SSK

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

3,516 posts in this topic

Dupa cum stii probabil nu ne intereseaza mesajele private. Daca doresti sa nu mai primesti asemenea capodopere ai optiunea "ignore".

Dupa cum stii probabil nu ne intereseaza mesajele private. Daca doresti sa nu mai primesti asemenea capodopere ai optiunea "ignore".

I-am dat ,,ignore", ca n-o sa stau sa ma injure un copilas de 22 de ani si sa ma pretez la diverse ,,lupte virtuale" cu el, mi-as pierde timpul inutil.

Topicul trebuia sa se cheme asa: ,, Il mai doriti pe userul Robert Aeroth pe F.C Steaua? ( argumente pro si contra lui ).

Hai sa dau eu argumentele pentru care consider ca s-ar cuveni sa fie banat permanent ( este parerea mea, opinia mea, am dreptul sa o exprim pe site, asa ca here we go ).

1. La fiecare articol scrie ceva ( mai bine spus, ,,tranteste " ceva acolo asa de dragul ,,pasiunii, nu are nimic de spus ), bine, am siguranta ca nu citeste vreun articol, da' hai sa bagam un ,, moarte ciobanului", ca da bine la public.

2. La topice, este muuuuuuuult mai rau, polueaza sistematic cu niste comentarii puerile, lipsite de substanta, de sens, de bunt simt........ideile lui se bat cap in cap, da niste citate pe care le cauta el pe google ( atunci este super o.k ), problema intervine atunci cand incearca sa-si expuna ideile lui personale ( atunci e jale, plansete ,,nedisimulate ") , chiar este de rau....

3. Daca un user nu-i impartateste punctul vedere si incearca sa-i atraga atentia in vreun fel ca ,,bate campii cu multa gratie" ( el fiind in 99% din cazuri pe langa subiect ), se dezlantuie Iadul pe pamant /site, incepe sa injure, sa jigneasca, sa-si bage, sa-si scoata in ala care a indraznit sa-l contrazica in vreun fel.........n-ai ce sa-i mai spui, ca te trece Dambovita......o lasi si tu asa cum a cazut.

4.Te invita la un fair fight prin Bucuresti sau te ameninta ca-ti taie gatul ( baaaaa, cine a mai auzit sa faci asa ceva pe un forum????!!! ) , unde se considera ca intra niste oameni normali din punct de vedere psihic, care doresc sa poarte niste discutii civilizate, in niste ,,limite" normale, bazate pe agumente logice, ca d-aia esti pe un forum nu?!, sa-ti impartasesti niste idei si sa faci schimb de pareri/impresii/sugestii cu altii despre un subiect care te intereseaza.....nu asta-i scopul unui forum?????, poate nu stiu eu bine, insa pana in momentul de fata eu asa credeam....

Apropo de asta, cand ,,desteptul " asta imi propune pe forum sa ne vedem sa ne ,,reglam" conturile, eu ce ar trebui sa fac?!......sa-i spun sotiei: ,,draga, plec sa intalnesc cu robertica de pe F.C Steaua sa ne batem prin oras, ca asta vrea nebunul asta......." si ea sa spuna: ,, e, nu-i nicio problema, du-te linistit si ,,omoara-l" p'ala, daca nu te intelegi pe forum cu el"........, cred ca mi-ar spune mie ca mi-am pierdut mintile si sa ma duc sa ma tratez la cap.

5. Daca nu are argumente intr-o discutie, asta in cele mai multe cazuri, trece la amenintari te injura ( pe forum, pe privat, pe unde apuca ), am incercat sa discut cu el rational si pe forum si pe privat, i-am explicat ca greseste, sa lase aroganta deoparte, sa incerce sa fie mai rezervat in opinii, sa respecte parerile celorlati...........degeaba, niciun rezultat.

6. Este un admirator al lui Musti, cel care a lovit sudisti impreuna cu alti interlopi de-ai lui......in multe comentarii il respecta pe jegul ala si il recunoaste ca lider al Nordului ( ala care este sluga becaliotului, actioneaza la comanda lui, este platit de jegul ala ca sa nu aiba loc proteste in P.N, a indepartat multi stelisti vechi care iubeau Steaua si ii doreau binele, dar care nu aveau loc de el........

