MoWeed

Fc Brasov - Steaua 0 - 0

109 posts in this topic

Dupa victoria cu Pandurii, Steaua se deplaseaza la Brasov pentru a juca cu revelatia sezonului de pana acum. Fiind primul meci cu spectatori in campionat dupa demiterea lui Bergodi si instaurarea lui Stoichita, este de asteptat ca stelistii de pe stadion sa-i conteste pe Becali si pe Stoichita

Meciul se va disputa duminica, 27 septembrie 2009 de la ora 20:00 si va fi transmis de Antena 1

Edited by MoWeed

Nu stiu daca se pune problema echipei castigatoare.

Singura necunoscuta : pretul biletelor.

Cu toate ca sunt din Brasov...sper sa castige Steaua...doar sper....dar nu cred...si la cate se intampla momentan....cum ciobenul calca pe toata lumea in picioare...si cum brasovenii joaca un fotbal bun....inclin sa cred ca o vom lua pe costum!

Nu stiu daca se pune problema echipei castigatoare.

Singura necunoscuta : pretul biletelor.

Pana la meciul cu Steaua FC Brasov are meci in Cupa cu CS Otopeni.

FC Brasov anunta ca biletele pentru partida cu CS Otopeni pot fi cumparate incepand de marti. Meciul dintre FC Brasov si CS Otopeni, contand pentru saisprezecimile Cupei României-Timisoreana, se va disputa, miercuri, 23 septembrie, de la ora 18.00, pe Stadionul Tineretului.

IMPORTANT: Abonamentele emise de FC Brasov la inceputul sezonului sunt valabile la meciul cu CS Otopeni

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

Fotolii - 50 LEI

Sectoare S si T: 15 LEI

Sectoare J si L: 10 LEI

Sectoare: A, B, C, D, E, F, G, H: 10 LEI

Sectoare: M, N, P, R, U, V, X, Z: 10 LEI

stadionultineretului.jpg

Stadionul Tineretului este arena oficiala a echipei, fiind la ora actuala cel mai mare stadion al Brasovului cu o capacitate de 12.500 de locuri.

Virgile, deja ma bucuram ca nu a mai scumpit Vama biletele. Acum am vazut ca e pretul cu Otopeni.

Probabil cu Steaua pretul va fi in jur de 50 de lei

Probabil cu Steaua pretul va fi in jur de 50 de lei

La Bacau e 5 lei pentru meciul cu Steaua. Moldovenii oameni adevarati ma, ce sa faci cu aia din Ardeal ba nene?

Sa ramana asa si pretul biletelor pentru meciul cu noi.

Dar nu stiu de ce am o presimtire ca se inmulteste cu 5.

Moldovenii oameni adevarati ma, ce sa faci cu aia din Ardeal ba nene?

Pai si Brasovul e plin de moldoveni

Moldovenii oameni adevarati ma, ce sa faci cu aia din Ardeal ba nene?

Sa le dai bani.

De aia cerem mai mult pe bilete.

am sa repet mesajul meu,pt ca l-am postat intr-un loc unde il vedeau doar membri si defapt el e mai important pt non membri....stiu ca inca nu e stabilita data si ora dar cred ca nu prea conteza pt cei din zona.multam

pana aici ca deja mi-a ajuns cu ciobanul asta infect....daca tot va dati mari si tari prin zona(pe forum) vreau sa vad putina atitudine din partea voastra,da a brasovenilor si celor din imprejurimi care spuneti ca sunteti stelisti sa vedem cat de uniti suntem la greu...vine meciul cu Brasov si e primul cu spectatori,trebuie sa fim impreuna un glas indiferent de locul ocupat pe stadion si sa strigam cat putem de tare si raspicat Gigi PLEACA DIN Ghencea/Steaua NU ESTE A TA...nu conteaza ca e vineri sambata,duminica sau ca costa 50-100 ron important sa fim acolo...nu doar bucurestiul trebuie sa ia atitudine ci si noi pt ca sunt sigur ca suntem multi aici si avem ceva de spus,multi dintre noi...

eu unul imi doresc FAPTE nu VORBE...sa vedem daca ati inteles ceva.Bafta

CIOBANE PLEACA DIN Ghencea

Ne rup astia.Ne ridiculizeaza.Voi ati vazut ce rahat de joc am facut cu Pandurii?Si ce meci a fost FC Brasov-CFR Cluj?

sper sa pierdem cu cel putin 0-5, toate meciurile de azi inainte, pana moare ciobanul prost de inima rea.

sper sa pierdem cu cel putin 0-5, toate meciurile de azi inainte, pana moare ciobanul prost de inima rea.

Si crezi ca ciobanul pleaca? Nu. Schimba antrenorul , ameninta jucatorii , ii vinde , ii treimite pe la echipa a doua , gaseste orice modalitate ca el , gibonul , sa iasa bine... in ochii lui.

Imi doresc sa plece acest personaj istoric / nuvelistic / psihologic din Ghencea! Acest Gigi Becali nu merita sa distruga asemenea echipa! RUSINE Gigi si pleaca din Ghencea!

Pai si Brasovul e plin de moldoveni

stai linistit ca si bucurestiul e plin de moldoveni...!

stai linistit ca si bucurestiul e plin de moldoveni...!

Si de asta e Bucurestiul un oras murad? Ca sunt moldoveni in el? :D

baieti io cred k Stoichita... v-a juca cu surdu in atac si cu tanase in banda [sau mij ofensiv dar nu cred] si batem cu 1-0 2-1 ...

Mu.IE Becali... :finger::finger::finger:

Edited by Judy