Virgil

Gaz Metan Medias - Steaua 2-4 (2-1)

260 posts in this topic

ce aveti ma cu blatarusanu? de grzelak nimic nimic? :) hai ca merita sa fie titular :D

ecaxt..:))

da de numarul 31... nime nimic?

ce aveti ma cu blatarusanu? de grzelak nimic nimic? :) hai ca merita sa fie titular :D

Nu a fost cine stie ce polonezul , dar barem din cauza lui nu am luat nici un gol !

Sper sa intre Toja si Surdu in a doua repriza , poate reusesc ei sa intoarca rezultatul

GOOOOOOOOOOOOLLL Steaua !!!!!!!!!!!!!!

Nu a fost cine stie ce polonezul , dar barem din cauza lui nu am luat nici un gol !

Sper sa intre Toja si Surdu in a doua repriza , poate reusesc ei sa intoarca rezultatul

Iti zic eu ca atata timp cat e Tatarusanu in poarta Steaua nu mai intoarce acest rezulatat face cel mult un egal :(

GOOOOL!!!

Edited by Kapetan0s

ce reactie a avut ciobanu la gol...parca mai mult s-a enervat ca a dat Szekely

Pai eu nu am zis ca ciobanu are ceva cu Szekely si nu se lasa pana cand nu il distruge complet :(

L.E. Aoleo ce ne face Parvulescu asta :))

Edited by Kapetan0s

ce reactie a avut ciobanu la gol...parca mai mult s-a enervat ca a dat Szekely

sa stii ca asa a fost,chiar ca si eu ma gandeam la asta... nu mai are el pe cn sa scoata tap ispasitor in caz ca nu batem...

grzelak

Ai dreptate o sa fie de vina Grzelak pt ca Tatarusanu nu stie sa apere si Ghionea nu stie sa alerge :D

Ghionea nu mai e de Steaua! Trebuia sa plece in vara asta in strainatate sau unde o vrea el. Pai la golul lui Bud, l-a facut din preluare, iar la sprintul decisiv Ghionea parea melc pe langa Intercity.

[..]

Edited by bodanelu
hai ca e prea de tot

Sa moara sorumea baneleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .......ce facusi maicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

GOOOLLL STEAUAAAAAAAAAAAAA

Edited by MALDINI

bwahaha ce gol a dat tziganitza. Poate il ia Barcelona dupa meciul asta.

Edited by fiara7

BESSI !!!

da...asa e...e mare jucator...bestial...cel mare bun fotbalist roman...

P.S. DIN TOATA ISTORIA FOTBALULUI ROMANESC

Edited by mircea_10

Cu tot respectul pentru regulamentul forumului, țin respectuos sã-mi exprim intenția de a-i gâdila cu glandul (meu) uvula și faringele regizorului mâncãtor de cãcat, care imediat dupã gol a arãtat cadru cu aiatolahul spiritual al prezdei românești, jegul nenorocit și analfabet.

Edited by 1on

Doamne in ce hal l-a invartit Parvulescu pe Ninu in acest meci! este foarte clar ca nu poti avea pretentii cu jucatori care n-au confirmat nici macar la o echipa retrogradata in div B.... Ninu, Bicfalvi, Tudose...cum sa faci performanta, la nivelul pretentiilor Stelei, cu acest gen de jucatori?

Bai Ninu asta nu cred ca are loc nici la Steaua 2 :))

Oare este mai bun decat Rebutinho?

Edited by Kapetan0s