Si ar mai fi multe de spus, da' ma opresc aici.......daca nu reusiti sa luati masuri importiva lui, sa nu va mirati de ,,calitatea " scazuta a site-ului, intrucat daca astfel de oameni pe care ii caractezeaza lipsa de bun se simt ca la ei acasa pe aici, atunci cu asta defilam.......si nu ne mai plangem ca citim doar comentarii de genul: ,,vinde ciobane", VPM, si alte de gen.

Edited by stix

Ii multumesc frumos moderatorului care mi-a scos warnul de 20%......toate cele bune!

Mai, omul are niste probleme. E clar ca trebuie abordat diferit si nu vad rostul stigmatizarii asteia. Toata lumea se preface afectata si nu mai stie cu ce mana sa apuce piatra aruncata in balta de un amarat.

Si stix, cu tot respectul, nu cred ca tu esti in masura sa aduci dreptatea pe fcsteaua.ro. Deocamdata si tu pari un agramat versatil ce nu intelege rostul punctuatiei si nu aduce nimic original forumului. Mai mult, tinzi sa te scufunzi si tu in aceleasi "lupte virtuale" pe care le semnalizezi la altii. Si tu aveai niste postari in care il aprobai tacit pe bogdan_p si bateai campii de mama focului, asa ca nu are rost sa dezgropam chestii din trecut ca devenim penibili.

E cam aceeasi tampenie reciclata pe forumul asta de prin 2008, de cand marele Azzido a promovat niste moderatori de mana a 3-a sa se ocupe de randuielile de pe aici. Prostie, incultura, nepotism si sictirism promovam, intr-un final asta si culegem...

Edited by Joga Bonito

E cam aceeasi tampenie reciclata pe forumul asta de prin 2008, de cand marele Azzido a promovat niste moderatori de mana a 3-a sa se ocupe de randuielile de pe aici. Prostie, incultura, nepotism si sictirism promovam, intr-un final asta si culegem...

in familie, ca peste tot. :)

Daca omul are niste ,,probleme", sa apeleze cu multa incredere la o unitate medicala care sa incerce sa i le rezolve ( foarte mici sanse dupa parerea mea ) insa nefiind medic, nu ma pot pronunta asupra subiectului.

Ideea este cu totul alta, de ce trebuie eu sau/si altii de aici sa-i suportam toate crizele de nebunie pe forum, ca nu suntem nici neamuri cu el, nici prieteni, nici ,,tovarasi de pahar", nici nimic, n-avem vreo obligatie sa-l tratam altfel, sa ne prefacem ca este normal la cap ( ca nu e, treaba este mai mult decat clara, n-am niciun fel de dubiu in privinta asta )......am spus ca imi pare rau pentru el, da' asta nu schimba cu nimic situatia, nu pot sa-l ajut in vreun fel, nici eu nici altii, repet, are nevoie de un psiholog/pshihiatru, ma rog, nu ma pricep........

Cat priveste cealalta ideea de ta, faptul ca-l aprob pe Bogdan tacit, ma faci sa rad....., mai mult decat atat iti spun ca-l aprob ,,pe fata", atunci cand are dreptate, in vreun fel sau cand eu am aceleasi idei/pareri cu el.

Cred ca am avut cu el cele mai multe discutii in contradictoriu pe diferite subiecte ( cred ca sunt zeci de comentarii d' ale mele, care stau marturie la ce am afirmat eu ), de fiecare data cand eu am considerat ca greseste sau ma rog, vede lucrurile altfel decat mine, l-am combatut fara niciun fel de probleme, cu argumente ( nu tipand, urland, injurand ca altii de pe aici ), asa ca citeste-le si dupa aia mai vorbim.

Si asa ca ,,picanterie" sa-ti mai spun una tare, am fost banat de Azzido o saptamana, de ce ?!, foarte simplu, tot din cauza lui Bogdan intrucat incercam sa-i explic ca din punctul meu de vedere deplasarea la Brasov nu este importanta, avem alte ,,chestiuni arzatoare" la ordinea zilei, adminul neimpartasind aceasta atitudine ,,negativista'' mea, asta asa ca sa vezi ca n-am un statut privilegiat pe forum, dimpotriva as putea spune.

De fiecare data am sa spun ce vreau eu, ce cred eu, vorbesc numai cu cine vreau eu, nu ma dau de partea nimanui, nu iau aiurea apararea nimanui ( doar daca cred eu ca este bine), nu blamez pe nimeni aiurea, nu caut prietenii sau amicitii pe forum cu nimeni, imi exprim niste idei in legatura cu Steaua, n-am nevoie sa fiu aprobat de cineva, ,,periat" sau privilegiat in vreun fel si cat timp voi posta pe aici, nu-mi voi schimba atitudinea fie ca iti place tie sau nu.

