Virgil

Steaua - Dinamo 0-1 (0-1)

465 posts in this topic

BAAAAAA in p*** da se putea sa nu luam noi un gol ?! daca ne bate dinamu iar, nu ma mai uit la niciun meci pana nu pleaca bergodi, Becali, jucatorii si compania

Edited by cred in steaua mea

Aoleo ce aparare avem :cursing: Macar a iesit Baciu!

Presimt ca iar ne luam bataie cu 4-2 :))

Vai doamne astia joaca cumva fotbal?!

Edited by Kapetan0s

mai degraba se vede lipsa lui Zapata din primul 11...ce cauta Tatarusanu la 10 m de poarta nush...si nici macar nu a apucat sa respinga mingea aia

iar o sa tragem sa scoatem macar un egal, pusca mea... suntem praf prima repriza, merge cu echipele de Liga 4 ca nu ne dau niciun gol... da' nu mai merge in Europa League si campionatul intern.

suntem 0, szekely 0, Banel 0, toti 0... nici macar mingea nu le-o putem lua fara fault :)

Ambele echipe sunt 0!!!Ce joaca ele nu e fotbal...

Momentan, pana in min 40, suntem mai slabi ca joc decat cainii, dar in valoare absoluta, ambele echipe sunt mediocre. In grupele Europa League nu te poti prezenta in halul asta. Avem vointa dar fara putinta... :(

Ambele echipe sunt 0!!!Ce joaca ele nu e fotbal...

nu, dar dinamu conduce :alcoholic:

na ma, ma facut deja aproape 2 schimbari din cauza accidentarilor.. sa vad ce schimbari se vor face in repriza 2, mi-e frica de 4-2 :)

Edited by cred in steaua mea

Steaua nu e in forma.Nu e nici Stancu.Terenul e varza.Dar ne revenim noi

Suntem varza si terenul nu e o scuza!Avem cea mai slaba aparare din istoria Stelei!

Ciobane fmm de infect,pleaca cancerule!!!

iar o sa tragem sa scoatem macar un egal

mda,de-acord cu tine... iar o sa sara toata lumea in sus dak reusim sa egalam... nush dak o sa mai mearga vraja cu revenirile mai ales k nu jucam iar cu unguri sau irlandezi din Liga 7...

Ce aveti ma?,ca ii batem.

asa...1-0 Dinamo

Stiti ca in repriza a 2a Steaua da cel putin 2 , 3 :)))

asa ca scor final 2-1 , 3-1 pentru Steaua , Dinamo echipa de rahat , nu a aratata mai nimic . Si-au lauto'n cap de la Liberec

BTW : Ce vina are Gigi???

cine vinde cei mai buni jucatori si impune in primul 11 nulitati [recum Baciu, tatarusanu si Nicolita?

BTW : Ce vina are Gigi???

Ca s-a nascut si sunt idioti ca unii de pe aici care il au ca idol.Plecati dracului si luati-l si pe jegul ala cu voi!

Tatarusanu, Szekely si Onicas au fost maini moarte in prima repriza.

Tatarusanu a gresit grav in doua situatii, prima oara cand a iesit aiurea de s-a ciocnit cu Baciu, iar a doua oara la faza golului.

Szekely a gresit multe mingi la mijlocul terenului + ca nu l-a incomodat absolut deloc pe Goian (sau cine a fost ala de a dat primul cu capul) la faza golului. A reusit totusi 3 centrari foarte bune, dar parca asteptarile sunt mai mari.

Onicas este depasit usor la mijlocul terenului. Chiar daca Dinamo a cedat, deliberat sau nu, mijlocul terenului, atunci cand mingea ajunge la Cristea, Ndoye sau Rus, Onicas al nostru este avioane. Doar cu daruire nu se face fotbal.

Dar, repet, din punctul meu de vedere, Tatarusanu este principalul vinovat pentru scorul asta. Daca nu scoate cel putin vreo 2 goluri in repriza a doua, cred ca ar trebui tras vreo luna pe banca de rezerve.

Bine totusi ca vine repriza a doua. Poate intoarcem scorul.

Edited by weeezer

Schema lui Jiji Fernandel e simpla: forteaza jucatorii tineri, ii impune in echipa nu pentru a intineri lotul intr-o strategie pe termen lung, sau gandindu-se in perspectiva...nicidecum! Onicas, Ionescu, Tatarusanu, Ninu, Tudose, Bicfalvi sunt impusi cu forta - chiar daca nu-s copti sau n-au valoare - numai si numai in speranta ca ii va putea vinde peste 2-3 ani pe milioane bune...Asta este explicatia. Il doare in 14 de viitorul Stelei.

avem o Tatarusine de portar. **** ciobanului care il impune ca titular.

Acum ne expunem si ne pot surprinde pe contra-atac.