure la cateva meciuri dupa incident Radu Ion s-a prezentat la stadion fara bilet fara nimic doar le-a zis jandarmilor ca cica el este cel pe care MM l-a lovit si jandarmii l-au lasat!

Nu uitati MM l-a adus pe Zenga (impotriva carui Jiji era impotriva), l-a adus pe Protasov, Nicolita, Bostina, Ghionea jucatori de baza la Steaua!  

Si nu o sa inchide topicul daca cineva injura repetat sau nu discuta serios exista butonul ban! :)    

Topicul nu o sa-l inchid

In momentul asta cred ca oricare dintre noi i-ar da aluia un pumn pentru Dica... :lol:

Pumnul ala n-a fost o greseala in sine, desi MM mai bine-l scotea afara in suturi de pe templu decat sa-i dea un pumn... Si nu el trebuia sa o faca ci militienii...

Eu unul il contest pentru altele. Si anume pentru faptul ca se crede un mare manager. A facut si lucruri bune dar a avut momente in care nu a judecat in favoarea echipei.

Iar acest topic NICI NU TREBUIE INCHIS. Decat sa-l injure lumea pe MM pe tot siteul pentru tot soiul de motive, mai bine sa-si exprime aici, clar, opinia despre el.

Toate celelalte topicuri despre MM ar trebui inchise...

Va intreb doar atat : ce cauta la noi un personaj care a lovit in direct, in plina figura un suporter al Stelei ? :evil: :evil: :evil:

Dar ce cauta pe stadion un "suporter" care injura jucatorii?

...si isi flambeaza coloana pt un pumn de maruntis?

MM are multe defecte, dar e inteligent, viclean si STELIST...

Dar ce cauta pe stadion un "suporter" care injura jucatorii?

...si isi flambeaza coloana pt un pumn de maruntis?

MM are multe defecte, dar e inteligent, viclean si STELIST...

Mai putin Stelist.

Este Stelist de asta sunt sigur 100 %! Se vede cum traieste meciurile la suspans! E un manager bun sper ca la iarna sa mai faca niste transferuri bune !

Nu sunt un sustinator a lui MM insa cred ca ar trebui iertat pentru pumnul acela...Ce este mai grav este razboiul dintre Nord si Sud...MM e manager, poate pleca oricand...Insa noi suntem suporteri, in calitate de suporter al Stelei eu nu as putea lovi alt suporter stelist niciodata...Nu ma intereseaza care este de vina(Nordul sau Sudul), insa e foarte grav ca sa ajuns aici, pe unde se prind se bat...Oare nu se pot face si proteste impotriva unor suporteri???

La ora actuala fara MM suntem pieruti parerea mea.Este unul dintre cei mai buni manageri din fotbalulu nostru, a facut o echipa care joaca ofensiv si cu aparare beton prin aducerea promovarea si impunerea unor jucatori, antrenori ...

daca si Zenga a zis ca omul face si gandeste totul spre binele Stelei si l-a frecat pe GG pana l-a adus pe [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] nu cred ca merita blamat.

A dat cu pumnul a dat cu pumnul asta este ... a fost a trecut sa nu punem raul in fata ca traim in Romania- o zona unica prin istorie si mentalitate unde toate sunt interpretabile

pe tine nu te ar deranja sa te injure cineva? sau un prietem (jucator) la care ti :?: nu i ai da vreo doua ? sau tu l ai aplauda?

Sunt de acord, MM Stoica nu are eleganta si prestanta lui Alexandrescu-cel mai mare conducator de fotbal din istorie pentru Steaua. Ne-a facut pe totii de ras atunci cand a dat cu pumnul sau cand i-a luat apararea lui Mircea Sandu la Recursul Etapei.

Nici Gigi nu este un momument de cultura si civilizatie, slava domnului.

Totusi, prefer tandemul galagios si lipsit de maniere Becali-Stoica in locul pendantului si respectabilului Viorel Paunescu, fostul sef al Stelei. Paunescu emana eleganta si buna crestere,insa nu a adus nici a contribuit cu prea multi dolari la bugetul echipei. Steaua traia, pe acea vreme din vanzarea unor jucatori adusi de sfinxul ALEXANDRESCU si din cele trei calificari consecutive in CL. Paunescu nici macar nu a avut fler in aducerea de jucatori.

Ei bine, MM are din plin fler la transferuri. I-a adus pe Iacob, Goian sau Nicolita cu bani foarte putini. Tocmai acest lucru dovedeste(cel putin in ochii mei) ca e un bun profesionist. Timisoara a aruncat cu milioanele de euro in Bucur, MCkain si Caramarin. Iar reyultatul se vede.

Mi-e antipatic acest MM Stoica ca si om, dar ca si manager il apreciez.

Numai bine de la Oradea.

Stoica are multe defecte, dar cu siguranta are o calitate.... competenta. Ne place sau nu ne place, este unul dintre cei mai buni manageri sportivi din campionat (poate chiar cel mai bun), marturie stand ultimele transferuri - Iacob, Nicolita, etc... Adevarata valoare a lui MM se va proba si atunci cand jucatori tineri (Tudose, Enescu,Filip, Simion...) promovati sau adusi de el vor confirma.

Nu stiu unde am citit: "Steaua striga si castiga". Este o mare victorie indepartarea din C.E. a gruparilor Dinamo si Rapid. Acum avem mult mai multa putere decat in urma cu 4 ani.

Desi Steaua este principala forta in fotbalul romanesc, in ultimii 4 ani am fost izolati, furati si vanati de grupuri de interese. MM a mers pe cartea castigatoare. In fotbal ca si-n politica primeaza interesul iar interesul Stelei era diminuarea influentei clanului fratilor Becalli.

pe tine nu te ar deranja sa te injure cineva? sau un prietem (jucator) la care ti :?:  nu i ai da vreo doua ? sau  tu l ai aplauda?

Neam-prostia trebuie tratata ca atare. Daca 10.000 de oameni te injura, cum procedezi ? Dai fiecaruia cate un pumn? Trebuie sa le fii superior prin atitudine (dialog), nu prin violenta. Este insa pacat ca un moment de necugetare a dus la acea scena reprobabila, in care MM a procedat ca un OM, nu ca un CONDUCATOR DE CLUB de talia Stelei.

Guest
This topic is now closed to further replies.