Edited by stix

Ia gata ma. Sunt si utilizatori care se inteleg bine cu baiatul asta! Probabil ca l-ai criticat! Toate aste incep de la contraargumente! Ai vazut prima data ca nu ai cu cine, ai continuat si a 2-a oara!

Nu e Robert singurul vinovat! In loc sa stati pe chaturi si pe forumuri mai bine ati face ceva!

Joga...cum adica are probleme si trebuie abordat diferit?! Hai ca asta e incredibila. Ce probleme are? A fost pe site anuntat oficial faptul ca are probleme si ca trebuie sa i se ignore injuraturile?! Hai ca anunt si eu ca am o depresie si ma mai si duc sa beau la noapte, deci sa nu se supere nimeni daca vin si-njur cateva ore. Am auzit o gramada de bazaconii de la altii, dar asta clar ca le-ntrece pe toate, fara suparare.

Mie mi s-ar parea (cel putin) decent sa-i dam si lui posibilitatea sa scrie pe acest topic, din moment ce toata lumea isi da cu parerea despre persoana lui.

Lari...cine a anuntat ca are probleme? El sau altii? Daca are sa fie cum zici tu, sa vina si sa anunte chiar el ce are sa stie lumea la ce sa se astepte. Pana la urma in privinta lui ca si a altora decid adminii care platesc chiria...de asa e normal, sa decida cel ce scoate banii din buzunar, nu? Eu n-am nimic ca a injurat...caci a platit pentru asta cu ban...dar mi se pare o ineptie chestia asta cu "problemele"...asa ar putea face inca 20 dupa el.

de cand marele Azzido a promovat niste moderatori de mana a 3-a sa se ocupe de randuielile de pe aici. Prostie, incultura, nepotism si sictirism promovam, intr-un final asta si culegem...

Da nume.

Daca baiatul are probleme sa se duca la doctor, la psiholog.

Edited by Ronnie

Mie nu imi vine sa cred cum se plang unii si altii pe un forum ca "ala m-a injurat, ala m-a scuipat" exact ca la gradinita.Aveti ceva de discutat, discutati in privat cu respectivul sau dati report moderatorilor, nu mai poluati forumul cu certurile voastre care nu intereseaza pe nimeni, nu e site-ul Otv-ului, e site-ul suporterilor stelisti, normal ar fi sa se discute alte aspecte care sunt cu adevarat probleme. Incredibil! Internetul dauneaza...

+subscriu la ce a postat Lupanu.

Edited by dayra

Lari... cine a anuntat ca are probleme?

Ce probleme? Acest topic a fost realizat de un alt user, nu de el, asa incat mi s-ar parea normal sa aiba si el ceva de zis pe marginea acestui subiect. Si sa se discute, NU sa se injure/plateasca polite/ameninte, etc/

(...) sa vina si sa anunte chiar el ce are sa stie lumea la ce sa se astepte.

Pai cum sa scrie el, daca are ban?

Bine, hai ma sa facem toti ca el, cum nu ne convine ceva sa ne apucam sa injuram, sa balacarim alti useri, sa-i stresam pe toti cu iniste comentarii inutile care nu exprima nimic, sa urlam pe aici si sa ne dam cu capul de tastatura in momentul in care ne contrazice cineva......si pe urma cautam scuze, ca d-astea gasesc si eu cu duiumul daca am chef: ba am fost beat, am avut o zi proasta la serviciu, m-am certat cu nevasta-mea si hai sa-mi vars nervii pe altii care n-au nicio vina pentru problemele tale din viata de zi cu zi.

Educatia nu se face pe forumuri, cei 7 ani de acasa ( pe care multi de pe aici nu-i au ), asta ti-o dau parintii acasa, profesorii la scoala, nu ,,colegii" de flecareala de pe un site, nu stau aia sa te ,,dreseze" pe tine si sa-ti aminteasca minut de minut ca intr-o comunitate trebuie sa te comporti civilizat si decent, sa-i respecti pe altii si sa nu te manifesti ca pe maidan........

