Deni

Fenomene Stranii ....

111 posts in this topic

Ieri, la ceas de seara, am fost martorul unui fenomen straniu alaturi de alte cateva zeci, poate sute de mii de telespectatori, cand un arbitru cumparat de un samsar de butelii a facut praf o echipa mica dar inimoasa, in detrimentul curvei regimentului.

asta nu e fenomen straniu..e o chestie obisnuita.

@un comm dupa site-ul pus de Daniel.

Arad

acum 2 ore 3 minute

cred ca este cea mai clara dovada a existentei extraterestrilor.Noua, tuturor oamenilor obijnuiti ni se ascunde ceva, sunt sigur ca NASA nu ne spune tot adevarul, ei cred ca au descoperit chiar de zeci de ani extraterestri dar nu ne spun tot.

Se si *** cu ei. cred ca extraterestrele sunt bune si noua nu ne zic, sclavii. :angry:

ba, ati bagat cenzura si aici??

Edited by Dragos_G

Pai si eu sunt de parere ca NASA ascunde multe, muuuuuulte lucruri :)

Pai cam asa e...

Roswell,Montauk, Philadelphia, si toate nebuniile...Noua ne este expus ce se stie de vreo 30 de ani. Adica acum ne zic si noua ce stiau ei deja acu' 30 de ani. Gen clonare.

si sa-i ia pe toti incepand de la Gigi pana la mache,tache si toti ratatii + teia Sponte si ne-a Vali terminand cu Dragomir si Mircea Sandu adaugand un Borcea , mititelu,Copos , dinu Gheorghe si idiotii aia 2 de la Cluj. Poate si pe Walter de la U ..cine stie ..

mama si matusimea sustin ca au vazut acelasi ozn aseara.. ... de la mine din curte.. :|