DelPiero10

High Topic

149 posts in this topic

O sa mucegaiasca.Pune-o la uscat.

Nu-s traficant,Doamne fereste.Ce-i acolo s-a dus...:P si gata,hai ziceti,beti sau high?Ce preferati?Asta pt cine le-a incercat pe amandoua.

Mai ai vazut tu vreun om fumat sa fie nervos ,scandalagiu etc cum sunt anumiti oameni la betie?Ai vazut la stirile de la ora 5 crime provocate de fumati?eu cred ca am avea o lume mult mai calma si mai pacifista fara alcool dar cu iarba :)

O sa va urmareasca la orice pas gaborii , nici in wc-urile publice nu mai intrati singuri.Ati dat de dracu`!

Legea va urmareste!

Pentru fraieri dar o sa va ascunda.

10 in 2 zile nu-i mult deloc. imaginati-va un weekend la munte sau undeva de exemplu, 48 de ore din care vreo 12 dormite, rezulta unul la 4 ore, cu inca niste tovarasi. nu vad ce-i asa exagerat. hash-ul e bun, dar skunk-ul e tata lor. de la magazinele legale, cel mai bine se merita sa iei W, in rest celelalte sunt cam artificii. in fine, daca vrei hardcore poti sa le combini, depinde cat iti duce corpul, dar daca vrei doar sa te deconectezi de tot fumezi cateva tigari. oricum, sunt de parere ca tot bautura iti da cu actiune cel mai bine, in afara de cateva exceptii. speed ar fi una, cam scumpa la ochi totusi.

Magazinele alea legale mi se par mie niste cacaturi care merg pe efect de placebo dar n-au nici o legatura cu chestiile "pe bune".Parerea mea .

Credeti ca 10 jointuri in 2 zile inseamna ceva?????

Sa beti 7 zile cate o cana de ceai de pelin pe zi ,pe stomacul gol,atunci sa vedeti senzatii tari.

Edited by vlad

Total deacord cu LDS.

La oricare tigare prefer 2 beri.

@LDS :le incerci pe "alea" mai tari daca stii sa faci diferenta intre ocazie si continuitate.Singura chestie pe care nu as incerca-o ar fi heroina.Nu am nimic cu consumatorii,nu ii judec,fiecare isi traieste viata cum vrea sau cum poate.Nu intereseaza pe nimeni cat de tocilar ai fost tu sau ce ai realizat in viata.Sau crezi ca le-ai realizat doar pt ca nu te-ai atins de droguri?Sau vrei doar sa te dai important?Sa stii ca am exemple de oameni extrem de realizati care au "fumat" sau poate inca fumeaza hash sau mary.Nu generaliza un exemplu sau doua.

Probabil cã ai observat multe postãri de-ale mele la capitolul "flecãrealã de forum" dacã din tot ce am spus ai dedus cã vreau "sã mã dau important". Doar am vrut sã împãrtãșesc niște experiențe de viațã și nimic mai mult, ultimul lucru pe care l-aș face ar fi sã mã dau mare prin intermediul pãcãnitului de tastaturã.

Dar pe undeva ai și tu dreptate, a fost greșeala mea cã m-am bãgat în astfel de polemici. În fond și la urma urmei nu poți schimba pãrerile unui om nici atunci când stai fațã în fațã cu el și discuți prin viu grai, darãmite prin intermediul unor mesaje postate în spațiul virtual. Acestea fiind spuse și cu promisiunea fermã de a nu mã mai implica niciodatã în astfel de discuții, îți urez mult succes în viațã și îndeplinirea tuturor Dorințelor.

Edited by LDS

@Dulcicutzo,

Ne dai si noua exemplele alea de oameni realizati.Te rugam frumos. Cata smecherie la drogurile astea.Asta da smecherie.

Sunt scarbit de atat terbilism dus la rang de prostie! De la droguri soft pana la dependenta si moarte nu sunt decat cativa pasi.Marunti. Terminati cu tampeniile astea,ca mai intra si copii pe aici si incearca si ei din curiozitate drogurile pe care le promovati. Si sa nu ma iei cu chestii de genul :"nu-ti convine ,nu citi". Eu nu mai citesc,promit,dar repet, pot influenta foarte multi tineri astfel de dicutii.

Mai bine deschideti un topic cu ce realizari ati avut pana acum. E mai educational pentru tinerii de astazi.

Cand veti constientiza ca viata chiar atarna de un fir de ata,ca totul se poate narui intr-o fractiune de secunda,veti gandi altfel,lasand la o parte teribilsmul. Sunt curios,cand veti avea copii daca veti mai fi de acord cu astfel de practici? Nici macar dulciuri si cartofi prajiti nu-i veti lasa sa manance!

Ganditi-va la tinerii care citesc astfel de lucruri si din curiozitate incearca astfel tampenii!

Bafta tuturor!

Un parinte ingrijorat.

Ala e stand-up, acolo exagereaza mai mult sau mai putin pentru a iesi caterinca. Putin adevar.

Un fumator care e de parere ca drogurile ucid.

Bine ca ai fost tu crescuta cu putza-n marijuana si mancai paine cu heroiana.

Nu iti doresc sa iti vezi un prieten crapat din pricina prafurilor dulcicuto.Nici nick de consmumatoare nu ai...

Ba, fiecare cum vrea si cum poate. Faza cu "un pas pana la a vrea ceva mai tare" se aplica oamenilor slabi, exista cupluri intre 30 si 40 de ani cu situatie decenta care mai baga una mica odata la 2 luni fara sa intampine probleme. Exista o tara unde mary e legala, cum plm explicati asta?

Ai zis bine Dorule.Totul tine de auto-control.Si daca treci de iarba si iei altceva asta iti arata cat de slab esti ca persoana.

Si in tara aia libertina se vinde cu limita .