Eu am incercat cat am putut eu de mult sa-l ignor, nu i-am raspuns nici pe forum, nici la mesajele private, da' nu si nu, bine ca i-am rapit bucuria si satisfactia bolnava de a ma injura pe privat ca mi-a venit pana la urma mintea la cap si am urmat sfatul lui Axl si l-amtrecut la ignore.

N-am nimic cu el cat timp incearca sa-si stapaneasca reactiile deplasate pe care le are, sa ma ignore pe mine si comentariile mele de pe forum si ma declar mai mult decat multumit, n-am nicio alta pretentie, e chiar atat de mult ce-i cer?, tind sa cred ca nu.....

Edited by stix

Deci nu va inteleg, va place sa va certati asa non-stop pe niste teme inutile, daca aveti o problema cu userul X, Y, Z, in optiuni la profilul lui aveti IGNORA MEMBRUL, de ce nu folositi aceasta optiune ?

Ce japita! Si eu care te propusesem sa fii mod tocmai pentru ca erai nepotu meu.

Joga...cum adica are probleme si trebuie abordat diferit?! Hai ca asta e incredibila. Ce probleme are? A fost pe site anuntat oficial faptul ca are probleme si ca trebuie sa i se ignore injuraturile?! Hai ca anunt si eu ca am o depresie si ma mai si duc sa beau la noapte, deci sa nu se supere nimeni daca vin si-njur cateva ore. Am auzit o gramada de bazaconii de la altii, dar asta clar ca le-ntrece pe toate, fara suparare.

mai, Van Damme, este o diferenta marcanta intre "trebuie abordat diferit" si "trebuie sa i se ignore injuraturile", nu-mi mai rastalmaci aiurea cuvintele. Stii cum suna proverbul: "daca te abtineai, filosof ramaneai".

Nu sunt partinitor si sunt in mare parte de acord cu sanctiunile date, cine greseste sa plateasca. Dar omul este dislexic, are anumite deficiente cognitive si mai mult il intaratam si provocam cu atitudinea asta razboinica (cine il opreste sa intre pe un alt nick si sa injure de mama focului?). De la bun inceput trebuia sa i se explice daca nu abordeaza o tinuta decenta nu se poate integra in comunitatea noastra. Daca nu pricepea trebuie inlaturat de la bun inceput si conflictul nu trebuia lasat sa degenereze.

Bine, asta era treaba unui moderator iscusit gen corina, Forever_Steaua, armanovici etc, nu treaba unor obositi ce se invart in cercuri hip-hopiste (da moldovene, la tine ma refeream :-) ).

Daniele, postezi mereu cate doua randuri, asa de dorul lelii, ca sa subliniezi lucrurile complet evidente ce le-au scapat celorlalti. Mai bine ti-ai face datoria si poate o sa lasam si noi deoparte certurile inutile, neintelesule.

Robert a fost atentionat de mult timp asupra limbajului care-l foloseste, asta pentru cultura dumitale. Faptul ca este o fire care nu suporta o parere diferite ii aduce multe dezavantaje pe acest forum. Personal, am incercat sa nu favorizez pe nimeni si sa las discutiile libere pana la un anumit punct (libere, adica fara sa editez orice cuvant mai barbatesc). Dar in momentul in care 2 utilizatori poarta o discutie argumentata si foarte interesanta (in speta, Adrian si stockton) iar acesta intervine cu un post care nu contine decat injuraturi, dupa mintea ta complexa, cum ar trebui sa judece un moderator iscusit?

Faptul ca ma invart in cercuri "hiphopiste"(trecem peste, probabil e de la emotii, cuvant nou, dar specific culturii personalor imbibate cu inna, kanal d si alte cancanuri ce caracterizeaza societatea actuala), nu ma influenteaza cu nimic in deciziile luate. Si nu vad care e problema ta cu gusturile mele. Spre deosebire de tine, eu raman liber si n-am un caracter infect astfel incat sa judec oamenii dupa diverse preferinte si gusturi. Poate tocmai de-aia am fost pus sa moderez.

Si nu esti in masura sa tragi la raspundere moderatorii acestui site, indiferent ca ai 20, 30, 50 sau 80 de ani si ei au jumatate.

Edited by Ronnie

eu zic sa nu-i scoateti banul pana nu vine cu diagnosticul de psihiatru. sau macar sa-si scaneze buletinul si sa ne arate ca are dunga aia rosie pe el.

Eu cred ca ar trebui sa aplicam un tratament egal pentru toti.

Daca oameni ca bogdinho sau redondo au fost iertati de ban, si Robert ar trebui sa primeasca acelasi tratament. Mai ales ca baiatul este stelist. La fel ar trebui, probabil, si SteauaToronto sa fie iertat. Adica ori aplicam acelasi regulament pentru toti, ori nu il mai aplicam deloc.

Cat am fost moderator mi s-a reprosat faptul ca sunt prea dur(Desi doar 2 persoane se plangeau de mine, aceleasi 2 persoane: chiorix si redondo, oameni care, culmea, au primit ban permanent de la alti oameni, nu de la mine) si ca trebuie sa moderez in spiritul regulamentului, nu in litera lui - o prostie!

Mi se pare anormal si inacceptabil sa permiti clonele si trolli pe site si sa le dai ban celor care ii injura. Daca acesti trolli si aceste clone erau sanctionati din prima, nu se ajungea ca Robert sa fie banat pentru ca a injurat.

Daca discutiile dintre Robert si alti utilizatori erau moderate cum trebuia, nu se ajungea ca ei sa fie acum la cutite si sa faca un astfel de topic, o rusine, ca altcumva nu ii pot spune.

Practic, aici e un loc unde oamenii care s-au certat cu Robert Aeroth pot sa isi bata joc de el si sa il injure fara ca el sa le raspunda, pentru ca e banat. Si apoi, cand ii expira ban-ul, vine lumea si se inteaba ca de ce ii injura robert pe respectivii. Oare cei care il injura si il ironizeaza in absenta nu merita si ei sanctionati?

In fine, toate astea puteau fi evitate daca moderatorii isi faceau treaba iar regulamentul era respectat.

@Adrian

Nu incerca sa-l scoti pe Robert in victima. A fost avertizat de multe ori sa-si controleze limbajul. Lasam la o parte discutiile de zilele trecute. Daca nu ar fi avut niciun antecedent cu siguranta nu era banat si am fi discutat din nou cu el pe privat, dar cand el intervine in mijlocul unei discutii in contradictoriu ok intre tine si stokton cu un "baga-mi-as **** in ma-ta si in..." tu cine crezi ca trebuie sanctionat?

Fii sigur ca si stokton daca incepe sa injure o sa fie banat. Dar faptul ca are pareri mai diferite fata de o masa mai mare de oameni de pe acest forum nu-l face dinamovist, oltean sau alte apelative.

Si tu ai jignit foarte mult pe acest forum si nu ai fost nici macar atentionat. Ai produs foarte mult scandal in locuri unde se discuta civilizat si totusi nu ai primit nici macar un warn. Ai fost exact ceea ce numesti tu troll. Intrai doar pentru a produce scandal.

Noi nu banam sau lasam oamenii pe forum in functii de opinie. Ar insemna sa fim subiectivi. Sanctiuni primesc doar oamenii care nu se pot stapani din a respecta cateva reguli de bun simt, nu neaparat regulamentul.

Prietene, stockton a fost banat o data! Regulamentul interzice clonele. Daca robert si-ar face acum clona ca sa le raspunda celor care l-au atacat aici, cum ai proceda? Ai astepta pana injura cum trebuie ca sa il avertizezi? Apoi ai mai astepta sa mai injure de vreo 2 ori ca sa fie 30% si sa ii dai iar ban?

Redondo e dat afara de pe site, isi face clona, vine si zice prostii de genul "Valentin a fost cel mai bun reprezentant al comunismului" si tu ii dai lui Robert ban ca il injura.

Tu nu stii ce e ala un troll, prietene. Unde am facut eu trolling. Poate imi arati, daca tot ma acuzi de asta.

Nu eu sunt baiatul care deschide cate un topic pe zi ca sa intrebe "Il vrei pe torje la Steaua" sau alte rahaturi si apoi se intreaba de ce il injura lumea. Si, ca veni vorba, acel baiat a fost banat, a fost iertat desi si-a facut vreo 5 clone si a revenit pe site.

Pai care e diferenta intre el si Robert? Sau bogdinho, cand zice ca "daca nu ma inghiti, sa ma sugi", nu jigneste?

Eu, prietene, nu sunt un copilas redus si incapabil sa vorbeasca argumentat. Daca imi arati tu mie unde am facut scandal, unde am postat doar ca sa fie postat, unde am vorbit eu neargumentat, eu plec de aici si nu ma mai intorc.

Sau tu crezi ca discutiile in contradictoriu pe care le-am avut cu unii prieteni de-ai tai sunt trolling? WRONG!

Ar insemna sa fim subiectivi

Pai, esti subiectiv. Ca l-ai banat pe Robert pentru jigniri si l-ai iertat pe retonto pentru clona. Asta numai obiectivitate nu e.

p.s. Nu cred ca in postarea mea de mai sus am incercat sa il scuz pe Robert. Chiar deloc. Am cerut doar ca regulamentul sa fie aplicat pentru toti in acelasi fel, nu preferential. Aici e FCSteaua.ro, nu siteulprietenilorluicutarescu.ro.

Edited by Adrian

Robert a fost atentionat de mult timp asupra limbajului care-l foloseste, asta pentru cultura dumitale. Faptul ca este o fire care nu suporta o parere diferite ii aduce multe dezavantaje pe acest forum. Personal, am incercat sa nu favorizez pe nimeni si sa las discutiile libere pana la un anumit punct (libere, adica fara sa editez orice cuvant mai barbatesc). Dar in momentul in care 2 utilizatori poarta o discutie argumentata si foarte interesanta (in speta, Adrian si stockton) iar acesta intervine cu un post care nu contine decat injuraturi, dupa mintea ta complexa, cum ar trebui sa judece un moderator iscusit?

Pai cum vine asta, moldovene, trai-ti-ar neuronul? Sesisezi ca produce unele dezavantaje forumului dar nu actionezi. Aici ti-am demonstrat ca nu esti un moderator iscusit.

Faptul ca ma invart in cercuri "hiphopiste"(trecem peste, probabil e de la emotii, cuvant nou, dar specific culturii personalor imbibate cu inna, kanal d si alte cancanuri ce caracterizeaza societatea actuala), nu ma influenteaza cu nimic in deciziile luate. Si nu vad care e problema ta cu gusturile mele. Spre deosebire de tine, eu raman liber si n-am un caracter infect astfel incat sa judec oamenii dupa diverse preferinte si gusturi. Poate tocmai de-aia am fost pus sa moderez.

Deci "[...] dar specific culturii personalor imbibate cu inna, kanal d si alte cancanuri ce caracterizeaza [...]", dar "si n-am un caracter infect astfel incat sa judec oamenii dupa diverse preferinte si gusturi." Cum vine asta? Nu te flatata singur, ai ajuns moderator fiindca aveai 4000-5000 de postari si nu pentru obiectivismul debordant.

Eu n-am nimic cu muzica hip-hop, chiar sunt fan declarat Parazitii si BUG Mafia. Problema este cu hip-hopistii, persoane care latra la luna cuvinte mari gen "caracter de fier, libertate etc" si in viata reala nu sunt in stare nici sa doneze 450 mL de sange.

Si nu esti in masura sa tragi la raspundere moderatorii acestui site, indiferent ca ai 20, 30, 50 sau 80 de ani si ei au jumatate.

Etetete, pai daca ai citit atent topicul asta, singurul care a discriminat dupa varsta a fost stix. Desigur, el nu isi da seama ca are vocabularul si coerenta unui liceean.

Si de ce nu te-as putea trage la raspundere, rogu-te? Pestele de la cap se impute, amice.

aveti de comentat la adresa moderatorilor?? exista un topic special postati acolo cu divezi argumente.

joga nu o mai suge pe aici.

Multi utlizatori care primesc ban permanent sunt reprimiti pe site dupa o anumita pauza si daca totul este ok pot trai multi si bine aici. Redondo/stokton este unul dintre utilizatorii care si-au exprimat mereu idei interesante si argumentate si a adus multe informatii noi pe acest site.

De ce ii zici retonto? N-ar fi normal acum sa te sanctionez pentru jigniri.

Sesisezi ca produce unele dezavantaje forumului dar nu actionezi.

Deschide IE, click pe bara aia alba cu litere, bagi "fcsteaua.ro/forum", dai din rotita de la maus in jos, gasesti o sectiune cu avertismente si apoi numele baiatului. Acolo ai cateva din actiuni. Mai mult nu fac, la crime nu m-as baga.

Da' e mai usor sa latrii. Si parca pari si mai inteligent.

Si de ce nu te-as putea trage la raspundere, rogu-te?

Pentru ca n-ai facut nimic pana acum pentru aceasta comunitate si aroganta ta basinoasa de cele mai multe ori nu poate influenta cu nimic activitatea moderatorilor.